Sklamaný Bakoš po vypadnutí s Crvenou Zvezdou: Zabojujeme o EL

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     15.08.2018 (09:05)     Sekcia sport

Na snímke Marek Bakoš (Trnava) oslavuje gól v odvete 3. predkola Ligy majstrov vo futbale FC Spartak Trnava - Crvena Zvezda Belehrad v Trnave v utorok 14. augusta 2018. čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.11.2018 (08:15)     Sekcia sport

Futbalisti talianskeho klubu SSC Neapol sú po stredajšom víťazstve nad srbskou Crvenou zvezdou Belehrad 3:1 s deviatimi bodmi na prvom mieste v C-skupine Ligy majstrov 2018/2019.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.10.2018 (20:46)     Sekcia sport

Futbalisti Paríža St. Germain si v stredajšom domácom stretnutí 2. kola C-skupiny Ligy majstrov poradili s Crvenou Zvezdou Belehrad jednoznačne 6:1, hetrikom sa zaskvel Brazílčan Neymar.

V centre Trnavy sa nebude predávať alkohol, zápas Spartaka s Crvenou Zvezdou je rizikový

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     11.08.2018 (11:29)     Sekcia sport

V Trnave bude po dvoch týždňoch opäť platiť zákaz predaja a pitia alkoholických nápojov, dôvodom je utorkový futbalový zápas medzi Spartakom Trnava a Crvenou Zvezdou Belehrad. Mesto ...

Spartak zaplatí fanúšikom lístky

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.08.2018 (00:00)     Sekcia sport

Slovenský majster Spartak Trnava sa po vypadnutí s Crvenou zvezdou z Ligy majstrov presúva do play-off Európskej ligy, kde narazí na Olimpiju Ľubľana.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.11.2018 (12:45)     Sekcia sport

Marek Hamšík včera zrežíroval veľmi dôležitú výhru Neapola nad belehradskou Crvenou zvezdou. Okrem otváracieho gólu sa mu podarilo ukázať aj milimetrovú prihrávku cez pol ihriska, ktorá vyústila v ďalší gól talianskeho klubu. Po stredajšom víťazstve nad Crvenou zvezdou Belehrad 3:1 je Neapol s deviatimi bodmi na prvom mieste v C-skupine Ligy majstrov 2018/2019.

Francúzske úrady prešetrujú zápas LM medzi PSG a Crvenou zvezdou

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.10.2018 (18:13)     Sekcia sport

Hviezda PSG Neymar, ilustračná snímka.

Odohral iba 71 minút. Jirka sa teší z titulu aj tento rok, získal ho s Crvenou Zvezdou

Zdroj Zdroj: sme.sk     06.05.2019 (22:20)     Sekcia sport

Vlani triumfoval ešte v drese Trnavy.

Trnava sa strachovala o postup. Potichu kráča za svojim snom

Zdroj Zdroj: pravda.sk     01.08.2018 (08:18)     Sekcia sport

Trnava sa v ďalšom kole pravdepodobne stretne so srbskou Crvenou zvezdou Belehrad.

Slovan môže cestovať do Splitu i Bukurešti. Trenčín do Grazu či Larnaky

Zdroj Zdroj: pravda.sk     06.08.2018 (14:15)     Sekcia sport

Futbalisti Trnavy v prípade vypadnutia s Crvenou zvezdou Belehrad nastúpia v play-off Európskej ligy proti NK Olimpija Ľubľana alebo HJK Helsinki.

Trnava prehrala s Crvenou Zvezdou a Ligu majstrov si nezahrá. V Európe nekončí a už teraz má isté takmer dva milióny

Zdroj Zdroj: dennikn.sk     14.08.2018 (23:02)     Sekcia sport

Trnava si o skupinovú fázu Európskej ligy zahrá s jedným z dvojice Olimpija Ľubľana - HJK Helsinki.