Svitko v 2. etape na Merzouga Rally na 11. mieste

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.04.2018 (08:35)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko obsadil 11. priečku v utorkovej 2. etape na Merzouga Rally v Maroku, prípravnom podujatí pred budúcoročnými pretekmi Rely Dakar. čítaj celý článok

Štefan Svitko v 1. etape na Merzouga Rally na 13. mieste

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.04.2018 (07:39)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko skončil na 13. mieste v pondelkovej 1. etape na Merzouga Rally v Maroku, prípravnom podujatí pred budúcoročnými pretekmi Rely Dakar.

Svitko v 4. etape na Merzouga Rally na piatom mieste

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.04.2018 (08:00)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko obsadil piatu priečku vo štvrtkovej 4. etape na Merzouga Rally v Maroku, prípravnom podujatí pred budúcoročnými pretekmi Rely Dakar.

Štefan Svitko v 3. etape na Merzouga Rally v top 10

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.04.2018 (06:45)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko obsadil 10. priečku v stredajšej 3. etape na Merzouga Rally v Maroku, prípravnom podujatí pred budúcoročnými pretekmi Rely Dakar.

Merzouga Rally: Svitko tretí aj v stredu, stále je lídrom

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.05.2016 (20:15)     Sekcia sport

Slovenský motocyklový reprezentant Štefan Svitko obsadil v stredajšej 3. etape na pretekoch Merzouga Rally v Maroku tretie miesto a stále sa drží na čele priebežného celkového poradia.

Svitko v konečnom poradí na Merzouga Rally na deviatom mieste

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     21.04.2018 (10:23)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko skončil celkovo na 9. mieste na Merzouga Rally v Maroku, prípravnom podujatí pred budúcoročnými pretekmi Rely Dakar. Z triumfu sa tešil Španiel Joan Barreda s náskokom 6:10 min pred Argentínčanom Kevinom Benavidesom.

Svitko skončil v 2. etape na Merzouga Rally tretí a stále vedie

Zdroj Zdroj: sme.sk     24.05.2016 (16:22)     Sekcia sport

Merzouga Rally je prípravným podujatím pred Rely Dakar a potrvá do 27. mája.

Merzouga Rally: Štefan Svitko začal výborne, vyhral 1. etapu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     24.05.2016 (08:45)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko zvíťazil v pondelkovej prvej etape na prípravnom podujatí Merzouga Rally v Maroku. Tridsaťtriročný Žaškovčan jazdiaci na motocykli KTM zdolal o dve minúty Portugalčana Héldera Rodriguesa, tretí bol Francúz Adrien van Beveren.

Merzouga Rally: Štefan Svitko na konečnom druhom mieste

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.05.2016 (15:50)     Sekcia sport

Slovenský motocyklový reprezentant obsadil na pretekoch Merzouga Rally v Maroku konečné druhé miesto.

Rally Merzouga: Svitko v prológu na deviatej priečke

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.04.2018 (21:52)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko obsadil 9. miesto v nedeľňajšom prológu na Merzouga Rally v Maroku, prípravnom podujatí pred budúcoročnými pretekmi Rely Dakar.

Svitko skončil v tretej etape na Merzouga Rally desiaty

Zdroj Zdroj: sme.sk     19.04.2018 (08:00)     Sekcia sport

Druhý Slovák v štartovom poli Martin Benko prišiel do cieľa na 32. mieste.

Svitko vyhral 1. etapu na Merzouga Rally

Svitko skončil v štvrtej etape na Merzouga Rally piaty, v celkovom poradí si polepšil

Merzouga Rally: Svitko prišiel po hrubej chybe o prvé miesto

Svitko skončil trinásty v prvej etape na Merzouga Rally, na rovnakom mieste je aj v priebežnom hodnotení

Svitko skončil v druhej etape na Merzouga Rally jedenásty, v celkovom poradí si polepšil

Svitko na Merzouga Rally sa umiestnil na konečnom 2. mieste

Svitko vstúpil do Merzouga Rally v Maroku deviatym miestom v prológu

Svitko urobil navigačnú chybu a prišiel o prvé miesto

Svitko nedokončil Merzouga rely, po páde má zlomenú dlaň na dvoch miestach

Svitko skončil v Maroku celkovo deviaty, Benka stratil na víťaza viac ako päť hodín

Svitko v 2.etape Rely Dakar na siedmom mieste, Jakeš skončil dvadsiaty

Svitko skončil aj v piatej etape Rely Dakar na siedmom mieste, v celkovom poradí si polepšil

Rely Dakar: Štefan Svitko bol v 7. etape blízko pódiového miesta

Aktualizované: Svitko skončil na 13. mieste v druhej etape Rely Dakar, Jakeš stratil na víťaza takmer hodinu

Svitko skončil v 3. etape na skvelom siedmom mieste, celkovo je 11.

Svitko skončil na 14. mieste v druhej etape Rely Dakar, Jakeš stratil na víťaza takmer hodinu

Štefan Svitko v úvodnej etape v top 20, Ivan Jakeš obsadil 34. pozíciu

Svitko sa šplhá v rebríčku stále vyššie, v tretej etape na Dakare skončil na 7. mieste

Svitko opäť na 7. mieste, celkovo je už v Top 10 - stráca takmer pol hodinu

Svitko má na Dakare skvelú formu, celkovo je už druhý

Svitko skončil v úvodnej etape Dakaru na šestnástom mieste, vyhral Španiel Barreda

Slováci sa v 2. etape Rely Dakar zlepšili, Svitko bol siedmy

Rely Dakar: Svitko v ôsmej etape na 13. mieste, vyhral Španiel Bort

Svitko sa v ôsmej etape Dakaru držal, desiatka mu však ušla

Aktualizované: Svitko skončil v piatej etape Rely Dakar na siedmom mieste, v celkovom poradí si polepšil