Rely Dakar: Svitkov životný úspech, celkovo obsadil druhé miesto

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     16.01.2016 (13:55)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko dosiahol na 38. ročníku Rely Dakar životný úspech. V záverečnej 13. etape podujatia finišoval na piatej priečke a v konečnej klasifikácii podujatia skončil druhý. čítaj celý článok

Rely Dakar: Svitkov životný úspech, vyhral prvú etapu!

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.01.2016 (16:40)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko dosiahol na vytrvalostných pretekoch Rely Dakar životný úspech, keď sa premiérovo v kariére stal víťazom etapy. Po triumfe v stredajšej 10. etape, ktorá viedla z Belénu do La Riojy, si upevnil 2. priečku v celkovej klasifikácii.

Rely Dakar: Svitko si po najdlhšej etape udržal druhé miesto

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.01.2016 (20:10)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko obsadil v piatkovej predposlednej 12. etape vytrvalostných pretekov Rely Dakar štvrtú priečku a v celkovej klasifikácii sa mu podarilo udržať druhé miesto.

Rely Dakar: Svitko si ubránil priebežnú druhú priečku

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.01.2016 (19:10)     Sekcia sport

SAN JUAN - Slovenský motocyklista Štefan Svitko obsadil vo štvrtkovej 11. etape vytrvalostných pretekov Rely Dakar siedmu priečku a v celkovej klasifikácii sa mu podarilo udržať druhé miesto.

Rely Dakar: Štefan Svitko sa prebojoval už na druhé miesto!

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     05.01.2016 (17:20)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko obsadil v utorňajšej skrátenej 3. etape Rely Dakar piatu priečku a v celkovej klasifikácii figuruje už na druhom mieste so 14-sekundovou stratou na vedúceho Španiela Joana Barredu Borta.

V roku 2013 tam skončil štvrtý. Jakeš chystá návrat na Dakar

Zdroj Zdroj: pravda.sk     30.10.2018 (22:02)     Sekcia sport

Ivan Jakeš má za sebou generálku na Rely Dakar. V Maroku obsadil v kategórii motocyklov druhé miesto.

Druhú etapu Rely Dakar vyhral Walkner, Svitko obsadil 13. miesto

Zdroj Zdroj: ta3.sk     08.01.2019 (20:38)     Sekcia sport

Rakúšan Matthias Walkner na KTM zvíťazil v utorkovej druhej etape prestížnych pretekov Rely Dakar v kategórii motocyklov. Slovenský reprezentant Štefan Sitko taktiež na KTM obsadil podľa predbežných výsledkov 13. miesto so stratou devätnástich minút, jeho krajan Ivan Jakeš na motorke rovnakej značky figuroval na 44. priečke s odstupom 58:22 min.

Druhú etapu Rely Dakar vyhral Walkner, Svitko obsadil 14. miesto

Rakúšan Matthias Walkner na KTM zvíťazil v utorkovej druhej etape prestížnych pretekov Rely Dakar v kategórii motocyklov. Slovenský reprezentant Štefan Svitko taktiež na KTM obsadil podľa predbežných výsledkov 14. miesto so stratou devätnástich minút, jeho krajan Ivan Jakeš na motorke rovnakej značky nefiguroval medzi prvou tridsiatkou v cieli.

ŽIVOTNÝ ÚSPECH: Štefan Svitko premiérovo vyhral etapu Rely Dakar

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     13.01.2016 (16:40)     Sekcia sport

Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko na KTM na trati skrátenej 9. etapy prestížnych pretekov Rely Dakar v argentínskom Belene v utorok 12. januára 2016.

Fantastický Svitko sa na Rely Dakar posunul na druhé miesto

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     05.01.2016 (16:01)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko má v úvode 38. ročníka Rely Dakar skvelú formu, čo potvrdil piatym ...

Pred Rely Dakar pretekári skladajú zálohu na svoju rakvu

Zdroj Zdroj: sme.sk     15.01.2016 (22:30)     Sekcia sport

Štefan Svitko ako prvý Slovák skončil v celkovom hodnotení Rely Dakar na pódiovom umiestnení. V poslednej etape si bez problémov udržal druhé miesto.

Ivan Jakeš sa chystá na Dakar, v Maroku skončil na druhom mieste

Svitko skončil piatykrát po sebe v Top 10 na 41. ročníku Rely Dakar

Svitko opäť na 7. mieste, celkovo je už v Top 10 - stráca takmer pol hodinu

Svitko skončil aj v piatej etape Rely Dakar na siedmom mieste, v celkovom poradí si polepšil

Svitko sa na Rely Dakar dostal v celkovom hodnotení do Top 10, v štvrtej etape triumfoval Brabec

Rely Dakar: Svitko prišiel o prvú pozíciu

Svitko po chaotickej etape so solídnym umiestnením, celkovo ostáva v top 10

Začala sa Rely Dakar. Slováci za sebou majú úvodnú etapu

Rely Dakar: Svitko bude obhajovať 2. miesto, rád by sa posunul vyššie

Životný úspech Juraja Tužinského v Riu bol napokon poriadne trpký!

Svitko skončil na 14. mieste v druhej etape Rely Dakar, Jakeš stratil na víťaza takmer hodinu