Sagan skončil v siedmej etape tretí, vyhral Groenewegen

Zdroj Zdroj: dennikn.sk     13.07.2018 (18:06)     Sekcia sport

GROENEWEGEN VYHRAL 8. ETAPU TDF, SAGAN SKONČIL NA 4. MIESTE

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     14.07.2018 (16:26)     Sekcia sport

Dylan Groenewegen, víťaz 8. etapy Tour de France, 13. júla 2018.

Groenewegen zvíťazil druhýkrát v rade, Sagan finišoval štvrtý

Zdroj Zdroj: ta3.sk     14.07.2018 (16:31)     Sekcia sport

Holanďan Dylan Groenewegen zvíťazil v sobotňajšej 8. etape na 105. ročníku cyklistických pretekov Tour de France. Jazdec tímu LottoNL-Jumbo vyhral šprintérsky záver v Amiens, keď zdolal Nemca Andrého Greipela z družstva Lotto Soudal a Kolumbijčana Fernanda Gaviriu z Quick-Step Floors. Slovenský líder tímu Bora-Hansgrohe Peter Sagan otváral šprint pelotónu, ale napokon sa musel uspokojiť so štvrtou priečkou. Groenewegen dosiahol double, pretože sa tešil aj v piatkovej 7. etape. Sobotňajšia etapa štartovala v Dreux a merala 181 km.

Cyklisti bojujú v siedmej etape, Sagan na prémii porazil Greipela

Zdroj Zdroj: sme.sk     10.07.2015 (11:30)     Sekcia sport

Štyrikrát skončil na pódiu, z toho tri razy druhý. Petrovi Saganovi víťazstvo stále uniká. Aj v siedmej etape by mohol bojovať o popredné umiestnenie.

Sagan si udržal zelený dres, najdlhšiu etapu skončil tretí

Zdroj Zdroj: ta3.sk     13.07.2018 (18:22)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v 7. etape 105. ročníka Tour de France tretie miesto. Triumfoval jazdec stajne Lotto NL Jumbo Dylan Groenewegen z Holandska, ktorý sa presadil v záverečnom špurte 231 km dlhej etapy, najdlhšej v tomto ročníku. Trať z Fougéres do Chartres zvládol v čase 5:43:42 h. Na druhom mieste skončil Kolumbijčan Fernando Gaviria z tímu Quick-Step Floors.

Sagan skončil v záverečnej etape na Tour Down Under tretí a vyhral bodovaciu súťaž

Zdroj Zdroj: sme.sk     21.01.2018 (00:00)     Sekcia sport

V etape triumfoval André Greipel, celkovým víťazom sa stal Daryl Impey.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2018 (16:23)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil v 8. etape 105. ročníka Tour de France štvrté miesto. Druhýkrát v rade triumfoval jazdec stajne Lotto NL Jumbo Dylan Groenewegen z Holandska, ktorý sa presadil v záverečnom špurte 181 km dlhej etapy. Trať z Dreux do Amiens zvládol v čase 4:23:36 h. Druhý bol Andre Greipel z tímu Lotto - Soudal, na treťom mieste skončil Kolumbijčan Fernando Gaviria (Quick-Step Floors).

Zdroj Zdroj: pravda.sk     29.01.2019 (00:04)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan skončil na treťom mieste v pondelkovej druhej etape 37. ročníka pretekov Vuelta a San Juan Internacional v Argentíne.

Sagan skončil tretí, víťaz sa etapy sa presadil v záverečnom špurte

Groenewegen vyhral prvú etapu Gree-Tour Kuang-si, Baška skončil 114.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     16.10.2018 (13:19)     Sekcia sport

Dylan Groenewegen, archívna snímka.

Sagan v piatej etape Tour Down Under bojoval o víťazstvo, skončil tretí

Zdroj Zdroj: sme.sk     19.01.2019 (06:12)     Sekcia sport

Vyhral Caleb Ewan.

Sagan podľa trénera už hlavné ciele splnil. Jeho nový súper chce vyhrať aj v sobotu