Francúzske úrady prešetrujú zápas LM medzi PSG a Crvenou zvezdou

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.10.2018 (18:13)     Sekcia sport

Hviezda PSG Neymar, ilustračná snímka. čítaj celý článok

Zmanipulovaný zápas v Lige majstrov? Polícia prešetruje PSG a Crvenu zvezdu!

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.10.2018 (18:25)     Sekcia sport

Francúzske úrady prešetrujú správy o možnej manipulácii zápasu Ligy majstrov medzi Parížom St. Germain a Crvenou zvezdou Belehrad. Úrady varovala Európska futbalová únia (UEFA).

V centre Trnavy sa nebude predávať alkohol, zápas Spartaka s Crvenou Zvezdou je rizikový

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     11.08.2018 (11:29)     Sekcia sport

V Trnave bude po dvoch týždňoch opäť platiť zákaz predaja a pitia alkoholických nápojov, dôvodom je utorkový futbalový zápas medzi Spartakom Trnava a Crvenou Zvezdou Belehrad. Mesto ...

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.11.2018 (08:15)     Sekcia sport

Futbalisti talianskeho klubu SSC Neapol sú po stredajšom víťazstve nad srbskou Crvenou zvezdou Belehrad 3:1 s deviatimi bodmi na prvom mieste v C-skupine Ligy majstrov 2018/2019.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.10.2018 (20:46)     Sekcia sport

Futbalisti Paríža St. Germain si v stredajšom domácom stretnutí 2. kola C-skupiny Ligy majstrov poradili s Crvenou Zvezdou Belehrad jednoznačne 6:1, hetrikom sa zaskvel Brazílčan Neymar.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.11.2018 (12:45)     Sekcia sport

Marek Hamšík včera zrežíroval veľmi dôležitú výhru Neapola nad belehradskou Crvenou zvezdou. Okrem otváracieho gólu sa mu podarilo ukázať aj milimetrovú prihrávku cez pol ihriska, ktorá vyústila v ďalší gól talianskeho klubu. Po stredajšom víťazstve nad Crvenou zvezdou Belehrad 3:1 je Neapol s deviatimi bodmi na prvom mieste v C-skupine Ligy majstrov 2018/2019.

Srbský novinár ďakoval fanúšikom Trnavy. Látal: Snáď nás UEFA nepotrestá

Zdroj Zdroj: pravda.sk     08.08.2018 (10:46)     Sekcia sport

„Kosovo je Srbija“ a teda „Kosovo je Srbsko“ znelo na Štadióne Rajka Mitiča v Belehrade v súboji medzi Spartakom Trnava a Crvenou zvezdou.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.08.2018 (00:00)     Sekcia sport

Kým v prvom zápase 3. predkola Ligy majstrov medzi Crvenou Zvezdou Belehrad a Spartakom Trnava (1:1) skórovali ako prví domáci a slovenský úradujúci šampión bleskovo vyrovnal, v odvete (1:2 po predĺžení) si obaja aktéri úlohy vymenili.

Trnava sa strachovala o postup. Potichu kráča za svojim snom

Zdroj Zdroj: pravda.sk     01.08.2018 (08:18)     Sekcia sport

Trnava sa v ďalšom kole pravdepodobne stretne so srbskou Crvenou zvezdou Belehrad.

Chorvátska polícia zadržala na basketbale sto srbských fanúšikov

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     08.04.2016 (18:20)     Sekcia sport

Chorvátska polícia zadržala približne sto srbských fanúšikov pred piatkovým basketbalovým stretnutím Euroligy medzi Cedevitou Záhreb a Crvenou Zvezdou Belehrad. Informovala ...

Slovan môže cestovať do Splitu i Bukurešti. Trenčín do Grazu či Larnaky

Zdroj Zdroj: pravda.sk     06.08.2018 (14:15)     Sekcia sport

Futbalisti Trnavy v prípade vypadnutia s Crvenou zvezdou Belehrad nastúpia v play-off Európskej ligy proti NK Olimpija Ľubľana alebo HJK Helsinki.

Spartak zaplatí fanúšikom lístky

Trnava prehrala s Crvenou Zvezdou a Ligu majstrov si nezahrá. V Európe nekončí a už teraz má isté takmer dva milióny

Ako v pekle! Vyčíňanie fanúšikov počas belehradského derby

Sklamaný Bakoš po vypadnutí s Crvenou Zvezdou: Zabojujeme o EL

Red Bull Salzburg a Crvena zvezda Belehrad dostali pokuty od UEFA

UEFA trestala, s pokutou Red Bull Salzburg i CZ Belehrad

Európska liga pozná možné dvojice play-off, Slovanu hrozí Hajduk Split a Trenčínu Sturm Graz