Zápas Legia Varšava - AS Trenčín je po prvom polčase bezgólový

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     03.08.2016 (21:49)     Sekcia sport

Trenčan Matúš Bero (vzadu) a hráč Varšavy Michal Pazdan v odvetnom zápase 3. predkola Ligy majstrov UEFA 2016/2017 Legia Varšava - AS Trenčín, 3. augusta 2016 vo Varšave. čítaj celý článok

Do play-off Európskej ligy postúpila aj Legia Varšava, portugalský Guimaraes strelil šesť gólov

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     15.08.2019 (09:13)     Sekcia sport

V stredajších troch odvetných dueloch tretieho predkola Európskej ligy si vybojovali postup do play-off poľská Legia Varšava, portugalský Guimaraes a arménsky Ararat-Armenia. Legia zvíťazila na ...

Brazília bez Neymara prehrávala s Čechmi 0:1, ale zápas v druhom polčase otočila

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     26.03.2019 (22:49)     Sekcia sport

Česká futbalová reprezentácia podľahla výberu Brazílie 1:3 v utorkovom prípravnom stretnutí v Prahe. Domáci sa v prvom polčase ujali vedenia gólom Davida Pavelku, no po zmene strán ...

Tréner Pavel Hapal hľadá príčiny prehry: Pôsobili sme kompaktne ako tím

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     24.03.2019 (18:20)     Sekcia sport

Slovenskí futbalisti stratili v nedeľu kvalifikačný zápas EURO 2020 v prvom polčase. Na waleskom Cardiff City Stadium inkasovali hneď na začiatku a hoci v druhom polčase domáci výber prevýšili, vyrovnať sa im nepodarilo.

Európska liga: Legia Varšava vyradila Atromitos. Do play-off aj Ararat-Armenia

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.08.2019 (20:05)     Sekcia sport

Futbalisti Legie Varšava postúpili do play off Európskej ligy UEFA 2019/2020. V stredajšom odvetnom stretnutí 3. predkola zvíťazili na pôde gréckeho klubu FC Atromitos 2:0.

Manchester United utŕžil prekvapujúci debakel, vonku prehral tretí zápas za sebou

Zdroj Zdroj: sme.sk     21.04.2019 (16:51)     Sekcia sport

Everton rozhodol už v prvom polčase.

Florbal: Extraliga mužov: Prvý zápas finále pre AS Trenčín

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.04.2019 (21:25)     Sekcia sport

Florbalisti tímu AS Trenčín vstúpili úspešne do finálovej série play-off slovenskej extraligy mužov, nad hráčmi úradujúceho šampióna Tsunami Záhorská Bystrica triumfovali tesne 5:4 v sobotňajšom prvom stretnutí.

Juniorská extraliga: V prvom finálovom zápase uspel Trenčín v Poprade

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.03.2019 (20:00)     Sekcia sport

V prvom súboji finále play-off extraligy juniorov zvíťazili hokejisti Dukly Trenčín na ľade HK ŠKP Poprad 5:4.

Zápas skončil hokejovým výsledok. Anglicko toľko gólov v kvalifikácii ešte nedostalo

Zdroj Zdroj: sme.sk     11.09.2019 (11:13)     Sekcia sport

V prvom polčase padlo šesť gólov.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.03.2019 (20:50)     Sekcia sport

V pondelňajšom prvom štvrťfinálovom súboji Kaufland play off Tipsport Ligy 2018/2019 zvíťazili hokejisti Dukly Trenčín na ľade Nitry 3:2 po predĺžení a ujali sa vedenia v sérii 1:0.

Real rozhodol už v prvom polčase. Valjent odohral celý zápas

Zdroj Zdroj: pravda.sk     14.09.2019 (15:06)     Sekcia sport

Real Madrid je po štyroch kolách bez prehry, na konte má osem bodov.

Ekstraklasa: Legia Varšava dostala v Krakove príučku

Čajky zdolali Košice, o výhre rozhodli už v prvom polčase

Zápas mali odohrať ešte v auguste. Teplice zdolali Mladú Boleslav, rozhodol Mareš

Zápas druhej francúzskej ligy prerušili pre homofóbne pokriky fanúšikov

Poprad uspel v prvom zápase baráže o Fortuna ligu, Trenčín je krok od vypadnutia

Trenčín zvládol dôležitý zápas, Podbrezová opúšťa Fortuna ligu

Analýza zápasu Valletta – Dudelange: Luxemburčania postúpia

Analýza zápasu Neapol – Arsenal: Domáci „kanonierom“ postupové plány skomplikujú, ale neprekazia

De Bruyne stanovil rekord kvalifikácie o ME 2020, zápas v Škótsku zmenil na vlastnú exhibíciu

Tipsport Liga: Trenčín nezvládol zápas s Nitrou