Vlhová po prvom kole: S Mikaelou som tu jazdila na tréningu, náskok ma prekvapil

Zdroj Zdroj: sme.sk     08.03.2019 (12:02)     Sekcia sport

Vlhová zaútočí na víťazstvo. čítaj celý článok

ONLINE: Svetový pohár - Petra Vlhová bojuje o víťazstvo v 2. kole slalomu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     04.01.2020 (15:45)     Sekcia sport

Skvelá Petra Vlhová vyhrala prvé kolo slalomu v chorvátskom Záhrebe s výrazným náskokom. Pred hlavnou konkurentkou Mikaelou Shiffrinovou má náskok 1,16 s. Sledujte jej boj o víťazstvo v druhom kole ONLINE na Šport.sk!

SP: Petra Vlhová sa pripravuje na zjazd vo Val d'Isere, v prvom tréningu na 16. mieste

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.12.2019 (14:10)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová dosiahla v prvom tréningu na zjazd Svetového pohára vo francúzskom stredisku Val d'Isere šestnásty najlepší čas (1:16,11 min).

Vlhová vyhrala slalom vo Flachau, Shiffrinová skončila až tretia

Zdroj Zdroj: dennikn.sk     14.01.2020 (21:44)     Sekcia sport

Petra Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára vo Flachau. V rakúskom stredisku obhájila vlaňajšie víťazstvo. Vlhová vyhrala s náskokom 10 stotín sekundy pred Švédkou Annou Swenn-Larssonovou. Mikaela Shiffrinová skončila až tretia s odstupom 43 stotín. Vlhová smerovala za víťazstvom už po prvom kole, ktoré vyhrala o 60 stotín sekundy pred Mikaelou Shiffrinovou. Trať druhého kola staval Shiffrinovej tréner Mike Day, […]

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     04.01.2020 (14:24)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa po 1. kole sobotňajšieho slalomu Svetového pohára usadila na prvej priečke s výrazným náskokom pred súperkami. V Záhrebe predviedla čistú a dynamickú jazdu a pred druhou Američankou Mikaelou Shiffrinovou viedla o 1,16 sekundy.

ONLINE: Svetový pohár - 2. kolo slalomu s Petrou Vlhovou v Maribore

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.02.2019 (12:45)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová zaostala v prvom kole slalomu za Mikaelou Shiffrinovou o sekundu. Druhé kolo sledujte ONLINE na Šport.sk!

Skvelá Vlhová je po prvom kole obrovského slalomu v Maribore na pódiovom umiestnení

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     01.02.2019 (11:47)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka Petra Vlhová je priebežne druhá po prvom kole piatkového obrovského slalomu žien v slovinskom Maribore v rámci Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní ...

Vlhová išla v zjazde ako guľa. Za najlepšou zaostala iba o sekundu

Zdroj Zdroj: pravda.sk     19.12.2019 (13:58)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová dosiahla v prvom tréningu na zjazd vo Val d'Isere šestnásty najlepší čas.

Svetový pohár: V 1. kole slalomu Vlhová druhá o sekundu za Shiffrinovou

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.02.2019 (10:35)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová figurovala po odjazdení úvodnej pätnástky 1. kola sobotného slalomu Svetového pohára v Maribore na druhom mieste. Za vedúcou Mikaelou Shiffrinovou z USA zaostala o rovnú sekundu, tretia bola Anna Swenn-Larssonová (+1,09).

Vlhová bola po prvom kole nahnevaná, po ňom ju čakal náročný mediálny program

Zdroj Zdroj: sme.sk     14.02.2019 (15:52)     Sekcia sport

Slovenka je po prvom kole druhá.

Vlhová sa vo Fínsku blysla, v prvom kole Svetového pohára vedie

Zdroj Zdroj: ta3.sk     23.11.2019 (10:49)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa v prvom kole sobotného slalomu Svetového pohára usadila na vedúcej pozícii. Vo fínskom Levi odsunula časom 58,65 o trinásť stotín sekundy na druhé miesto Američanku Mikaelu Shiffrinovú, tretia bola Rakúšanka Katharina Truppeová už s mankom 0,99 s.

ONLINE: Svetový pohár - Petra Vlhová bojuje v 2. kole obrovského slalomu

Pôjde? Nepôjde? Vlhová jazdila s liekmi proti bolesti

Šanca na pódium áno, na 1. miesto nie. Vlhová stráca viac ako sekundu

Vlhová má v Špindlerovom Mlyne šancu na ďalšie pódium, prvé kolo slalomu ovládla Shiffrinová

Spoločný triumf rivaliek! Vlhová a Shiffrinová ovládli obrák v Maribore

Petra Vlhová skončila desiata v tréningu pred zjazdom v Bansku

Majsterka sveta si podmanila Jasnú. Vlhová ovládla obrák na domácej pôde

Petra Vlhová nebola v tréningu medzi najlepšími, skvelý výlsedok Ledeckej

Európsky pohár: Vlhová po prvom kole slalomu v Jasnej na 2. mieste

Vlhová vyhrala obrovský slalom v Maribore spolu so Shiffrinovou, v cieli mali rovnaký čas

Vlhová 14. v prvom obrázku zimy, senzácia Robinsonovej

Skvelá Petra Vlhová má na dosah ďalšie pódiové umiestnenie v pretekoch Svetového pohára

Petra Vlhová predviedla v tréningu na zjazd vynikajúci výkon

Vlhová je po 1. kole na čele, predviedla takmer bezchybný výkon

Svetový pohár: Petra Vlhová skončila mimo stupňa víťazov, triumf Shiffrinovej

Svetový pohár: Obrovské sklamanie, Petra Vlhová v druhom kole vypadla

Petra Vlhová si vyskúšala trať Kandahar 1, na víťazku tréningu stratila takmer tri aj pol sekundy

Vlhová po prvom kole slalomu: Vôbec som nešla dobre

Petra Vlhová skončila v tréningu zjazdu vo štvrtej desiatke, najrýchlejšia bola Weidleová

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ