Zdroj Zdroj: pravda.sk     25.09.2018 (08:51)     Sekcia sport

Na MS v Innsbrucku boli v pondelok na programe časovky junioriek a mužov do 23 rokov. čítaj celý článok

MS: Holandské stupne víťazov v časovke žien, Van Vleutenovej úspešná obhajoba

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.09.2018 (17:25)     Sekcia sport

Holandská reprezentantka Annemiek van Vleutenová sa stala majsterkou sveta v individuálnej časovke žien na šampionáte cestných cyklistov v rakúskom Innsbrucku.

MSRaČR: Slovenský titul v časovke žien pre Jasekovú, medzi juniorkami obhajoba Machálkovej

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     21.06.2018 (14:03)     Sekcia sport

Slovenský titul v kategórii junioriek na spoločnom šampionáte Česka a Slovenska v cestnej cyklistike v časovke obhájila Petra Machálková z CyS Akadémie Petra Sagana.

ME: Časovku mužov do 23 rokov vyhral v Brne Talian Affini

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.07.2018 (19:33)     Sekcia sport

Talian Edoardo Affini si vybojoval zlatú medailu v časovke mužov do 23 rokov na majstrovstvách Európy v Brne a Zlíne.

ME do 23 rokov: Medvedevová v časovke tesne za top 20

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     06.08.2015 (15:35)     Sekcia sport

Slovenská cyklistka Tereza Medveďová obsadila 21. miesto v časovke jednotlivkýň do 23 rokov na majstrovstvách Európy.

Titul v časovke mužov do 23 rokov obhájil Nór Berg, najlepším Slovákom je Štoček

Zdroj Zdroj: sme.sk     24.09.2018 (17:50)     Sekcia sport

Slovák skončil na 53. mieste.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.03.2016 (16:15)     Sekcia sport

Tím Tinkoff v zostave aj so slovenským cyklistom Petrom Saganom obsadil v stredajšej úvodnej časovke družstiev na pretekoch Tirreno-Adriatico štvrté miesto.

Majstrom sveta v tímovej časovke sa stal Etixx-QuickStep

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     09.10.2016 (16:59)     Sekcia sport

Majstrami sveta v tímovej časovke mužov sa na šampionáte v katarskej Dauhe stali pretekári pod značkou ...

Peter Sagan bude chýbať len na úvodnej časovke majstrovstiev Česka a Slovenska v cyklistike

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     21.06.2018 (09:16)     Sekcia sport

Spoločný šampionát Česka a Slovenska v cestnej cyklistike (21.- 24. 6.) sa začne vo štvrtok v Karlových Varoch tradične časovkami. Čanecký mimo najlepšej formy Kategória mužov a ...

Stolný tenis: Pištejova úspešná obhajoba na Mildeho memoriáli

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.09.2016 (20:30)     Sekcia sport

Víťazom 51. ročníka Mildeho memoriálu v Ružomberku sa v medzinárodnej konkurencii stal Ľubomír Pištej z rakúskeho SPG Linz. Slovenský reprezentant triumfoval vo dvojhre na podujatí 2. kola 19. ročníka súťaže o Slovenský pohár v stolnom tenise mužov (v kategórii žien sa SP nevyhodnocuje, ale ženy môžu štartovať spolu s mužmi), keď vo finále ako obhajca lanského prvenstva zdolal Samuela Novotu z SK Vydrany 3:1 na sety.

Ján Valach: Tím bude vystavaný tak, aby mohol Sagan ďalej víťaziť

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.10.2016 (09:00)     Sekcia sport

Úspešná obhajoba titulu majstra sveta v podaní Petra Sagana bola aj dielom zvládnutej taktiky trojčlenného slovenského tímu v Dauhe. Slováci mali v úmornej katarskej horúčave v takmer 260 km dlhom cyklistickom maratóne tradične početnú nevýhodu, ale Belgičanom, Talianom, Španielom či Nórom boli ich 9-členné tímy v konečnom dôsledku málo platné. Tréner Ján Valach mal v pondelok večer na trojicu Peter a Juraj Saganovci a Michael Kolář iba slová chvály.

Titul v časovke obhájili Campenaerts a Van Dijková, Slováci na ME v cestnej cyklistike zaostali

Velits plánuje štart v tímovej časovke v USA

Dráhová cyklistika-ME: V šprinte prvenstvo pre Holanďana Hooglanda, Ruska s titulom v časovke

Cyklistika: Armstrongovej zlatý hetrik v časovke

Guardiolu teší obhajoba Bayernu, ale tvrdí: Nesmieme poľaviť

Farkašová a Šubrtová sú už na Slovensku. Zhodujú sa, že paralympiáda bola úspešná

Bývalý futbalista oslavoval v časovke už pred cieľom. Zo Slovákov lepší Foltán

Úspešná tenistka, modelka i podnikateľka. Aj to je Maria Šarapovová

Vodné pólo: Mladí Slováci nepostúpil na ME

V ženskej časovke holandské double, u juniorov titul pre Pidcocka

Slováci boli od medailí ďaleko. Medzi juniormi uspeli v časovke Talianka a Francúz

Metelka po obhajobe zlata v časovke na MS: Pekelné teplo

ME20: Slováci zdolali Azerbajdžan a zahrajú si o 17. miesto

Tour de France: Sagan prišiel o žltý dres, po časovke ho vyzliekol Van Avermaet z víťazného BMC