Paralympionikom roka sa stala úspešná lyžiarka H. Farkašová

Zdroj Zdroj: ta3.sk     18.01.2020 (16:32)     Sekcia šport

Paralympionikom roka 2019 sa podľa očakávania stala lyžiarka Henrieta Farkašová. Zrakovo znevýhodnená športovkyňa získala s navádzačkou Natáliou Šubrtovou na vlaňajších majstrovstvách sveta v Kranjskej Gore dve zlaté medaily. Celkovo ich má už štrnásť.

Štafetu v Ruhpoldingu vyhrali Francúzi, Slovákov diskvalifikovali

Zdroj Zdroj: sme.sk     18.01.2020 (16:13)     Sekcia šport

Slovenských biatlonistov predbehli súperi o kolo.

Rozhodla jediná stotina. Pozrite si ako Vlhová porazila Shiffrinovú

Zdroj Zdroj: sme.sk     18.01.2020 (16:00)     Sekcia šport

Momenty z pretekov v Sestriere.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.01.2020 (15:58)     Sekcia šport

V úvodnom zápase sobotňajšieho programu 23. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže sa FC Watford na domácom Vicarage Road rozišiel s Tottenhamom Hotspur po bezgólovej remíze.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.01.2020 (15:46)     Sekcia šport

Futbalisti Deportiva Alaves zvíťazili v úvodnom sobotňajšom zápase 20. kola španielskej La Ligy na ihrisku Levante 1:0.

Vlhová s ďalším prvenstvom, V Sestriere sa musela podeliť

Zdroj Zdroj: ta3.sk     18.01.2020 (15:20)     Sekcia šport

Slovenská reprezentantka Petra Vlhová a Talianka Federica Brignoneová spoločne triumfovali v obrovskom slalome žien v rámci Svetového pohára v talianskom stredisku Sestriere. Obe dosiahli v súčte dvoch kôl identický čas 2:21,15 min a v nesmierne vyrovnaných pretekoch o jednu stotinu odsunuli na tretiu priečku Američanku Mikaelu Shiffrinovú.

Pozemný hokej-ME: Slováci v treťom zápase podľahli Švajčiarsku

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.01.2020 (15:10)     Sekcia šport

Slovenskí reprezentanti v pozemnom hokeji prehrali v sobotu vo svojom treťom zápase na turnaji B-divízie halových majstrovstiev Európy vo švajčiarskom Luzerne s domácim výberom 2:6.

Famózna Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom v Sestriere

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     18.01.2020 (15:03)     Sekcia šport

Fantastické! Vlhová porazila Shiffrinovú aj v Sestriere a vyhrala obrovský slalom (foto)

Vlhová vyhrala obrovský slalom v Sestriere spolu s Taliankou Brignoneovou

Zdroj Zdroj: dennikn.sk     18.01.2020 (15:01)     Sekcia šport

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára v talianskom Sestriere spoločne s domácou Federicou Brignoneovou. Obe pretekárky zaznamenali v cieli rovnaký čas, tretia Mikaela Shiffrinová za nimi zaostala len o jednu stotinu sekundy. Vlhová bola po prvom kole druhá a na Brignoneovú strácala 17 stotín sekundy. V druhom kole však bola o niečo rýchlejšia a s Taliankou sa podelila o víťazstvo. Pre Vlhovú je to […]

Svetový pohár: Neuveriteľné! Fantastická Petra Vlhová víťazkou „obráku“ spoločne s Brignoneovou

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.01.2020 (15:00)     Sekcia šport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová triumfovala v sobotňajšom obrovskom slalome Svetového pohára v Sestriere.

Kráľ Wengenu. Feuz si obľúbil slávny zjazd a vyrovnal rekord Klammera

Zdroj Zdroj: pravda.sk     18.01.2020 (14:39)     Sekcia šport

Beat Feuz vyhral vo Wengene už tretíkrát v kariére po rokoch 2012 a 2018. Zjazd museli organizátori skrátiť.

ZOHM: Šortrekárke Rusnákovej len tesne ušla medaila vo finále na 1000 m

Mužský pavúk v Melbourne bude bez Čecha. Hráči si posielajú tvrdé odkazy

Američania si mýlia Slovensko so Slovinskom. Vlhovú však poznajú

SP: Zjazd vo Wengene ovládol pred domácimi fanúšikmi Beat Feuz

Slávny zjazd vo Wengene museli skrátiť. Tretíkrát ho vyhral domáci lyžiar Beat Feuz

Svetová lyžiarka Farkašová a kolektív v boccii najlepší na Slovensku v roku 2019

Caroline Wozniacku čaká posledný turnaj v kariére: Som si istá, že to bude emotívne

ONLINE: Svetový pohár - Petra Vlhová bojuje o víťazstvo v 2. kole obrovského slalomu

Wozniacka je pyšná na svoju kariéru, posledná loptička bude pre ňu emotívna

Trenčín v príprave zdolal Opavu, Senica remizovala s Petržalkou

Boby-SP: Nemecká posádka triumfovala v Innsbrucku

IBU Cup: Nór Strömsheim vyhral stíhačku v Osrblí, Baloga v tretej desiatke

Sánkarka Ivanovová sa stala majsterkou Európy, Šimoňáková preteky nedokončila

Watford FC - Tottenham Hotspur

Sánky-SP: Ivanovová po triumfe v Lillehammeri majsterkou Európy, Šimoňáková nedokončila

ONLINE: Útok zo skvelej pozície. Vráti sa Vlhová na obrákové pódium?

Paderborn získal islandského stredopoliara

Analýza zápasu Neapol – Fiorentina: Zápasová premiéra Lobotku už v dnešnom súboji?

Triumfy so slovenskou stopou. Rubľov napodobnil Hrbatého, Bartyová Gajdošovú

Abdul potvrdil pozíciu najproduktívnejšieho hráča súťaže, myslí však na tímový úspech

Skvelá Vlhová bola v prvom kole obrovského slalomu v Sestriere rýchlejšia ako Shiffrinová (foto)

ONLINE: Vlhová čaká v Sestriere na štart druhého kola, zatiaľ je druhá

SP: Rakúšanky ovládli súťaž družstiev v Japonsku

ATP Adelaide: Rubľov vyhral druhý turnaj za sebou, napodobnil Hrbatého

Vlhová v 1. kole obráku druhá, v Sestriere zaostávala iba o 17 stotín

Lobotka je najdrahším slovenským futbalistom. Pre Neapol je perfektný, tvrdí miestny novinár