Online prenos: Slovan sa opäť dotiahol na Košice

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     23.04.2010 (19:03)     Sekcia ekonomika

Sledujte na hnonline.sk online prenos z finálového zápasu medzi HC Košice a HC Slovan Bratislava. čítaj celý článok

Online prenos: Košice sa dnes môžu stať majstrom

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     23.04.2010 (13:33)     Sekcia ekonomika

Sledujte na hnonline.sk online prenos z finálového zápasu medzi HC Košice a HC Slovan Bratislava. Začíname o 17:00

Budú Košice majstrom? Sledujte online prenos

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     21.04.2010 (13:00)     Sekcia ekonomika

Sledujte dnes na hnonline zápas finále hokejovej extraligy minútu po minúte medzi HC Slovan Bratislava a HC Košice. Začíname o 17:00.

Online prenos: Slovan - Olympiakos 0:2 v priebehu druhého polčasu.

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     29.07.2009 (14:22)     Sekcia ekonomika

Sledujte od 20:00 priamy prenos zo zápasu ŠK Slovan Bratislava - Olympiakos Pireus na HNonline.sk.

Online prenos: Slovan - Olympiakos od 20:00

Online presnos: Ajax - Slovan 0:0

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     20.08.2009 (14:26)     Sekcia ekonomika

Sledujte prenos HNonline zo zápasu Ajax Amsterdam - ŠK Slovan Bratislava minútu po minúte. Začíname 20:45

Online prenos: Naši nad Švédmi opäť vedú

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     25.02.2010 (07:28)     Sekcia ekonomika

HNonline vám prináša prenos zo zápasu so Švédmi. Sledujte nás minútu po minúte.

Online prenos: Slováci v Arménsku vyrovnali

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     08.10.2010 (17:38)     Sekcia ekonomika

Slovenská futbalová reprezentácia hrá s Arménskom. Podarí sa im naplno bodovať? Sledujte online prenos na HNonline.

Online prenos: Gáborík zvýšil na 2:0

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     24.02.2010 (06:26)     Sekcia ekonomika

Sledujte naše góly v zápase s Nórmi minútu po minúte. HNonline vám prináša online prenos zo zápasu našej hokejovej reprezentácie.

Online prenos: Na Čechov sme nestačili. Slováci začínajú s prehrou

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     18.02.2010 (08:14)     Sekcia ekonomika

Priebežne aktualizované | HNonline vám prináša online prenos zo zápasu s Českou republikou. Sledujte nás minútu po minúte.

Online prenos: Sledujte s nami zápas s Čechmi

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     18.02.2010 (00:00)     Sekcia ekonomika

HNonline vám prináša online prenos zo zápasu s Českou republikou. Sledujte nás minútu po minúte. Začíname o 6:00.

Online prenos: Slovensko vedie nad Maďarskom 1:0

Online prenos: Ukážu Weissovci svoju silu?

Online prenos: Naši futbalisti vyrovnali

Online prenos: Sledujte cestu Slovákov na majstrovstvá

Online prenos: Odčinia Slováci fiasko z Arménska?

Online prenos: Sledujte s nami zápas s Nórmi

Online prenos: Ukážu Weissovci Macedónsku svoju silu?

Zápas s Holandskom sme sledovali online

Online z Afriky: Budú Slováci pokračovať v zázračnej ceste?

JOJ22:40 SHOW JANA KRAUSA

Baran: Rozšírte si okruh svojich známych. Pokračujú pre Vás pokojné dni. Zdráhate sa jednať podľa pokynov druhých, pretože sa Vám zdá, že obmedzujú Vašu slobodu.

Býk: Konflikty riešte radšej čestne, nenechajte sa zastrašiť a udržujte si odstup od svojho hnevu. Stojíte na začiatku nepríjemností, z ktorých sa nakoniec poučíte. Dnes nie je vhodný deň robiť dôležité rozhodnutia.

Blíženci: Vaša dlhodobá práca konečne smeruje do víťazného konca. Môžete sa plným právo pochváliť tým, čo ste dokázali, ale zároveň by ste nemali zabudnúť na tých, ktorý vám pomáhali.

Rak: Ste vyrovnaný a odpočinutý. Urobte niečo nového a užitočného i pre ostatných ľudí. Často jednáte impulzívne a nedomyslíte následky svojho konania.

Lev: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Panna: Zradzuje vás nielen zdravie, ale aj rozum. Radšej nespoliehajte na svoje skvelé dedukcie a neomylný úsudok. Všetko zvážte dvakrát, než čokoľvek vyrieknete, počítajte do desať. Nesprávne slová sa nedajú vziať späť do úst.

Váhy: Vy ste veľmi seriózny a práca vám je najmilšou zábavou. Ak ste na dovolenke, naordinujte si tento deň, pri ktorom vám bude kniha jedinou duševnou potravou.

Škorpión: Je toho na váš nejako veľa. Nemôžete sa dať úplne do poriadku. Nielen preto, že je vaša nálada pod mrazu. Pretože máte pocit, že toho nemôžete už viac uniesť, pridávajú sa ešte ďalšie záležitosti, ktoré budete musieť dnes vyriešiť.

Strelec: Nikam sa dnes neponáhľajte. Práca a povinnosti vás počkajú a budete ich môcť riešiť nasledujúce dni. Zamerajte dnes sa na pre vás podstatné veci.

Kozorožec: Dlhodobá papierová záležitosť, ktorú prejednávate, sa síce ešte dnes nepodarí uzatvoriť, ale určite sa už chýli ku koncu. Dnes nie je vhodný deň na hádky.

Vodnár: Vaša opatrnosť Vám bráni zoznámiť ostatných so svojím dobrým nápadom. Nebuďte zbrklý, mohlo by to ohroziť Váš postup v práci. Nie je správna doba na uzatváranie zmlúv.

Ryby: Ukážte najbližším, že sa stále viete zabávať a nepatríte do starého železa. Mali by ste dnes čo najmenej pracovať a voľný čas stráviť zábavou a humorom.