Okolo Poľska: 3. etapa pre Bonifazia, Juraj Sagan na 30. mieste

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2016 (21:45)     Sekcia sport

Talian Niccolo Bonifazio vyhral 3. etapu 73. ročníka cyklistických pretekov Okolo Poľska. čítaj celý článok

Juraj Sagan po titule: Prežil som to a nezavadzal som

Zdroj Zdroj: pravda.sk     01.07.2019 (15:26)     Sekcia sport

Keď je zaujímavá etapa, pozriem si aj dlhší úsek. No zväčša sledujem len závery, vraví majster Slovenska v cyklistike Juraj Sagan.

Okolo Poľska: Vo 4. etape sa nesúťažilo, jazdci si uctili Lambrechta

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     06.08.2019 (18:00)     Sekcia sport

Utorková štvrtá etapa na cyklistických pretekoch Okolo Poľska nemala súťažný charakter.

Juraj Sagan sa od stredy predstaví na pretekoch Okolo Slovenska: Verím, že si nebudeme robiť zle

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.09.2019 (00:00)     Sekcia sport

Jedným zo sedemnástich našich cyklistov, ktorí sa predstavia od stredy do soboty v 63. ročníku medzinárodných cyklistických pretekov Okolo Slovenska, bude aj Juraj Sagan.

Pietna etapa Okolo Poľska. Časy sa nemerali, pelotón na minútu zastavil

Zdroj Zdroj: pravda.sk     06.08.2019 (18:14)     Sekcia sport

Pelotón si v 4. etape cyklistického podujatia Okolo Poľska uctil v pondelok zosnulého Bjorga Lambrechta.

Petrovi Saganovi na Okolo Flámska pomôže aj brat Juraj, tím Bora-Hansgrohe zverejnil zostavu

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     04.04.2019 (11:37)     Sekcia sport

Peter Sagan, Juraj Sagan, Daniel Oss, Marcus Burghardt, Maciej Bodnar, Lukas Pöstlberger a Andreas Schilliger tvoria zostavu cyklistického tímu Bora-Hansgrohe na nedeľňajšíe preteky Okolo ...

Vo 4. etape Okolo Poľska sa nesúťažilo, jazdci si uctili Lambrechta

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     06.08.2019 (17:58)     Sekcia sport

Utorková štvrtá etapa na cyklistických pretekoch Okolo Poľska nemala súťažný charakter. Organizátori a pelotón si takto uctili pamiatku Bjorga Lambrechta z tímu ...

ONLINE: 7. etapa Okolo Švajčiarska. Peter Sagan bojuje v horách

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     21.06.2019 (00:00)     Sekcia sport

Aj dnes je na programe horská etapa, v ktorej nebude slovenský cyklista patriť medzi favoritov, no stále môže prekvapiť slušným umiestnením. Sledujte siedmu etapu pretekov Okolo Švajčiarska ONLINE na Šport.sk!

7. etapa Tour de France 2019 - mapa, profil a favoriti na víťazstvo. Sagan dnes opäť zaútočí

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.07.2019 (01:07)     Sekcia sport

Siedma etapa je etapou so zvlneným profilom. Začína sa v Belforte meria 230 km a končí v Chalon-Sur-Saone. Je to etapa, v ktorej by sa mohol presadiť aj Peter Sagan.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     19.06.2019 (17:18)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe skončil na druhom mieste v 5. etape na pretekoch Okolo Švajčiarska a udržal si pozíciu celkového lídra podujatia, ktoré je tradičnou generálkou pred Tour de France.

Po šokujúcej smrti cyklistu nastali na Okolo Poľska zmeny

Zdroj Zdroj: ta3.sk     06.08.2019 (10:50)     Sekcia sport

Šokujúca smrť mladého Belgičana Bjorga Lambrechta zamávala cyklistickým svetom a prinútila organizátorov pretekov Okolo Poľska skrátiť utorkovú 4. etapu. Prvému horskému dojazdu na známy Kocierz bude predchádzať 133,7 km dlhá etapa so štartom v Jaworzne a nie 173,3 km, ako bolo pôvodne naplánované.

Kráľovskú etapu v Kalifornii ovládol Pogačar a oblečie sa do žltého, Slováci zaostali

ONLINE: 1. etapa Okolo Švajčiarska. Peter Sagan v individuálnej časovke

ONLINE: 8. etapa Okolo Švajčiarska. Peter Sagan v individuálnej časovke

ONLINE: 2. etapa Okolo Švajčiarska. Peter Sagan bojuje v kopcoch

Pogačar vyhral kráľovskú etapu na Okolo Kalifornie, Juraj Sagan bol v úniku

ONLINE: 4. etapa Okolo Švajčiarska. Peter Sagan v žltom drese

Sagan dosiahol v úvode na Okolo Švajčiarska skvelý výsledok, najrýchlejší bol Dennis

Sprievodca Tour de France 2019: Profily etáp, čas dojazdu a šance Petra Sagana

Vyhral najrýchlejší z nás, okomentoval Peter Sagan záver 7. etapy Tour de France 2019

Tour de France 2019 (2. etapa – tímová časovka): Brusel – Brusel (video, foto, profil, výsledky, Peter Sagan, Bora-Hansgrohe))

ONLINE: Kráľovská etapa sa končí na San Gottardo. Sagan ide v čiernom

Sagan na 4. etape Okolo Švajčiarska bronzový, žltý dres si udržal

Okolo Álp: Masnada ovládol tretiu etapu, Juraj Sagan zaostal

ONLINE: Rovinatá etapa vyhovuje špurtérom. Sagan zaútočí na triumf

Baška na Okolo Česka opäť bojoval o víťazstvo, Juraj Sagan zaostal

Slováci mali hlasnejší potlesk ako hviezdy. Prekvapilo ma to, vravel Juraj Sagan

Pogačar vyhral 6. etapu Okolo Kalifornie, Slováci zaostali

Štvrtú etapu Okolo Álp vyhral Geoghegan Hart, Sivakov si podržal pozíciu lídra

Tretiu etapu Okolo Álp vyhral Talian Masnada, lídrom je naďalej Rus Sivakov

Impey je celkovým víťazom pretekov Okolo Česka, Juraj Sagan skončil až v ôsmej desiatke