Strieborná Vlhová: Mohla som ísť ešte lepšie

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     08.02.2019 (20:32)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová na trati kombinačného zjazdu na majstrovstvách sveta v alpskom lyžovaní vo švédskom Are 8. februára 2019. čítaj celý článok

Vlhová zavŕšila medailový hetrik, cenný kov získala aj v slalome

Zdroj Zdroj: ta3.sk     16.02.2019 (15:35)     Sekcia sport

Slovenka Petra Vlhová vybojovala bronzovú medailu v slalome žien na majstrovstvách sveta v zjazdovom lyžovaní vo švédskom Aare. Vlhová skompletizovala zbierku medailí z MS 2019, v Aare bola predtým strieborná v alpskej kombinácii a zlatá v obrovskom slalome.

Vlhová neplánovane zrušila účasť na Ironmanovi. Je to športová tragédia

Zdroj Zdroj: pravda.sk     26.05.2019 (13:30)     Sekcia sport

Keď si predstavím, že som tam mohla byť, ide mi puknúť srdce, prezradila slovenská lyžiarka Petra Vlhová.

Vlhová sa teraz cíti lepšie v „obráku”: V každých pretekoch idem na víťazstvo

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.03.2019 (17:50)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová pozná na pódiách obrovského slalomu iba najvyšší stupienok.

Lepšie sa mi jazdí, keď som chorá, prekvapila Petra Vlhová svojho otca

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.12.2019 (14:25)     Sekcia sport

Petra Vlhová triumfovala v ankete slovenský Športovec roka a to môže v roku 2019 stihnúť ďalšie víťazstvá.

Od stredy v hre ešte 5 glóbusov, Vlhová sa sústredí na nedeľu

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.03.2019 (13:09)     Sekcia sport

Na archívnej snímke slovenská lyžiarka Petra Vlhová.

Len Vlhová a Shiffrinová. Bude pokračovať trojročná nadvláda?

Zdroj Zdroj: pravda.sk     04.01.2020 (05:00)     Sekcia sport

Vlaňajšok bol môj najlepší rok v kariére. Tvrdo pracujem na tom, aby bol nasledujúci ešte lepší, sľubuje Petra Vlhová.

Športový newsfilter: Vlhová má problém. Náskok nestiahla a ešte sa aj zranila

Zdroj Zdroj: dennikn.sk     24.02.2020 (08:23)     Sekcia sport

Dobrý deň, Petra Vlhová nevyužila možnosť, aby sa dostala na čelo Svetového pohára, a ešte si aj privodila zdravotné problémy. V Anterselve sa skončil biatlonový šampionát frustráciou Paulíny Fialkovej, ktorá skritizovala servisný tím. Mesiac pred barážou o postup na ME vo futbale sme sa pozreli, ako to vyzerá s hernou praxou slovenských reprezentantov. 1. Nešťastný Vlhovej víkend Ešte pred […]

Vlhová po sezóne: Začala som lepšie lyžovať

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     17.03.2019 (16:13)     Sekcia sport

Na snímke slovenská lyžiarka Petra Vlhová pózuje s medailami za druhé miesto v celkovom poradí obrovského slalomu žien (vpravo) a v celkovom poradí Svetového pohára v alpskom lyžovaní v zimnom stredisku Soldeu v Andorre v nedeľu 17. ...

Chyby ma nútili viac riskovať, vraví Vlhová. Ďalšiu medailu nechá na osud

Zdroj Zdroj: pravda.sk     14.02.2019 (21:42)     Sekcia sport

Necelý týždeň po tom, ako pre Slovensko vybojovala premiérovú individuálnu medailu, dosiahla Petra Vlhová ešte väčší úspech.

Petra Vlhová si v 1. kole obrovského slalomu vyjazdila skvelú pozíciu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     30.11.2019 (16:35)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová si v 1. kole sobotného obrovského slalomu Svetového pohára vypracovala pozíciu, z ktorej mohla útočiť na víťazstvo.

Priama reč Janky Gantnerovej: Vlhová dosiahla, čo sa od nej očakávalo

Môže ešte Vlhová prekonať Shiffrinovú a v akej forme sú futbalisti pred barážou (podcast)

Vlhová má zväčšené nosné dierky. Po operácii sa jej lepšie dýcha

Športový newsfilter: Vlhová má tri medaily, a to sa ešte len zahrieva

Petra Vlhová: Verím, že ďalšia sezóna bude ešte lepšia

Petra Vlhová bola rozhodnutá, že sa nepostaví na štart: Veľmi bojujem s telom a hlavou

Finále SP: Vlhová po 1. kole zatiaľ mimo medailových priečok

Vlhová vyzýva ľudí, aby šli voliť: Chcem, nech je na tom naša krajina lepšie

Petra Vlhová nemala cestu za zlatom z majstrovstiev sveta jednoduchú, chyby ju nútili riskovať

Petra Vlhová: Už sa k Shiffrinovej približujem. Budem trénovať, aby som sa priblížila ešte viac

Analýza obrovského slalomu žien: Rozlúči sa Vlhová so životnou sezónou výhrou?

Priama reč Janky Gantnerovej: Vlhová potrebuje ešte čas a veľa tréningu

Petra Vlhová si musí ešte počkať. Definitívne rozhodnutie o finálových pretekoch SP ešte nepadlo

Koronavírus ohrozuje aj Saganove preteky (podcast Športového newsfiltra)

Športový newsfilter: Nová vláda bude robiť problémy Kmotríkovi a jeho štadiónu

Petra Vlhová na motorke i v kajaku: Chcem iba jazdiť a nerozmýšľať nad výsledkom

Vlhová zhodí kombinézu a vyskúša v príprave nový šport

Skvelá Petra Vlhová má na dosah ďalšie pódiové umiestnenie v pretekoch Svetového pohára