Online prenos: Slovan sa opäť dotiahol na Košice

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     23.04.2010 (19:03)     Sekcia ekonomika

Sledujte na hnonline.sk online prenos z finálového zápasu medzi HC Košice a HC Slovan Bratislava. čítaj celý článok

Online prenos: Košice sa dnes môžu stať majstrom

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     23.04.2010 (13:33)     Sekcia ekonomika

Sledujte na hnonline.sk online prenos z finálového zápasu medzi HC Košice a HC Slovan Bratislava. Začíname o 17:00

Budú Košice majstrom? Sledujte online prenos

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     21.04.2010 (13:00)     Sekcia ekonomika

Sledujte dnes na hnonline zápas finále hokejovej extraligy minútu po minúte medzi HC Slovan Bratislava a HC Košice. Začíname o 17:00.

Online prenos: Slovan - Olympiakos 0:2 v priebehu druhého polčasu.

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     29.07.2009 (14:22)     Sekcia ekonomika

Sledujte od 20:00 priamy prenos zo zápasu ŠK Slovan Bratislava - Olympiakos Pireus na HNonline.sk.

Online prenos: Slovan - Olympiakos od 20:00

Online presnos: Ajax - Slovan 0:0

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     20.08.2009 (14:26)     Sekcia ekonomika

Sledujte prenos HNonline zo zápasu Ajax Amsterdam - ŠK Slovan Bratislava minútu po minúte. Začíname 20:45

Online prenos: Naši nad Švédmi opäť vedú

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     25.02.2010 (07:28)     Sekcia ekonomika

HNonline vám prináša prenos zo zápasu so Švédmi. Sledujte nás minútu po minúte.

Online prenos: Slováci v Arménsku vyrovnali

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     08.10.2010 (17:38)     Sekcia ekonomika

Slovenská futbalová reprezentácia hrá s Arménskom. Podarí sa im naplno bodovať? Sledujte online prenos na HNonline.

Online prenos: Na Čechov sme nestačili. Slováci začínajú s prehrou

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     18.02.2010 (08:14)     Sekcia ekonomika

Priebežne aktualizované | HNonline vám prináša online prenos zo zápasu s Českou republikou. Sledujte nás minútu po minúte.

Online prenos: Gáborík zvýšil na 2:0

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     24.02.2010 (06:26)     Sekcia ekonomika

Sledujte naše góly v zápase s Nórmi minútu po minúte. HNonline vám prináša online prenos zo zápasu našej hokejovej reprezentácie.

Online prenos: Sledujte s nami zápas s Čechmi

Zdroj Zdroj: hnonline.sk     18.02.2010 (00:00)     Sekcia ekonomika

HNonline vám prináša online prenos zo zápasu s Českou republikou. Sledujte nás minútu po minúte. Začíname o 6:00.

Online prenos: Slovensko vedie nad Maďarskom 1:0

Online prenos: Ukážu Weissovci svoju silu?

Online prenos: Naši futbalisti vyrovnali

Online prenos: Sledujte cestu Slovákov na majstrovstvá

Online prenos: Odčinia Slováci fiasko z Arménska?

Online prenos: Sledujte s nami zápas s Nórmi

Online prenos: Ukážu Weissovci Macedónsku svoju silu?

Zápas s Holandskom sme sledovali online

Online z Afriky: Budú Slováci pokračovať v zázračnej ceste?

JOJ20:30 Snežné psy

Baran: Vynaliezavosť a skvelá obratnosť vo vedení dialógu – to budú nosné kamene vášho spoločenského vzostupu. Bude preto záležať iba na vás, v akej spoločnosti chcete tieto nesporné prednosti a neprehliadnuteľné kvality uplatniť.

Býk: Svojho životného partnera a najbližšieho priateľa si treba vážiť ako oko v hlave. Prekvapte ho dnes niečím výnimočným, inak váš vzťah môže utrpieť a mohli by ste si to vyčítať veľmi dlho.

Blíženci: Túžite po zmenách a novotách. Pamätajte však, že všetko, čo je nové, ešte nemusí byť najlepšie a lepšie než staré. To platí, najme keď premýšľate nad zmenou životného partnera. Ten, kto vám dnes pripadá dokonalý, sa môže po pár mesiacoch manželstva zmeniť....

Rak: Dnes máte úplnú voľnosť a mali by ste urobiť tie najšialenejšie veci, čo vás kedy napadli. Dnešné rozhodnutia sú v bezpečí a žiadny trapas vám nehrozí. Usporiadajte pre najbližších oslavu, alebo porozmýšľajte nad dovolenkou.

Lev: Vážte si svoje, rokmi preverené vzťahy a nepozerajte tam, čo už pre vás nie je. Buďte radi, že ste spolu a nežiarlite na tých, ktorým spoločný život iba začína.

Panna: Robte druhým to, čo chcete aby robili aj oni vám. Dnes sa správajte k svojmu okoliu pozorne a dôkladne zvážte každé odmietnutie, ak vás niekto o dačo požiada. V blízkej budúcnosti budete aj vy potrebovať pomoc.

Váhy: Začínate si zvykať, že sa skoro všetko dianie točí okolo vás či do neho aspoň môžete hovoriť. Udržujte si preto maximálnu hladinu sústredenosti a zodpovednosti, nech sa vo vás vaši najbližší nesklamú. Vaše rozhodnutia sú správne, len taktiku je nutné ešte preskúmať.

Škorpión: Niekedy je čas ustúpiť aj zlým nápadom. Nechajte svojich najbližších, aby presadili svoje. Túto láskavosť im budete môcť pripomenúť neskôr.

Strelec: V dopoludňajších hodinách vám bude klesať výkonnosť, budete nepríjemný a nekomunikatívny. V tomto období s vami druhí žiadne prevratné šťastie nepocítia, ale všetkým dňom nie je koniec.

Kozorožec: Ste vyrovnaný a odpočinutý. Urobte niečo nového a užitočného i pre ostatných ľudí. Často jednáte impulzívne a nedomyslíte následky svojho konania.

Vodnár: Mali by ste dohliadnuť, aby ste mali dostatok spánku. Poslednú dobu sa príliž nad všetkým zamýšlate a to vás potom o značnú časť spánku aj kľudu pripraví. Ani zďaleka to nestihnete dohnať.

Ryby: Najmä tí z váš, ktorý dlho neprežili pár dní bez starostí, si to budete chcieť dnes vynahradiť.Dajte pozor dnes na alkohol, nemuseli by ste ho vo svojej situácii príliš dobre zvládnuť.