Peter Sagan sa stal víťazom prvej etapy Okolo Poľska

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     29.07.2017 (16:52)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan zvíťazil v sobotňajšej prvej etape 74. ročníka pretekov Okolo Poľska. Jazdec tímu Bora-hansgrohe uspel v záverečnom špurte 130-kilometrovej etapy so ... čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.06.2019 (17:35)     Sekcia sport

Holandský cyklista Antwan Tolhoek z tímu Jumbo-Visma sa stal víťazom štvrtkovej šiestej etapy na pretekoch Okolo Švajčiarska, ktoré sú tradičnou generálkou pred júlovou Tour de France.

Okolo Álp: Geoghegan Hart víťazom prvej etapy, Juraj Sagan za najlepšou stovkou

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     22.04.2019 (16:50)     Sekcia sport

Brit Tao Geoghegan Hart z tímu Sky sa stal víťazom prvej etapy cyklistického podujatia Okolo Álp 2019.

Peter Velits v 2. etape Okolo Poľska štrnásty. Hromadný pád v cieli

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     03.08.2015 (20:10)     Sekcia sport

Taliansky cyklista Matteo Pelucchi sa stal víťazom 2. etapy 72. ročníka pretekov Okolo Poľska. Za pretekárom tímu IAM Cycling prišiel do cieľa víťaz úvodnej etapy Nemec ...

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.05.2019 (06:15)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) sa stal víťazom 1. etapy na pretekoch Okolo Kalifornie.

Okolo Poľska: Víťazom Izagirre, Peter Velits celkovo 35.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.08.2015 (20:45)     Sekcia sport

Víťazom 7. etapy cyklistických pretekov Okolo Poľska ulicami Krakova (25 km) sa stal domáci pretekár tímu Poland Marcin Bialoblocki, ktorý bol o 2 sekundy rýchlejší ako Bielorus Vasil Kiryienka z Team Sky. Slovák Peter Velits obsadil 51. miesto so stratou 2:38 min.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     13.05.2019 (07:05)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) sa stal víťazom 1. etapy na pretekoch Okolo Kalifornie. V šprintérskom závere etapy so štartom aj cieľom v Sacramente (143 km) Sagan zdolal Travisa McCaba ...

Cyklistika: Haig víťazom 6. etapy Okolo Poľska, Sagan prišiel o žltý d

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     03.08.2017 (19:30)     Sekcia sport

Peter Sagan, archívne foto.

Cyklistika: Haig víťazom 6. etapy Okolo Poľska, Sagan prišiel o žltý dres

Sagan vyhral 1. etapu Okolo Kalifornie, prekonal vlastný rekord

Zdroj Zdroj: ta3.sk     13.05.2019 (06:39)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) sa stal víťazom 1. etapy na pretekoch Okolo Kalifornie. V šprintérskom závere etapy so štartom aj cieľom v Sacramente (143 km) Sagan zdolal Travisa McCaba z tímu Spojených štátov amerických a Nemca Maxa Walscheida (Sunweb).

Víťazom 7. etapy Okolo Švajčiarska Quintana, 114. Peter Sagan

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     15.06.2018 (17:55)     Sekcia sport

Víťazom horskej 7. etapy 82. ročníka cyklistických pretekov Okolo Švajčiarska sa stal po sóle Nairo Quintana z tímu Movistar.

Sagan zahviezdil. Zvíťazil na 3. etape pretekov Okolo Švajčiarska

Víťazom prvej etapy Okolo Álp sa stal Geoghegan Hart, Juraj Sagan finišoval na 106. priečke

Okolo Poľska: V 2. etape víťazstvo Pelucchiho, P. Velits 14.

Okolo Švajčiarska: Peter Sagan tromfol v hromadnom špurte všetkých!

Okolo ČR: Talian Modolo víťazom 2. etapy, Čanecký ani v prvej stovke

Okolo Poľska: Triumf Wellensa v Zakopanom, Slováci nedokončili

Okolo Poľska sa predstavia aj Juraj Sagan a Peter Velits

Okolo Švajčiarska: Peter Sagan išiel časovku len z povinnosti, vyhral však bodovaciu súťaž!

Asgreen je víťazom 2. etapy pretekov Okolo Kalifornie, P. Sagan 85.

Okolo Švajčiarska: Peter Sagan v kráľovskej etape medzi poslednými

Okolo Švajčiarska: Lucenko víťazom 8. etapy, Sagan na 18. priečke

Preteky Okolo Poľska majú nového lídra. Mladík z Quick-Stepu odsunul jazdca Bory