Tatar rozhodol o triumfe Montrealu, Sekera debutoval v drese Edmontonu

Zdroj Zdroj: cas.sk     20.02.2019 (07:07)     Sekcia pre-zeny

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar (28) strelil víťazný gól pri domácom triumfe Montrealu Canadiens nad Columbusom Blue Jackets 3:2. čítaj celý článok

Tatar rozhodol o triumfe Montrealu, jeho blafák nemal chybu

Zdroj Zdroj: cas.sk     18.12.2019 (06:57)     Sekcia pre-zeny

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar (29) strelil víťazný gól Montrealu Canadiens v zápase zámorskej NHL na ľade Vancouveru, ktorý hostia vyhrali 3:1.

Tatar perfektne prihrával na gól, smoliar Sekera nedohral pre zranenie

Zdroj Zdroj: cas.sk     27.10.2019 (08:17)     Sekcia pre-zeny

Štyria slovenskí hokejisti si zahrali v sobotňajších zápasoch NHL. Tomáš Tatar pomohol k triumfu Montrealu nad Torontom 5:2 jednou asistenciou aj plusovým bodom.

Tatar s jednou asistenciou, prsty mal aj pri inkasovanom prvom góle

Zdroj Zdroj: cas.sk     16.01.2020 (07:17)     Sekcia pre-zeny

Hokejisti Montrealu prehrali v noci na štvrtok v NHL s Chicagom 1:4. V drese domácich Canadiens si pripísal asistenciu slovenský útočník Tomáš Tatar.

Tatar odštartoval obrat Montrealu a ukončil rekordnú sériu brankára tučniakov

Zdroj Zdroj: cas.sk     11.12.2019 (07:10)     Sekcia pre-zeny

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar (29) zaznamenal gól a asistenciu pri víťazstve svojho Montrealu Canadiens na ľade Pittsburghu Penguins 4:1.

Nedobré správy z Montrealu: Ako dlho bude ešte maródiť Tatar?

Zdroj Zdroj: cas.sk     11.03.2020 (09:17)     Sekcia pre-zeny

Hokejistom Montrealu Canadiens bude v zámorskej NHL ešte nejaký čas chýbať ich najproduktívnejší hráč Tomáš Tatar (29).

Tatar druhou hviezdou zápasu, Marinčin s asistenciou pri triumfe Toronta

Zdroj Zdroj: cas.sk     24.01.2019 (07:10)     Sekcia pre-zeny

Hokejisti Montrealu Canadiens zvíťazili nad hráčmi Arizony Coyotes 2:1 v stredajšom stretnutí zámorskej NHL.

Tatar prežil smolný zápas, proti Sekerovmu Dallasu stratil Montreal trojgólové vedenie

Zdroj Zdroj: cas.sk     16.02.2020 (07:57)     Sekcia pre-zeny

V slovenskom súboji Dallas vyhral na ľade Montrealu 4:3 po predĺžení a Andrej Sekera triumfoval nad Tomášom Tatarom.

Tatar sa tešil z gólu: Prehre Montrealu však nezabránil

Zdroj Zdroj: cas.sk     15.02.2019 (08:00)     Sekcia pre-zeny

Slovenský hokejista Tomáš Tatar sa strelecky presadil v noci na piatok v zámorskej NHL, ani jeho gól však nezabránil prehre Montrealu 1:3 na ľade Nashvillu.

Tatar prispel gólom k víťazstvu Montrealu, Halák nezabránil prehre Bruins

Zdroj Zdroj: cas.sk     12.12.2019 (07:25)     Sekcia pre-zeny

Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar (29) prispel gólom k víťazstvu svojho Montrealu Canadiens na domácom ľade nad Ottawou 3:2 po predĺžení.

Sekerov Dallas zvládol duel s Anaheimom, Jurčo sa do zostavy víťazného Edmontonu nezmestil

Zdroj Zdroj: cas.sk     25.10.2019 (07:21)     Sekcia pre-zeny

Hokejisti Montrealu prehrali v zámorskej NHL so San Jose 2:4. Slovenský útočník domácich Tomáš Tatar si počas takmer 15-minútového pobytu na ľade pripísal jednu strelu a dva mínusové body.

Tatar pomohol Montrealu k obratu: Proti bývalému klubu zaznamenal gól i asistenciu

Sekera zažil najúspešnejšiu noc sezóny: Nádhernou prihrávkou pomohol k famóznemu obratu

Černákova Tampa naďalej valcuje súperov, zo Slovákov bodoval iba Sekera

Tatar si vystrelil zo známeho futbalistu: Tá podoba je neskutočná

Tatar nikdy nepovie nie: Fanúšikovia odchádzali zo zápasu s unikátnou pamiatkou

Tatar zažehnal chrípku a potom bodoval v šiestom zápase v rade

Sekera udivuje ihneď po návrate, Daňo strelil víťazný gól a Rybár sa stal prvou hviezdou zápasu

McDavid rozhodol o víťazstve Edmontonu, Reimer vynuloval Detroit

Tatar v novej sezóne tak, ako ho poznáme: V presilovke nedal brankárovi šancu!

Famózny koncert hviezdneho dua Edmontonu, Detroit ťahá čiernu sériu

Tatar si vylepšil štatistiky: Nabíjal pri víťaznom góle a ešte pridal aj poistku

Montreal mu zachránil kariéru: Ako si Tomáš Tatar vytvoril kariérne maximum

Skvelý Tatar pridal ďalší gól, Montreal však opäť prehral a play-off sa mu vzďaľuje

Tatar ušiel z chladného Montrealu do exotiky: Relax s priateľkou, selfie so Štěpánkom!

Zlaté ručičky obrancu Montrealu: Pozrite sa, aký gól vykúzlil Tatarov spoluhráč!

Tatar si nerozumel s vlastným brankárom, Chicago to využilo na prvý gól

Andrej Sekera už má nového zamestnávateľa: Po slovenskom hokejistovi siahol klub zo Západnej konferencie

Tatar strelil tretí gól v sezóne, Montrealu to ale na ľade Minnesoty nestačilo

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ