Sagan vybojoval pódiové umiestnenie, po víťazstvo si šiel Colbrelli

Zdroj Zdroj: ta3.sk     11.06.2018 (18:52)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil tretie miesto v pondelňajšej 3. etape pretekov Okolo Švajčiarska. Jazdec stajne Bora-Hansgrohe v záverečnom špurte na 182 km dlhej trati z Oberstammheimu do Gansingenu nestačil na víťazného Taliana Sonnyho Colbrelliho (Bahrain-Merida) a druhého Fernanda Gaviriu z Kolumbie (Quick-Step Floors). Peter Sagan vyhral na podujatí v nedeľu druhú etapu. čítaj celý článok

Opäť tretie miesto. Sagana zdolali len Gaviria a Ewan

Zdroj Zdroj: pravda.sk     18.05.2018 (00:56)     Sekcia sport

Peter Sagan vybojoval na pretekoch Okolo Kalifornie 2018 ďalšie pódiové umiestnenie. V piatej etape finišoval na tretej priečke.

Sagan predviedol znova výborný výkon, skončil štvrtý

Zdroj Zdroj: sme.sk     11.07.2015 (12:54)     Sekcia sport

Slovenský cyklista zajazdil opäť skvele, bohužiaľ, pódiové umiestnenie mu ale tesne ušlo. Boj o bronz prehral Sagan s Alejandrom Valverdem.

Sagan sa na nič nevyhovára: Tretie miesto je lepšie ako štvrté

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     16.07.2016 (19:25)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v sobotňajšej 14. etape Tour de France tretiu priečku a na tohtoročnom prestížnom podujatí dosiahol šieste pódiové umiestnenie.

V 8. etape triumf Vuillermoza. Sagan skončil štvrtý a získal zelený dres

Sagan začal Tour skvelým druhým miestom, vyhral Gaviria

Zdroj Zdroj: dennikn.sk     07.07.2018 (15:37)     Sekcia sport

Je to už 36. pódiové umiestnenie pre Petra Sagana.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     11.06.2018 (18:16)     Sekcia sport

Slovák Peter Sagan skončil tretí v pondelkovej 3. etape na cyklistických pretekoch Okolo Švajčiarska zaradených do kalendára WorldTour. Šprintérska koncovka 182 km dlhej etapy so zvlneným ...

Fotografie (8. etapa Tour de France): Sagan navýšil náskok v boji o zelený dres, v bodovacej súťaži má 277 bodov

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     14.07.2018 (17:43)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan si pripísal na svoje konto 41. pódiové umiestnenie na Tour de France. V sobotňajšej ôsmej etape 105. ročníka bol trojnásobný majster sveta najprv ...

Je to šialené, vraví o záverečných šprintoch na Tour Peter Sagan

Zdroj Zdroj: sme.sk     08.07.2015 (19:57)     Sekcia sport

Päť etáp, tri pódiové umiestnenia, ale zatiaľ žiadne víťazstvo. Slovenský cyklista Peter Sagan čaká na triumf od 5. júla 2013.

Kreuziger sa pred MS cíti vo forme: Sagan? Nepodceňoval by som ho

Zdroj Zdroj: pravda.sk     12.09.2018 (12:32)     Sekcia sport

Svetový šampionát v Rakúsku sa blíži. Medzi favoritov na pódiové umiestnenie bude patriť aj český univerzál Roman Kreuziger.

Okolo Flámska: Peter Sagan siahal na pódiové umiestnenie

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     05.04.2015 (17:35)     Sekcia sport

Víťazom 99. ročníka cyklistických pretekov Okolo Flámska sa stal Nór Alexander Kristoff.

Fotografie (4. etapa Tour de France 2018): Záver poznačil pád, Sagan bodoval aj na prémii a udržal zelený dres

Ďalšie umiestnenie v top 10. Sagan získal extra body na Gaviriu

Cyklistov idú zvlnenú etapu, mala by vyhovovať Saganovi

Sagan bol najsilnejší, šiel na víťazstvo, tvrdí jeho športový riaditeľ Ján Valach