Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.03.2016 (16:15)     Sekcia sport

Tím Tinkoff v zostave aj so slovenským cyklistom Petrom Saganom obsadil v stredajšej úvodnej časovke družstiev na pretekoch Tirreno-Adriatico štvrté miesto. čítaj celý článok

ONLINE: 1. etapa Tirreno Adriatico - Peter Sagan v tímovej časovke

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.03.2018 (00:00)     Sekcia sport

Jarný cyklistický pelotón sa roztáča. Dnešným dňom štartujú 7-etapové talianske preteky Tirreno Adriatico. Na úvod je na programe tímová časovka. Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.03.2016 (17:10)     Sekcia sport

Piatkovú tretiu etapu cyklistických pretekov Tirreno – Adriatico vyhral Kolumbijčan Fernando Gaviria z tímu Etixx-QuickStep. V dlhom záverečnom špurte uspel pred druhým Calebom Ewanom a tretím Eliom Vivianim.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.03.2019 (16:40)     Sekcia sport

Výkon tímu Bora-Hansgrohre v úvodnej tímovej časovke na cyklistických pretekoch Tirreno-Adriatico v okolí mesta Lido di Camaiore negatívne poznačil nečakaný incident.

Tirreno-Adriatico: Roglič celkovým víťazom, Sagan v časovke ďaleko za najlepšími

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.03.2019 (16:38)     Sekcia sport

Slovinský cyklista Primož Roglič sa stal celkovým víťazom pretekov Tirreno-Adriatico. Jazdec tímu Jumbo-Visma rozhodol o svojom prvenstve v záverečnej časovke jednotlivcov na 10,1 km v San Benedetto del Tronto, v ktorej časom 11:36 min. obsadil 11. miesto.

ONLINE: Tirreno Adriatico - Peter Sagan v individuálnej časovke

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.03.2018 (00:00)     Sekcia sport

Tirreno Adriatico vyvrcholí v utorok záverečnou siedmou etapou. Bude ňou krátka časovka jednotlivcov na 10,05 km v San Benedetto del Tronto. Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.03.2017 (16:19)     Sekcia sport

Slovenský dvojnásobný majster sveta v cestnej cyklistike Peter Sagan sa stal víťazom nedeľňajšej piatej etapy na etapových pretekoch Tirreno-Adriatico. Odporúčame:

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     10.03.2016 (17:29)     Sekcia sport

Druhá etapa cyklistických pretekov Tirreno-Adriatico sa vo štvrtok v Pomarance po 207 km stala korisťou Čecha ...

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     16.03.2015 (16:33)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan si pripísal premiérové víťazstvo v tejto sezóne. Jazdec tímu Tinkoff-Saxo triumfoval v pondelkovej 6. etape pretekov Tirreno-Adriatico z ...

Sagan po druhom mieste na Tirreno - Adriatico: Nie som sklamaný

Zdroj Zdroj: sme.sk     15.03.2016 (20:04)     Sekcia sport

Od víťazstva ho delila jediná sekunda. Peter Sagan nepridal na Tirreno - Adriatico štvrtý celkový triumf na viacdňových pretekoch.

Tirreno Adriatico: Peter Sagan v individuálnej časovke nepotešil, celkovým víťazom Kwiatkowski

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.03.2018 (16:15)     Sekcia sport

Päťdesiaty tretí ročník cyklistických pretekov Tirreno-Adriatico ovládol Poliak Michal Kwiatkowski z tímu Sky. Druhý skončil s odstupom 24 sekúnd Talian Damiano Caruso (BMC Racing), na tretiu priečku poskočil ďalší jazdec Sky Brit Geraint Thomas (+32 s).

Tirreno-Adriatico: Sagan je druhý v celkovom

Tirreno Adriatico: Tímy majú za sebou časovku, Saganovej Bore sa darilo

Tirreno Adriatico: Roglič víťazom 3. etapy, Peter Sagan vpredu chýbal

ONLINE: Sagan ide 2. etepu na Tirreno - Adriatico. Bude z toho pekný výsledok?

Sagan po Tirrene spokojný: Celkovo je to dobrý výsledok

Tirreno-Adriatico: Sagan vyhral hromadný špurt, na pódium nesiahol

ONLINE: Tirreno Adriatico - Peter Sagan v kráľovskej etape

Peter Sagan vyhral tretiu etapu na pretekoch Tirreno-Adriatico

Vírus ho obral o tréning. Oslabený Sagan mieri na Tirreno-Adriatico

Tirreno-Adriatico je pre mňa skutočný začiatok sezóny, vraví Peter Sagan

Peter Sagan poriadne netrénoval, Tirreno-Adriatico pôjde oslabený žalúdočnou virózoz

Tirreno - Adriatico 2018: Tímy, jazdci, štartová listina (Peter Sagan)

Sagan skončil na Tirreno-Adriatico celkovo druhý, prehral o sekundu

Tirreno - Adriatico 2018: Program, etapy, profily (Peter Sagan)

Roglič je celkovým víťazom Tirreno-Adriatico, rozhodla časovka

Sagan mal v 2. etape Tirreno-Adriatico technické problémy, Alaphilippe bojoval o triumf s van Avermaetom

Sagan obsadil v 3. etape pretekov Tirreno-Adriatico štvrté miesto

Tirreno-Adriatico: Peter Sagan po 4. etape chýbal medzi najlepšími

Roglič sa stal celkovým víťazom Tirreno-Adriatico, Sagan v Top 10 bodovacej súťaže

ONLINE: Tirreno Adriatico - V 5. etape šanca pre Sagana na etapový triumf

Tirreno Adriatico: Peter Sagan v 2. etape finišoval druhý tesne za Kittelom

Tirreno-Adriatico: Saganovi ušlo celkové víťazstvo o jedinú sekundu

ONLINE: Tirreno Adriatico - Šanca na víťazstvo pre Petra Sagana

Markíza07:00 Policajná akadémia

Jednotka07:50 Yakari IV.

Dvojka08:00 Živá panoráma

JOJ06:50 Denník slabocha 3