V Liga majstrov a Európska liga si uctia minútou ticha pamiatku Salu

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.02.2019 (11:46)     Sekcia sport

Ilustračná snímka. čítaj celý článok

V zápasoch LM aj EL si tento týždeň uctia minútou ticha pamiatku Emiliana Salu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.02.2019 (11:24)     Sekcia sport

Pred tohtotýždňovými zápasmi Ligy majstrov a Európskej ligy si na štadiónoch uctia minútou ticha pamiatku zosnulého futbalistu Emilana Salu. Informovala o tom Európska futbalová federácia (UEFA).

V Lige majstrov a Európskej lige si uctia minútou ticha pamiatku Emiliana Salu

Zdroj Zdroj: sme.sk     12.02.2019 (11:30)     Sekcia sport

Kluby môžu nastúpiť s čiernymi páskami na rukávoch.

Pred finále v Madride si prítomní uctia Reyesa minútou ticha

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     01.06.2019 (16:00)     Sekcia sport

Pred sobotňajším finálovým zápasom Ligy majstrov vo futbale medzi Tottenhamom Hotspur a FC Liverpool si prítomní na štadióne Wanda Metropolitano v Madride uctia minútou ticha Joseho Antonia Reyesa.

Zápasy Ligy majstrov a Európskej ligy sa začnú minútou ticha za zosnulého Salu

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.02.2019 (12:21)     Sekcia sport

V rámci tohtotýždňových zápasov v európskych pohárových súťažiach budú všetky futbalové kluby držať minútu ticha za zosnulého Emiliana Salu, ktorý 21. januára zomrel po havárii lietadla v ...

SEHA liga: Zápas Vojvodiny s Tatranom Prešov sa začne minútou ticha

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.12.2019 (12:54)     Sekcia sport

Sobotňajší zápas 8. kola SEHA ligy medzi hádzanármi domácej Vojvodiny Novi Sad a slovenského majstra Tatrana Prešov (15.00) sa začne minútou ticha.

Liga majstrov a Európska liga môžu vyvrcholiť veľmi netradične

Zdroj Zdroj: pravda.sk     23.03.2020 (18:57)     Sekcia sport

UEFA odložila finálové zápasy Ligy majstrov a Európskej ligy.

Liga majstrov aj Európska liga by mohli mať špeciálny formát, tvrdia Španieli

Zdroj Zdroj: sme.sk     15.03.2020 (15:08)     Sekcia sport

Zatiaľ sa však nevie, dokedy bude pre pandémiu znemožnené hrať.

ŠTÚDIO TA3: Tréner M. Hýll o štarte Ligy Majstrov a Európskej ligy

Zdroj Zdroj: ta3.sk     17.09.2019 (14:39)     Sekcia sport

Pred nami sú dve najprestížnejšie európske súťaže. Liga Majstrov a Európska liga UEFA. Viac o týchto témach sme sa rozprávali s hlavným trénerom brankárov SFZ Miroslavom Hýllom.

Budúci týždeň sa nebude hrať Liga majstrov ani Európska liga

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.03.2020 (12:02)     Sekcia sport

Európska futbalová únia (UEFA) odložila všetky zápasy európskych súťaží naplánované na budúci týždeň. Dôvodom je epidémia koronavírusu. Neuskutočnia sa tak zvyšné štyri odvetné stretnutia osemfinále Ligy majstrov, ani odvety Európskej ligy. Správu zverejnila na oficiálnej stránke.

SEHA liga: Do Prešova v utorok zavíta úradujúci víťaz Ligy majstrov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     30.09.2019 (17:03)     Sekcia sport

Na atraktívnu hádzanársku lahôdku sa môžu tešiť fanúšikovia Tatrana. Neponúkne im ju prestížna Liga majstrov, ale nadnárodná SEHA liga, v rámci ktorej privítajú v utorkovom stretnutí 4. kola RK Vardar Skopje.

Dav si uctil pamiatku Goncalvesa, do vlasti priviezli jeho rakvu

Liga majstrov pokračuje, kto bude v prvom zápase lepší?

Názor: EURO 2021? Veľmi správne

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (1. október): Liga majstrov aj slovenská Tipsport liga

Liga majstrov v malom futbale: Na prestížnom turnaji sa predstavia aj 3 tímy zo Slovenska

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (26. november): Futbalová Liga majstrov aj slovenská Tipsport liga

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (18. september): Liga majstrov, Slováci na ME vo volejbale aj Fortuna liga

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (18. február): Liga majstrov, slovenská Tipsport Liga aj MS v biatlone

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (17. september): Futbalová Liga majstrov, slovenskí volejbalisti na ME aj Tipsport liga

Liga majstrov? Trofej môže vyhrať sedem mužstiev

Pokračuje futbalová Liga majstrov, ponúkne dva odvetné zápasy

Zápasy Fortuna ligy začnú minútou ticha za obete tragédie, kluby sa zapojili aj do zbierky

Liga majstrov iba pre elitu? Menšie tímy a UEFA im to neschvália

Tipsport Liga? Lepšie je na tom aj Veľká Británia a Bielorusko. O rok opäť len s jedným zástupcom

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (12. február): Začína osemfinále Ligy majstrov i Európska liga

Liga majstrov prináša atraktívne zápasy, v Niké získate špeciálnu odmenu

V Bielorusku ignorujú koronavírus. Prečo by sa liga nemohla začať, pýtal sa šéf zväzu

Európska liga: ŠK Slovan chce v Prištine vybojovať postup, Erik Daniel: Nebude to ľahké

Koniec prípravám na ME 2020? Prioritou UEFA má byť Liga Majstrov

Liga majstrov: Ferencváros vyradil Ludogorec, Michal Škvarka dal gól a asistenciu

Liga majstrov ženy: Subotica zložila Slovan siedmimi gólmi

MOL liga: Prešov a Dunajská Streda prehrali, Šaľa víťazne

MOL liga: Hádzanárky Šale doma dokázali poraziť Olomouc

MOL liga: Prešov porazil na domácej palubovke hádzanárky Hlohovca

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ