Legia Varšava sa s Dudom a Kuciakom teší z Poľského Pohára

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.05.2015 (19:25)     Sekcia sport

Legia Varšava so slovenskými futbalistami Ondrejom Dudom a Dušanom Kuciakom sa stala víťazom Poľského pohára. čítaj celý článok

Haraslín s Kuciakom postúpili do finále Poľského pohára

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.04.2019 (20:25)     Sekcia sport

Futbalisti tímu Lechia Gdansk zvíťazili v stredajšom semifinálovom súboji Poľského pohára na pôde Rakówu Czestochowa najtesnejším rozdielom 1:0.

Haraslín s Kuciakom v Lechii Gdansk víťazmi Poľského pohára

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.05.2019 (18:22)     Sekcia sport

Slovenskí futbalisti Lukáš Haraslín a Dušan Kuciak sa s tímom Lechia Gdansk stali víťazmi Poľského pohára. Vo štvrtkovom finále Lechia triumfovala nad Jagielloniou Bialystok tesne 1:0 gólom z nadstaveného času druhého polčasu.

Do play-off Európskej ligy postúpila aj Legia Varšava, portugalský Guimaraes strelil šesť gólov

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     15.08.2019 (09:13)     Sekcia sport

V stredajších troch odvetných dueloch tretieho predkola Európskej ligy si vybojovali postup do play-off poľská Legia Varšava, portugalský Guimaraes a arménsky Ararat-Armenia. Legia zvíťazila na ...

Kelemen sa teší na finále Poľského pohára: Čaká nás pekné dobrodružstvo

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.04.2019 (12:08)     Sekcia sport

Slovenský futbalový brankár Marián Kelemen sa predstaví vo finále Poľského pohára 2018/2019, kde jeho Jagiellonia Bialystok vyzve Lechiu Gdansk.

Európska liga: Legia Varšava vyradila Atromitos. Do play-off aj Ararat-Armenia

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.08.2019 (20:05)     Sekcia sport

Futbalisti Legie Varšava postúpili do play off Európskej ligy UEFA 2019/2020. V stredajšom odvetnom stretnutí 3. predkola zvíťazili na pôde gréckeho klubu FC Atromitos 2:0.

Jagiellonia s Kelemenom sa prebojovala do finále Poľského pohára

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.04.2019 (20:20)     Sekcia sport

Futbalisti Jagiellonie Bialystok sa stali prvými finalistami Poľského pohára. V utorkovom semifinálovom dueli zdolali na domácom ihrisku Miedž Legnica 2:1.

Marián Kelemen: Urážať sa v mojom veku? To nie

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.04.2019 (00:00)     Sekcia sport

Varšava, Národný štadión, 2. máj, finále Poľského pohára. To sú súradnice, ktoré si 39-ročný brankár Jagiellonie Bialystok Marián Kelemen môže doplniť a podčiarknuť v kalendári. „To si zapamätám,“ smial sa rodák z Michaloviec. V utorok večer jeho tím doma pred 18-tisíc divákmi zdolal Legnicu (2:1) a stal sa prvým finalistom pohára.

Ekstraklasa: Legia Varšava dostala v Krakove príučku

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     31.03.2019 (22:24)     Sekcia sport

Poľská futbalová liga pokračovala v nedeľu zápasmi 27. kola.

Legia Varšava postúpila do play off Európskej ligy, vyradila Atromitos

Zdroj Zdroj: sme.sk     14.08.2019 (21:48)     Sekcia sport

Hráči Vitorie Guimaraes strelili v dvoch zápasoch deväť gólov.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.09.2019 (18:22)     Sekcia sport

Futbalisti Herthy Berlín v základnej zostave so slovenským reprezentantom Ondrejom Dudom prehrali v sobotňajšom dueli 4. kola nemeckej Bundesligy na ihrisku Mainzu 1:2.

Dominancia Slovana neostala bez odozvy, o Martina Ševelu je záujem za hranicami

Lukáš Haraslín chce s Lechiou Gdaňsk získať poľské double

Ružomberok triumfoval, zo Slovenského pohára sa teší po 22 rokoch

Analýza zápasu Jagiellonia Bialystok – Lechia Gdansk: Kto vybojuje Poľský pohár?

Slavia Praha má double, vo finále pohára zdolala Baník Ostrava

Berlínski futbalisti aj so Slovákom Dudom hľadali na ihrisku obrúčku

Hertha s Dudom nestačili na Mainz a sú na dne tabuľky

Hertha v zostave s Dudom bodovala naplno, Hoffenheim predviedol parádny obrat

Švajčiar R. Zenhäusern po triumfe v slalome: Musel som ísť nadoraz

Dortmund doma so Schalke zaváhal v boji o titul, Hertha s Dudom uhrala cennú remízu

Ekstraklasa: Lechia Gdansk s Kuciakom a Haraslínom na čele tabuľky