Liiga: Krištof asistoval pri víťazstve Kärpät Oulu, Godla nezbránil prehre

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.02.2019 (20:15)     Sekcia sport

Slovenský hokejový reprezentant Michal Krištof v službách Kärpätu Oulu prispel asistenciou k triumfu svojho tímu nad HPK Hämeenlinna 3:2 v stredajšom stretnutí najvyššej fínskej hokejovej súťaže - Liiga. čítaj celý článok

Liiga: Krištof s gólom a asistenciou pri víťazstve Kärpät Oulu nad TPS Turku

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.02.2019 (20:42)     Sekcia sport

Slovenský hokejový útočník Michal Krištof dal jeden gól a pridal asistenciu pri vysokom víťazstve Kärpät Oulu v stredajšom zápase fínskej ligy nad TPS Turku 6:1.

Liiga: Kärpät Oulu a Tappara Tampere do semifinále, Krištof dvakrát asistoval

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.03.2019 (21:35)     Sekcia sport

V stredajšom štvrtom zápase štvrťfinále play off fínskej hokejovej Liigy zvíťazil Kärpät Oulu na ľade Ilves Tampere 3:2 po predĺžení a postúpil do ďalších bojov, keďže sériu rozhodli jeho hráči vo svoj prospech v jednoznačnom pomere 4:0.

Liiga: Krištof s gólom pri vysokom triumfe Oulu, Godla prehral

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.03.2019 (19:35)     Sekcia sport

V sobotňajšom zápase fínskej hokejovej ligy zvíťazili hráči Kärpätu Oulu na ľade Jukuritu 6:0. Jedným presným zásahom sa na triumfe hostí podieľal slovenský útočník Michal Krištof.

Liiga: Michal Krištof skóroval pri výhre Kärpätu Oulu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.11.2019 (20:52)     Sekcia sport

Hráči tímu Kärpät Oulu zvíťazili 2:0 v sobotňajšom zápase fínskej najvyššej hokejovej súťaže nad IFK Helsinki.

Liiga: Krištof bodoval pri vysokom víťazstve Kärpätu Oulu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.10.2019 (22:00)     Sekcia sport

Slovenský hokejový útočník Michal Krištof prispel jednou asistenciou k vysokej výhre svojho Kärpätu Oulu v piatkovom zápase fínskej ligy nad KalPa Kuopio 7:1.

Liiga: Krivošík a Krištof asistovali, Rybár vychytal triumf Oulu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.01.2020 (20:52)     Sekcia sport

Hokejisti Kärpätu Oulu vyhrali v piatkovom dueli fínskej ligy na ľade TPS Turku 4:3 po predĺžení. Slovenský brankár hostí Patrik Rybár si pri výhre pripísal 15 zákrokov, jeho spoluhráč Michal Krištof raz asistoval.

Liiga: Michal Krištof rozhodol o triumfe Kärpätu Oulu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.01.2020 (20:40)     Sekcia sport

Slovenskí hokejisti Patrik Rybár a Michal Krištof sa podieľali na víťazstve Kärpätu Oulu na ľade KaiPy 4:3 pp a sn v stredajšom zápase fínskej najvyššej súťaže.

Liiga: Brankár Rybár asistoval pri vyrovnávajúcom góle, Kärpät ale padol po predĺžení

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.10.2019 (21:31)     Sekcia sport

Vo štvrtkovom zápase fínskej hokejovej ligy prehral Kärpät Oulu s brankárom Patrikom Rybárom a útočníkom Michalom Krištofom na ľade IFK Helsinki 3:4 po predĺžení. Slovenský gólman asistoval pri góle Miku Pyoralu na 3:3.

Liiga: Krištof s gólom a asistenciou, bodovali aj Pospíšil a Záborský

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.12.2019 (20:30)     Sekcia sport

V piatkovom zápase fínskej hokejovej ligy zvíťazil Kärpät Oulu v bránke so Slovákom Patrikom Rybárom nad Jukuritom Mikkeli 5:2. K úspechu domáceho tímu prispel gólom a asistenciou center Michal Krištof.

Slovák Krištof s gólom a asistenciou pri vysokom víťazstve Kärpät Oulu

Zdroj Zdroj: sme.sk     20.02.2019 (20:42)     Sekcia sport

Krištofovi sa vo Fínsku darí.

Liiga: Michal Krištof má hviezdneho spoluhráča, do materského Kärpätu Oulu sa vracia Jussi Jokinen

Liiga: Michal Krištof dvoma gólmi rozhodol o výhre Kärpätu Oulu

Krištof sa fínskeho titulu nedočkal, jeho Kärpät Oulu podľahol vo finále Hämeenlinne

Krištof si pripísal dve asistencie v prvom zápase štvrťfinále

Liiga: Krištof a Záborský s dvomi asistenciami, bodoval aj Grman

Michal Krištof sa nebojí byť líder hviezdnej zostavy

Liiga: Denis Godla nezabránil prehre

Liiga: Kärpät Oulu s Michalom Krištofom je už len jeden triumf od finále

Liiga: Patrik Rybár vychytal víťazstvo Oulu, Krištof s asistenciou

Liiga: Patrik Rybár inkasoval len jeden gól a pomohol Kärpätu Oulu k štvrtej výhre v rade

Liiga: Krištof a Záborský skórovali pri víťazstvách svojich tímov

Liiga: Rybár nezabránil prehre Kärpätu Oulu na ľade Tappary

Fíni dávajú mladým hokejistom vždy šancu, nie všetci ju využijú, tvrdí reprezentant Michal Krištof

Liiga: Krištof pomohol dvomi asistenciami k triumfu Kärpätu, bodoval aj Záborský

Liiga: Rybár s Krištofom nezabránili prehre Kärpätu Oulu, Záborský s asistenciou

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ