V centre Trnavy sa nebude predávať alkohol, zápas Spartaka s Crvenou Zvezdou je rizikový

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     11.08.2018 (11:29)     Sekcia sport

V Trnave bude po dvoch týždňoch opäť platiť zákaz predaja a pitia alkoholických nápojov, dôvodom je utorkový futbalový zápas medzi Spartakom Trnava a Crvenou Zvezdou Belehrad. Mesto ... čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.11.2018 (08:15)     Sekcia sport

Futbalisti talianskeho klubu SSC Neapol sú po stredajšom víťazstve nad srbskou Crvenou zvezdou Belehrad 3:1 s deviatimi bodmi na prvom mieste v C-skupine Ligy majstrov 2018/2019.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.10.2018 (20:46)     Sekcia sport

Futbalisti Paríža St. Germain si v stredajšom domácom stretnutí 2. kola C-skupiny Ligy majstrov poradili s Crvenou Zvezdou Belehrad jednoznačne 6:1, hetrikom sa zaskvel Brazílčan Neymar.

Odohral iba 71 minút. Jirka sa teší z titulu aj tento rok, získal ho s Crvenou Zvezdou

Zdroj Zdroj: sme.sk     06.05.2019 (22:20)     Sekcia sport

Vlani triumfoval ešte v drese Trnavy.

Francúzske úrady prešetrujú zápas LM medzi PSG a Crvenou zvezdou

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.10.2018 (18:13)     Sekcia sport

Hviezda PSG Neymar, ilustračná snímka.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.11.2018 (12:45)     Sekcia sport

Marek Hamšík včera zrežíroval veľmi dôležitú výhru Neapola nad belehradskou Crvenou zvezdou. Okrem otváracieho gólu sa mu podarilo ukázať aj milimetrovú prihrávku cez pol ihriska, ktorá vyústila v ďalší gól talianskeho klubu. Po stredajšom víťazstve nad Crvenou zvezdou Belehrad 3:1 je Neapol s deviatimi bodmi na prvom mieste v C-skupine Ligy majstrov 2018/2019.

Slovan môže cestovať do Splitu i Bukurešti. Trenčín do Grazu či Larnaky

Zdroj Zdroj: pravda.sk     06.08.2018 (14:15)     Sekcia sport

Futbalisti Trnavy v prípade vypadnutia s Crvenou zvezdou Belehrad nastúpia v play-off Európskej ligy proti NK Olimpija Ľubľana alebo HJK Helsinki.

Srbský novinár ďakoval fanúšikom Trnavy. Látal: Snáď nás UEFA nepotrestá

Zdroj Zdroj: pravda.sk     08.08.2018 (10:46)     Sekcia sport

„Kosovo je Srbija“ a teda „Kosovo je Srbsko“ znelo na Štadióne Rajka Mitiča v Belehrade v súboji medzi Spartakom Trnava a Crvenou zvezdou.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.08.2018 (22:25)     Sekcia sport

Futbalisti Spartaka Trnava si z prvého zápasu 3. predkola Ligy majstrov vezú do odvety sľubný výsledok. V utorok na Štadióne Rajka Mitiča remizovali s domácou Crvenou Zvezdou Belehrad 1:1.

Európska liga pozná možné dvojice play-off, Slovanu hrozí Hajduk Split a Trenčínu Sturm Graz

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     06.08.2018 (15:48)     Sekcia sport

Futbalisti Trnavy v prípade vypadnutia so srbskou Crvenou zvezdou Belehrad v 3. predkole Ligy majstrov 2018/2019 nastúpia v play-off Európskej ligy proti slovinskému družstvu NK Olimpija Ľubľana alebo ...

Trnavčania uhrali výborný výsledok, ostávajú však nohami na zemi

Zdroj Zdroj: ta3.sk     08.08.2018 (17:57)     Sekcia sport

Futbalisti Spartaka Trnava sa vrátili z prvého zápasu tretieho predkola Ligy majstrov. Na horúcom trávniku v Belehrade remizovali s domácou Crvenou Zvezdou 1:1. Pred domácou odvetou však zostávajú nohami na zemi.

Zmanipulovaný zápas v Lige majstrov? Polícia prešetruje PSG a Crvenu zvezdu!

Trnava je blízko k postupu, s Belehradom uhrala skvelý výsledok

Trnava sa strachovala o postup. Potichu kráča za svojim snom

Vstupenky Trnavy na EL lacnejšie, odveta v Z. Moravciach o 20.05 h

Spartak zaplatí fanúšikom lístky

Trnava prehrala s Crvenou Zvezdou a Ligu majstrov si nezahrá. V Európe nekončí a už teraz má isté takmer dva milióny