Famózne futbalové divadlo: Chelsea sa podaril parádny obrat!

Zdroj Zdroj: cas.sk     14.04.2018 (16:37)     Sekcia pre-zeny

Futbalisti Southamptonu prehrali v sobotnom zápase 34. kola najvyššej anglickej súťaže s Chelsea Londýn 2:3. čítaj celý článok

Obrat Rangers zavŕšil Neal Pionk: Ukážkové sólo cez celé klzisko nemalo chybu

Zdroj Zdroj: cas.sk     07.11.2018 (10:42)     Sekcia pre-zeny

Hokejistom New Yorku Rangers sa podaril parádny obrat. V zápase NHL prehrávali s Montrealom Canadiens v 28. minúte už 1:3, keď o prvé dva góly hostí sa postaral slovenský krídelník Tomáš Tatar.

Hokejistom Edmontonu sa v St. Louis podaril parádny obrat

Zdroj Zdroj: cas.sk     06.12.2018 (07:20)     Sekcia pre-zeny

Hokejisti Edmontonu Oilers uspeli v noci na štvrtok v NHL na ľade St. Louis Blues 3:2 po samostatných nájazdoch.

Nevídaný obrat v druhej lige: Hokejistom Partizánskeho sa podarilo vyhrať stratený zápas

Zdroj Zdroj: cas.sk     05.11.2018 (10:45)     Sekcia pre-zeny

Nevídaný obrat! Druholigovým hokejistom Partizánskeho sa v súboji 9. kola proti Senici podaril husársky kúsok.

Takto sa to robí: Stačí jedna fotka a z ruskej sexi hokejistky je svetová hviezda!

Zdroj Zdroj: cas.sk     04.01.2019 (13:00)     Sekcia pre-zeny

Vedeniu ženského hokejového klubu Spartak Moskva sa podaril parádny kúsok.

Fascinujúci príbeh trénera Chelsea: Z bankára sa vypracoval až na futbalové výslnie

Zdroj Zdroj: cas.sk     09.12.2018 (20:22)     Sekcia pre-zeny

Talian Maurizio Sarri (59) pred touto sezónou vymenil na lavičke anglického futbalového tímu Chelsea Londýn svojho krajana Antonia Conteho. Zmena tímu prospela, Sarri je pre Chelsea očividne tým pravým trénerom.

Keď si ich Juraj všimol, bral domov plnú náruč: Šialené, aký úlovok sa mu podaril na druhý deň!

Zdroj Zdroj: cas.sk     19.11.2018 (15:00)     Sekcia pre-zeny

Parádny hubársky úlovok! Čitateľovi Jurajovi sa pošťastilo až tak, že tú kopu ledva odniesol domov.

Elitný útok Colorada neprestáva udivovať: Podaril sa im parádny kúsok

Zdroj Zdroj: cas.sk     29.11.2018 (21:37)     Sekcia pre-zeny

Prvá útočná formácia Colorada Avalanche v zložení Mikko Rantanen, Nathan MacKinnon a Gabriel Landeskog je momentálne najproduktívnejšou trojicou v zámorskej hokejovej NHL.

Nové Zámky to absolútne nezvládli: Nitre sa podaril famózny obrat!

Zdroj Zdroj: cas.sk     19.03.2018 (21:19)     Sekcia pre-zeny

Tretí vzájomný play off zápas regionálnych rivalov začali domáci aktívne, no nakoniec aj tak prehrali.

Piaty rozhodujúci nájazd hviezdy Edmontonu: McDavid napodobnil Demitru († 36)

Zdroj Zdroj: cas.sk     06.12.2018 (10:07)     Sekcia pre-zeny

Hokejistom Edmontonu Oilers sa podaril dokonalý obrat. v St. Louis prehrávali po úvodnej tretine 0:2, gólmi Ivana Barbašova a Braydena Schenna.

Stredopoliar Manchestru Herrera neuniesol polčasový výsledok: TOTO mu fanúšikovia City neodpustia nikdy

Zdroj Zdroj: cas.sk     09.04.2018 (13:02)     Sekcia pre-zeny

Futbalisti Manchestru United predviedli v sobotňajšom mestskom derby parádny obrat, ktorým oddialili rivalovi City oslavy majstrovského titulu.

Famózne dve jazdy Vlhovej! V Maribore na delenom prvom mieste

Leicester bol blízko k vyrovnaniu: De Gea vytiahol parádny zákrok

United oddialili oslavy City: Mourinho žiada viac rešpektu pre svoj tím!

Dokonalé zakončenie: Český talent predviedol parádny nájazd

Sulíkovi sa podaril megatrapas: Pozriete sa na monitor a musíte sa červenať

Archeológom z Košíc sa podaril neuveriteľný úlovok: Poklad z dobovej žumpy

Otecko Deák sa dal na zber: Podaril sa mu krásny úlovok

Kamarátom sa podaril nevšedný kúsok: Z kryhy na mori zachránili líšku

TOTO tu už dávno nebolo: Najväčší obrat v európskom futbale aj vďaka Slovákovi!

Ministrovi životného prostredia sa podaril poriadny prešlap: Sólymos v priznaní zatajil podiel vo firme

Tréner Chelsea o hviezdnom Hazardovi: Ak chce odísť, tak nech ide!

Rasisti v Chelsea dostanú na výber: Strata permanentky alebo exkurzia

Školák (12) chcel v Nových Zámkoch obrať vodičku o kabelku: Bude potrestaný?

Nemecké divadlo uvedie hru Mein Kampf: Ak si divák dá svastiku, vstupné neplatí

Kližan famózne otočil zápas a získal pre Slovensko prvý bod proti Kanade

Presnejšie sa to už ani trafiť nedalo: Mexičan strelil parádny gól

Chelsea vyrazila Conteho a už má aj náhradu: Taliana vystrieda jeho krajan

Trénera Chelsea vyrušila na tlačovke žena: Jeho reakcia všetkých pobavila!

Gól roka? Írsky futbalista môže pokojne kandidovať na cenu Ferenca Puskása

Chelsea po výprasku: Sarri radšej ušiel, vytočený fanúšik hodil na ihrisko permanentku

Gitarista nepotrebuje orchester: Westerny zahrá famózne len pomocou strún a vlastných úst

Fredy Mercury žije v jeho hlave. Rami Malek, ktorý tak famózne stvárnil hudobnú legendu, začínal ako čašník

Vyzývavá moderátorka pracuje pre Chelsea: Jej fotografie vás zaručene rozpália

Chelsea uchmatla Hamšíkovi najprv trénera, teraz aj spoluhráča!

Manchester City ponížil Chelsea: Na tento debakel tak skoro nezabudne

Chelsea chce zatočiť s chuligánmi: Za rasizmus ich pošle do koncentračného tábora!

Chelsea angažovala do bránky anglického veterána, veľa šancí ale asi nedostane

Úspešná Sarriho premiéra v Chelsea: Nováčikovia totálne zlyhali

Tréner Sarri je nekompromisný: Žiadne Vianoce v Chelsea nebudú!

Za rasizmus dostal krutý trest: Všetko je inak, bráni sa fanúšik Chelsea

Jurčo mal na hokejke parádny gól a potom to prišlo: Namiesto radosti spôsobil bolesť!

FIFA sa vystatovala, že bude vypredané, opak bol pravdou: Hľadisko zívalo prázdnotou!

Je už brankár Courtois dohodnutý na prestupe? Chelsea má prísť aj o iného Belgičana

Festival v Nevadskej púšti neohuruje len priestorom: Veľkolepé divadlo neviazanej zábavy

Markíza00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 11-12/24

Jednotka00:30 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Nezvestná šľachtičná 1/6

Dvojka00:40 Správy RTVS "N"

JOJ00:55 Nadýchni sa