Slovenskí mladíci si napravili chuť: Víťazstvo nad Nemeckom

Zdroj Zdroj: cas.sk     08.11.2019 (19:31)     Sekcia pre-zeny

Slovenskí hokejoví reprezentanti do 20 rokov uspeli vo svojom druhom vystúpení na Turnaji štyroch krajín v Piešťanoch. čítaj celý článok

Colin White predviedol úžasné zakončenie: Proti Francúzsku skóroval strelou pomedzi svoje nohy

Zdroj Zdroj: cas.sk     12.05.2019 (17:34)     Sekcia pre-zeny

Hokejisti USA si vo svojom druhom vystúpení na MS v hokeji poradili s Francúzskom vysoko 7:1 a napravili si tak chuť po zápase so Slovenskom.

Američania si napravili chuť po zápase so Slovákmi: Francúzom nastrieľali sedem gólov

Zdroj Zdroj: cas.sk     12.05.2019 (14:50)     Sekcia pre-zeny

Hokejisti USA zdolali reprezentáciu Francúzska jednoznačne 7:1 v nedeľňajšom zápase základnej A-skupiny na 83. majstrovstvách sveta na Slovensku (10. - 26. mája).

Kapitán Kyle Turris varuje spoluhráčov: Kanada má pred Slovákmi rešpekt

Zdroj Zdroj: cas.sk     13.05.2019 (10:25)     Sekcia pre-zeny

Hokejisti Kanady si po zaváhaní v úvodnom zápase 83. majstrovstiev sveta v Bratislave a Košiciach (10. - 26. mája) napravili chuť proti outsiderovi z Veľkej Británie.

Gólová prestrelka s Grékmi: Slovenskí mladíci rozhodli v závere

Zdroj Zdroj: cas.sk     22.03.2019 (19:05)     Sekcia pre-zeny

Slovenskí futbalisti do 21 rokov zvíťazili v piatkovom domácom prípravnom zápase v Žiline nad rovesníkmi z Grécka 4:3.

Trápenie Košíc sa skončilo: Oceliari si napravili chuť proti Liptákom

Zdroj Zdroj: cas.sk     18.10.2019 (20:16)     Sekcia pre-zeny

Hokejisti Košíc zvíťazili na ľade Liptovského Mikuláša 4:2 v piatkovom zápase 13. kola základnej časti Tipsport ligy 2019/2020 a sériu domáceho tímu bez bodu natiahli už na štyri stretnutia.

Slovenskí mladíci to po výhre roztočili: Tieto tanečné kreácie si zamilujete

Zdroj Zdroj: cas.sk     15.02.2019 (14:06)     Sekcia pre-zeny

Slovenskí hokejoví reprezentanti do 17 rokov zakončili svoje vystúpenie na Európskom olympijskom festivale mládeže v bosnianskom Sarajeve víťazstvom.

Gólové hody v Dunajskej Strede: Slovenskí mladíci potrápili hviezdnych Francúzov

Zdroj Zdroj: cas.sk     15.10.2019 (22:53)     Sekcia pre-zeny

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov podľahli vo svojom treťom vystúpení v rámci kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy rovesníkom z Francúzska 3:5.

Slovenskí hokejisti po prehre s Nemeckom: Hlasy z kabíny hovoria za všetko

Zdroj Zdroj: cas.sk     11.04.2019 (22:23)     Sekcia pre-zeny

Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali vo štvrtok v rámci Euro Hockey Challenge v Kaufbeurene s domácim Nemeckom 1:2. V zápase, ktorý obom výberom slúžil ako záverečná príprava pred MS, sa do vedenia dostali Slováci už po 29 sekundách gólom Matúša Sukeľa, Nemci v druhej tretine otočili skóre zásluhou Stephana Daschnera a Marca Michaelisa.

Veľké hokejové trápenie: Slovenskí mladíci vypadli z A-kategórie

Zdroj Zdroj: cas.sk     28.04.2019 (17:59)     Sekcia pre-zeny

Slovenskí hokejisti do 18 rokov vypadli z elitnej kategórie MS. V rozhodujúcom treťom zápase o udržanie prehrali so Švajčiarskom 3:6 a v sezóne 2019/2020 budú štartovať v I. divízii. Medzi elitu sa po štyroch rokoch vráti Nemecko.

Slovenskí mladíci nenadviazali na výsledok proti Arménsku: V derby zápase podľahli Česku

Zdroj Zdroj: cas.sk     09.06.2019 (17:22)     Sekcia pre-zeny

Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov prehrali v nedeľnom prípravnom stretnutí s českými rovesníkmi 1:2. Na neutrálnej pôde v rakúskom Zell am See inkasovali od Jana Matouška a Ondřeja Šašinku, za zverencov Adriana Guľu znížil v 75. minúte Milan Kvocera.

Slovenskí futbalisti povstali z popola: Dôležité víťazstvo nad Maďarskom!

Slovenskí mladíci napodobnili seniorov: Podobný priebeh a takmer identický výsledok

Do dvoch lúpeží v Prešove sa zaplietli aj deti: Mladíci čelia obvineniam

Parádna noc Slovákov v zámorí: Presadili sa až traja mladíci, a to nie je všetko!

Černákovi to tam opäť padlo: Prezradil recept na najbližšieho súpera

Žalostný začiatok kvalifikácie: Slovenskí mladíci prehrali s Azerbajdžanom

Mladíci sa pripravujú na šampionát: V zostave osemnástky aj zámorské talenty

Slovenskí mladíci nedokázali vyhrať ani v treťom zápase: Rusom odolávali až do predĺženia

Mladíci zabojujú o návrat medzi elitu na domácom ľade: Piešťany im už raz priniesli šťastie

Majstrovskú Bystricu čakajú veľké zmeny: Slovenskí mladíci namiesto legionárov?

Slováci ušli hrobárovi z lopaty: Mladíci si vynútili rozhodujúci zápas

Šatan sa pustil do hráčov po prehre s Nemeckom: Niektorí sa už vidia na MS

Moskva si pripomenula víťazstvo nad fašizmom: Na vojenskej prehliadke bol aj Danko

Mladíci vstúpili do šampionátu prehrou: Osemnástka podľahla Rusku

Máša tipovala výsledok proti Francúzom: Ktorú misku si vybrala tentokrát?

Slováci po ťažkom boji s ďalšou prehrou: Postup už nie je v našich rukách

Ramsay bol po zápase rozčarovaný: Hráči robili niečo úplne iné, ako som kázal!

Lašák deň po prehre s Nemeckom chlapsky priznal: Spravili sme obrovské chyby

Trápenie našich v príprave na šampionát: Slováci nezvládli ani duel s Nemcami

Slovákov čaká silný výber Ruska: Godla ospevuje kvalitu súpera

Postupová matematika Slovákov: Ako sa môžeme dostať do štvrťfinále?

Všetko majú v rukách Nemci: V zápase s USA budú bojovať aj za Slovensko

Susedia volali hliadku na nočných výtržníkov: Keď prišiel policajt, tak sa k nim pridal

Mizéria v príprave pokračuje: Slováci prehrali s Nemeckom aj ďalší zápas

Slovenskí hokejoví reprezentanti sa stretli v Piešťanoch: Štart Špirka proti Nemcom je otázny

Ďalšia prehra slovenských hokejistov na Nemeckom pohári: Olympijskému tímu Ruska podľahli po predĺžení

Ďalšia facka pre Slovensko: Nemci otočili výsledok v záverečných minútach