Sagan siahal na pódium, záverečnú 7. etapu Okolo Kalifornie vyhral Kolumbijčan Gaviria

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     19.05.2018 (23:21)     Sekcia sport

Kolumbijčan Fernando Gaviria z tímu Quick-Step Floors vyhral záverečnú 7. etapu na cyklistických pretekoch Amgen Okolo Kalifornie, ktoré boli zaradené do prestížneho seriálu WorldTour. Slovák Peter ... čítaj celý článok

Gaviria dovŕšil na Okolo Kalifornie hetrik. Sagan skončil štvrtý

Zdroj Zdroj: pravda.sk     19.05.2018 (18:52)     Sekcia sport

Kolumbijčan Fernando Gaviria z tímu Quick-Step Floors vyhral záverečnú 7. etapu na cyklistických pretekoch Amgen Okolo Kalifornie.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.05.2018 (22:58)     Sekcia sport

Kolumbijčan Fernando Gaviria z tímu Quick-Step Floors vyhral záverečnú 7. etapu na cyklistických pretekoch Amgen Okolo Kalifornie, ktoré boli zaradené do prestížneho seriálu WorldTour. Slovák Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) zostal v rýchlej koncovke v Sacramente bez pódiového umiestnenia, skončil štvrtý.

Sagan poslednú etapu nepokoril, v konečnom poradí zaostal

Zdroj Zdroj: ta3.sk     20.05.2018 (08:07)     Sekcia sport

Okolo Poľska: Kolumbijčan Gaviria vyhral 4. etapu a ostal lídrom

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.07.2016 (22:05)     Sekcia sport

Kolumbijčan Fernando Gaviria vyhral 4. etapu 73. ročníka cyklistických pretekov Okolo Poľska. Jazdec stajne Etix-QuickStep zvládol 218 kilometrov dlhú trať medzi mestami Nowy Sacz a Rzeszów za 5:12:56 h.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.05.2018 (07:10)     Sekcia sport

Kolumbijčan Egan Bernal suverénne vyhral vrchársku 2. etapu cyklistických pretekov Okolo Kalifornie.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.05.2018 (00:38)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan finišoval ako tretí v 5. etape na cyklistických pretekoch Amgen Okolo Kalifornie, ktoré sú zaradené do prestížneho seriálu WorldTour.

Okolo Poľska: 2. etapa pre Gaviriu, Juraj Sagan na 28. mieste

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.07.2016 (21:25)     Sekcia sport

Kolumbijčan Fernando Gaviria vyhral 2. etapu 73. ročníka cyklistických pretekov Okolo Poľska.

Bonifazio vyhral 3. etapu na Okolo Poľska, lídrom ostal Gaviria

Zdroj Zdroj: sme.sk     14.07.2016 (20:18)     Sekcia sport

Lídrom je stále Kolumbijčan Fernando Gaviria.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     19.05.2018 (09:58)     Sekcia sport

Kolumbijský cyklista Egan Bernal z tímu Sky vyhral mimoriadne náročnú 6. etapu na cyklistických pretekoch Amgen Okolo Kalifornie, ktoré sú zaradené do prestížneho seriálu WorldTour. Slovák ...

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     14.05.2015 (07:05)     Sekcia sport

Po troch druhých miestach sa Peter Sagan dočkal triumfu na pretekoch Okolo Kalifornie, keď vyhral stredajšiu štvrtú etapu z Pismo Beach na Avila Beach (172,2 km). V šprinte do mierneho kopca ...

Sagan finišoval na Long Beach na treťom mieste. Vyhral Gaviria

Bernal vyhral vrchársku 2. etapu Okolo Kalifornie, Sagan na 91. mieste

Sagan skončil v prvej etape na Okolo Kalifornie tretí, vyhral Gaviria

Sagan vyhral druhú etapu a oblečie si žltý dres. Gaviria v závere spadol

Úvodnú etapu Vuelta a San Juan vyhral Gaviria, P. Sagan deviaty

Gaviria vyhral 5. etapu Giro d'Italia, Jungels si udržal ružové tričko

Gaviria mal nepríjemný pád. Prvú etapu na Okolo Turecka vyhral jeho kolega Richeze

Okolo Kalifornie: Časovka pre nového lídra Van Garderena, Peter Sagan na 60. mieste