Zápas Legia Varšava - AS Trenčín je po prvom polčase bezgólový

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     03.08.2016 (21:49)     Sekcia sport

Trenčan Matúš Bero (vzadu) a hráč Varšavy Michal Pazdan v odvetnom zápase 3. predkola Ligy majstrov UEFA 2016/2017 Legia Varšava - AS Trenčín, 3. augusta 2016 vo Varšave. čítaj celý článok

Do play-off Európskej ligy postúpila aj Legia Varšava, portugalský Guimaraes strelil šesť gólov

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     15.08.2019 (09:13)     Sekcia sport

V stredajších troch odvetných dueloch tretieho predkola Európskej ligy si vybojovali postup do play-off poľská Legia Varšava, portugalský Guimaraes a arménsky Ararat-Armenia. Legia zvíťazila na ...

Skvelý zápas v Parku princov, v prvom polčase padlo päť gólov

Zdroj Zdroj: ta3.sk     13.01.2020 (16:45)     Sekcia sport

Skvelý zápas korunovaný šiestimi gólmi videli diváci v parížskom Parku princov, kde vedúci PSG hostil ôsme Monako. Päť gólov padlo už v prvom polčase, pričom o tri z nich sa postaral hviezdny Neymar.

Brazília bez Neymara prehrávala s Čechmi 0:1, ale zápas v druhom polčase otočila

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     26.03.2019 (22:49)     Sekcia sport

Česká futbalová reprezentácia podľahla výberu Brazílie 1:3 v utorkovom prípravnom stretnutí v Prahe. Domáci sa v prvom polčase ujali vedenia gólom Davida Pavelku, no po zmene strán ...

Tréner Pavel Hapal hľadá príčiny prehry: Pôsobili sme kompaktne ako tím

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     24.03.2019 (18:20)     Sekcia sport

Slovenskí futbalisti stratili v nedeľu kvalifikačný zápas EURO 2020 v prvom polčase. Na waleskom Cardiff City Stadium inkasovali hneď na začiatku a hoci v druhom polčase domáci výber prevýšili, vyrovnať sa im nepodarilo.

Európska liga: Legia Varšava vyradila Atromitos. Do play-off aj Ararat-Armenia

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.08.2019 (20:05)     Sekcia sport

Futbalisti Legie Varšava postúpili do play off Európskej ligy UEFA 2019/2020. V stredajšom odvetnom stretnutí 3. predkola zvíťazili na pôde gréckeho klubu FC Atromitos 2:0.

Mallorca suverénne zdolala Valenciu. Valjent odohral celý zápas

Zdroj Zdroj: sme.sk     19.01.2020 (19:00)     Sekcia sport

Domáci rozhodli už v prvom polčase.

Manchester United utŕžil prekvapujúci debakel, vonku prehral tretí zápas za sebou

Zdroj Zdroj: sme.sk     21.04.2019 (16:51)     Sekcia sport

Everton rozhodol už v prvom polčase.

Florbal: Extraliga mužov: Prvý zápas finále pre AS Trenčín

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.04.2019 (21:25)     Sekcia sport

Florbalisti tímu AS Trenčín vstúpili úspešne do finálovej série play-off slovenskej extraligy mužov, nad hráčmi úradujúceho šampióna Tsunami Záhorská Bystrica triumfovali tesne 5:4 v sobotňajšom prvom stretnutí.

Juniorská extraliga: V prvom finálovom zápase uspel Trenčín v Poprade

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.03.2019 (20:00)     Sekcia sport

V prvom súboji finále play-off extraligy juniorov zvíťazili hokejisti Dukly Trenčín na ľade HK ŠKP Poprad 5:4.

Zápas skončil hokejovým výsledok. Anglicko toľko gólov v kvalifikácii ešte nedostalo

Zdroj Zdroj: sme.sk     11.09.2019 (11:13)     Sekcia sport

V prvom polčase padlo šesť gólov.

Ekstraklasa: Legia Varšava dostala v Krakove príučku

Real rozhodol už v prvom polčase. Valjent odohral celý zápas

Čajky zdolali Košice, o výhre rozhodli už v prvom polčase

Zápas mali odohrať ešte v auguste. Teplice zdolali Mladú Boleslav, rozhodol Mareš

Lewandowski prekonal nemecký rekord

Slováci si schuti zastrieľali, Jordánsko deklasovali v 2. polčase

Legia Varšava postúpila do play off Európskej ligy, vyradila Atromitos

Analýza zápasu Rangers – Legia: Jediný gól rozhodne o postupe domácich

Robert Lewandowski prekonal v zápase s Dortmundom nemecký rekord

Šialený zápas Liverpoolu proti Arsenalu. Koho teraz zaujíma taktika, pýta sa Klopp

AS Trenčín odohrá zápas na vlastnom štadióne, ale hrací čas fanúšikov nepoteší

Analytický pohľad Športu na víťazstvo Dunajskej Stredy nad Zlatými Moravcami: Všetko mohlo byť inak

Poprad uspel v prvom zápase baráže o Fortuna ligu, Trenčín je krok od vypadnutia

Trenčín zvládol dôležitý zápas, Podbrezová opúšťa Fortuna ligu

Analýza zápasu Valletta – Dudelange: Luxemburčania postúpia

Ajax a Chelsea si po prestrelke delili body, Dortmund v Lige majstrov otočil zápas s Interom

Analýza zápasu Neapol – Arsenal: Domáci „kanonierom“ postupové plány skomplikujú, ale neprekazia

De Bruyne stanovil rekord kvalifikácie o ME 2020, zápas v Škótsku zmenil na vlastnú exhibíciu

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ