Zdroj Zdroj: pravda.sk     28.01.2019 (18:36)     Sekcia sport

Najprv arcirival Rafael Nadal a potom aj nedotknuteľný Roger Federer. Srb Novak Djokovič oficiálne odštartoval grandslamovú naháňačku. čítaj celý článok

M. Vajda: Djokovič sa chce dotiahnuť na Nadala, Federer je inšpirácia

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     28.01.2019 (13:12)     Sekcia sport

Novak Djokovič a Marián Vajda (vpravo).

Djokovič vyhral Australian Open, vo finále pokoril Nadala

Zdroj Zdroj: ta3.sk     27.01.2019 (13:06)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič vyhral ako prvý hráč v histórii siedmykrát Australian Open v Melbourne. Vo finále dvojhry zdolal v pozícii nasadenej jednotky turnajovú dvojku Španiela Rafaela Nadala po výbornom výkone hladko 6:3, 6:2, 6:3. Djokovič získal 15. grandslamový titul v kariére, tretí za sebou.

V Nadalovej obývačke. Djokovič si podmanil turnaj v Madride

Zdroj Zdroj: pravda.sk     12.05.2019 (21:54)     Sekcia sport

Novak Djokovič vybojoval už svoj kariérny 74. titul na okruhoch ATP v dvojhre.

Djokovič má siedmy titul z AO

Zdroj Zdroj: ta3.sk     27.01.2019 (12:06)     Sekcia sport

Zdroj Zdroj: pravda.sk     27.01.2019 (18:40)     Sekcia sport

Novak Djokovič mal po finále Australian Open výbornú náladu. Bodaj by nie, veď Rafaela Nadala zmietol v troch setoch. V dobrom si to odniesol novinár z Talianska.

Djokovič vyhral Australian Open. Vajdovi venoval emotívne slová

Súperovi nedal šancu. Djokovič je ďalším finalistom v Melbourne

Zdroj Zdroj: ta3.sk     25.01.2019 (12:13)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič bude v nedeľňajšom finále dvojhry mužov súperom Španiela Rafaela Nadala na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open v Melbourne. Turnajová a svetová jednotka Djokovič nedal v semifinále šancu nasadenej dvadsaťosmičke Francúzovi Lucasovi Pouillemu, keď zvíťazil jednoznačne za menej ako hodinu a pol 6:0, 6:2, 6:2.

Prvotriedny a magický. Vládca Djokovič pozametal s Nadalom, hodnotia médiá úspech na Australian Open

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     27.01.2019 (14:24)     Sekcia sport

Ohlasy internetových médií po finálovom zápase dvojhry mužov na Australian Open v Melbourne, v ktorom srbský tenista Novak Djokovič zdolal Španiela Rafaela Nadala 6:3, 6:2, ...

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     25.01.2019 (11:57)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič bude v nedeľňajšom finále dvojhry mužov súperom Španiela Rafaela Nadala na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open v Melbourne (14. - 27. januára, tvrdý ...

Djokovič ocenil Vajdu: Marián, ďakujem, že si sa vrátil

Zdroj Zdroj: sme.sk     27.01.2019 (13:07)     Sekcia sport

Srb vo finále jasne zdolal Nadala.

Australian Open: Djokovič zničil Pouilleho, vo finále ho čaká odveký rival Nadal

Djokovič zvíťazil vo finále ATP , ide o jeho rekordný piaty triumf

Djokovič nevyzve Nadala vo finále Roland Garros, Thiem ukončil jeho víťaznú sériu na grandslamoch

Ohlasy médií na triumf Rafaela Nadala: Kráľ a jeho dedič

Favoriti postupujú ďalej, Zverev nezvládol zápas s Djokovičom

Pred piatimi vyradil Nadala vo Wimbledone. Kyrgios sa teší na ďalší súboj

Šprint do finále. Nadala ťažko niekto zastaví

Djokovič dominoval, darilo sa novým hviezdam (päť príbehov Australian Open)

Ohlasy médií na triumf Novaka Djokoviča: Vajda, ďakujem ti

Pred rokom bol Wimbledon pre Djokoviča bod zlomu, teraz chce piaty titul

Analýza zápasu Medvedev – Dimitrov: Kto postúpi do svojho premiérového finále?

Novak Djokovič sa objavil v Bratislave, doslova splynul s davom

Analýza zápasu Karen Chačanov - Rafael Nadal: Svetová dvojka postúpi bez straty setu

Ronaldo je stále hladný po úspechoch, chce viac Zlatých lôpt ako Messi

ATP Cincinnati: Djokovič postúpil do štvrťfinále, jeho súperom bude Pouille

Kližan aj Horanský klesli v rebríčku, svetovou jednotkou suverénne Djokovič

ONLINE: Súboj titanov. Zastaví Federer antukového kráľa Nadala?

Wimbledon: Obhajca Djokovič vyzve v boji o titul Švajčiara Federera

Djokovič a Bartyová vedú tenisové rebríčky, Kužmová sa stala slovenskou jednotkou

Djokovič môže zopakovať historický počin. Nikdy však nezabudne ako vojna a bomby poznačili jeho detstvo

Djokovič si zápas na Roland Garros užil viac ako zvyčajne, z lóže mu po prvý raz fandil jeho syn

Ohlasy médií na triumf Nadala na Roland Garros: Kráľ a jeho dedič

Šampión Novak Djokovič odtajnil zbraň svojho úspechu a prezradil veľký cieľ

Obhajca Djokovič po deviaty raz v semifinále Wimbledonu, Goffinovi povolil iba šesť gemov

Djokovič zmietol Zvereva z kurtu, do semifinále Roland Garros postúpil aj Thiem cez Chačanova

Novak Djokovič si potrebuje dať pauzu, vynechá Rogers Cup v Montreale

Novak Djokovič v úvodnom kole Roland Garros nestratil set a narazí na „lucke losera“