Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.02.2019 (09:50)     Sekcia sport

V 60. minúte zápasu Premier League medzi Tottenhamom Hotspur a Leicesterom City mali hostia možnosť vyrovnať stav stretnutia z pokutového kopu. Tréner Paul Claude odvážne poslal na ihrisko Jamieho Vardyho, ktorý si okamžite postavil loptu na biely bod. Nezahriaty Vardy však pokutový kop nepremenil a tri minúty na to už Tottenham zvyšoval na 2:0. Odvážny kúsok tak trénerovi Leicestru City vôbec nevyšiel a defacto prišiel o šancu vydolovať body na ihrisku favorita. čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: pravda.sk     03.06.2019 (18:14)     Sekcia sport

Nielen finále futbalovej LM pre Pravdu zhodnotil bývalý reprezentant Samuel Slovák. Prečo podľa neho Liverpool nemal kopať penaltu?

Mali sme kopať penaltu, ale rozhodca je Slovák, tvrdil Kalmár

Zdroj Zdroj: sme.sk     17.02.2019 (13:02)     Sekcia sport

Slovan má náskok už jedenásť bodov.

Maradona skončí v ďalšom klube, sťažuje sa na zaujatosť rozhodcov

Zdroj Zdroj: sme.sk     06.04.2019 (15:30)     Sekcia sport

Podľa Argentínčana mal jeho tím kopať penaltu.

Zabudol, že má kopať penaltu. Bayern odrovnal šikovný čudák

Zdroj Zdroj: pravda.sk     08.12.2019 (19:07)     Sekcia sport

Obranca s temperamentnou povahou neuspel v Porte ani Arsenale, no po boku Lászla Bénesa v Mönchengladbachu začína napĺňať potenciál.

Bale sa vrátil do zostavy Realu, Zidane bol však k nemu opäť zdržanlivý

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.08.2019 (10:16)     Sekcia sport

Waleský futbalista Gareth Bale po trojzápasovej absencii opäť nastúpil za Real Madrid. Tréner Zinedine Zidane ho poslal na trávnik z lavičky v stretnutí s domácim AS Rím, ktoré sa na Olympijskom štadióne skončilo nerozhodne 2:2.

Pochettino bude môcť vo finále Ligy majstrov viesť Tottenham z lavičky

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.05.2019 (17:07)     Sekcia sport

Tréner futbalistov Tottenhamu Hotspur Mauricio Pochettino bude môcť viesť mužstvo z lavičky vo finále Ligy majstrov proti Liverpoolu.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     26.12.2019 (21:00)     Sekcia sport

Brankár Kazachstanu sa predviedol v zápase proti Švajčiarsku, nie však v pozitívnom svetle. V druhej tretine si poslal puk do vlastnej siete kurióznym spôsobom. Tento gól navyše poslal Švajčiarsko do vedenia 3:2.

Slovenské volejbalistky do tretice už Belgičankám podľahli, uspeli aspoň v dodatkovom sete

Zdroj Zdroj: sme.sk     11.08.2019 (19:38)     Sekcia sport

Tréner skúšal hráčky z lavičky.

Tite poprel špekulácie o predčasnom odchode z lavičky Brazílie

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     07.07.2019 (11:41)     Sekcia sport

Brazílsky tréner Tite, archívna snímka.

Tri góly za štrnásť minút. Holmanov hetrik predpovedal kustód

Sisu a ovsená kaša. Fínsky viking sa vzoprel šéfovi a kritikom poslal štipľavý odkaz

Toto ste ešte nevideli. Rozcvičujúci sa náhradník zapríčinil penaltu

Súpera poslal do nemocnice. Nerobme hon na Judda, krotí tréner Nitry

Tréner Jágr. Legenda českého hokeja radila spoluhráčom z lavičky

Sporný zásah videa. Namiesto Portugalcov kopali penaltu Švajčiari

Brankár chcel premeniť penaltu. Vypol svetlo

V Lige majstrov nepremenil penaltu. Tréner sa s ním nemaznal, nezahrá si možno niekoľko mesiacov

Rusi majú príliš nabitý tím. Musia už vyhadzovať hráčov z NHL

Trénerská otázka Slovana je zrejme vyriešená. Kozák: Myslím si, že sedím len na jednej stoličke

Hráča Popradu poslal do nemocnice. Nebolo to zákerné, tvrdí jeho tréner

Tréner Slovana Ján Kozák ml. o Davidovi Strelcovi: Má obrovskú kvalitu

Na penalty poslal aj brankára. Dnešný výkon je záväzkom do budúcnosti, tvrdí tréner Anglicka

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ