Sagan siahal na pódium, záverečnú 7. etapu Okolo Kalifornie vyhral Kolumbijčan Gaviria

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     19.05.2018 (23:21)     Sekcia sport

Kolumbijčan Fernando Gaviria z tímu Quick-Step Floors vyhral záverečnú 7. etapu na cyklistických pretekoch Amgen Okolo Kalifornie, ktoré boli zaradené do prestížneho seriálu WorldTour. Slovák Peter ... čítaj celý článok

Tretiu etapu vyhral Kolumbijčan Gaviria, domáceho Vivianiho diskvalifikovali

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.05.2019 (18:44)     Sekcia sport

Tretiu etapu 102. ročníka cyklistických pretekov Giro d'Italia vyhral Kolumbijčan Fernando Gaviria (UAE Team Emirates).

Dobre načasovaný útok. Sagan vyhral prvú etapu okolo Kalifornie

Zdroj Zdroj: pravda.sk     13.05.2019 (07:11)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) sa stal víťazom 1. etapy na pretekoch Okolo Kalifornie.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     13.05.2019 (07:05)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) sa stal víťazom 1. etapy na pretekoch Okolo Kalifornie. V šprintérskom závere etapy so štartom aj cieľom v Sacramente (143 km) Sagan zdolal Travisa McCaba ...

Sagan vyhral 1. etapu Okolo Kalifornie, prekonal vlastný rekord

Zdroj Zdroj: ta3.sk     13.05.2019 (06:39)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) sa stal víťazom 1. etapy na pretekoch Okolo Kalifornie. V šprintérskom závere etapy so štartom aj cieľom v Sacramente (143 km) Sagan zdolal Travisa McCaba z tímu Spojených štátov amerických a Nemca Maxa Walscheida (Sunweb).

Úvodnú etapu Vuelta a San Juan vyhral Gaviria, P. Sagan deviaty

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     28.01.2019 (07:19)     Sekcia sport

Na archívnej snímke sa kolumbijský cyklista Fernando Gaviria raduje v cieli.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     18.05.2019 (09:29)     Sekcia sport

Slovinec Tadej Pogačar z tímu UAE Emirates sa stal víťazom 6. etapy na cyklistických pretekoch Okolo Kalifornie. V úniku dvojice cyklistov na vrchole cieľového stúpania zdolal Kolumbijčana ...

Pogačar vyhral 6. etapu Okolo Kalifornie, Slováci zaostali

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.05.2019 (08:55)     Sekcia sport

Z trojice slovenských reprezentantov si najlepšie počínal Juraj Sagan.

Sagan siahal v poslednej etape na víťazstvo, napokon finišoval druhý

Zdroj Zdroj: pravda.sk     18.05.2019 (22:46)     Sekcia sport

Peter Sagan ozdobil svoju jubilejnú desiatu účasť na Okolo Kalifornie troma pódiovými umiestneniami.

Gaviria vyhral 1. etapu Vuelta a San Juan, Sagan v prvej desiatke

Tretiu etapu Gira vyhral Gaviria, Vivianiho diskvalifikovali

Sagan pomáhal kolegovi, prvú etapu na Vuelta a San Juan vyhral Gaviria

V špurtoch tvrdí rivali a zároveň veľkí kamaráti. Peter Sagan má v pelotóne parťáka