6. etapa na Paríž-Nice priniesla Bennettovi 33. kariérne víťazstvo

Zdroj Zdroj: ta3.sk     15.03.2019 (19:20)     Sekcia sport

Šiesty deň na pretekoch Paríž-Nice cyklisti nastúpali cez dve tisícky výškových metrov a prešli 176 kilometrov, pritom len tri kopce boli zaradené do vrchárskej súťaže a ani jeden nebol jednotkový. Favorizovaný boli teda vrchári, bez šance však neboli ani šprintéri, lenže tí museli prežiť práve náročné stúpania. Záver napokon najlepšie zvládol Sam Bennett, ktorému výborná taktika priniesla veľmi tesné víťazstvo. čítaj celý článok

Nielsen vyhral 4. etapu Paríž - Nice, novým lídrom je Kwiatkowski

Zdroj Zdroj: ta3.sk     13.03.2019 (19:25)     Sekcia sport

Po troch rovinatých etapách na cyklistických pretekoch Paríž – Nice sa už išlo aj do kopcov a 4. etapa zamiešala celkovým poradím. V itinerári 212 km trate bolo 5 horských prémií, z toho 4 na posledných 60. kilometroch a bodkovaný dres pre najlepšieho vrchára si vybojoval Thomas De Gendt. Naopak nezvládol to čistokrvný šprintér Marcel Kittel, ktorý z pretekov odstúpil. Na čelo pretekov sa prepracoval Poliak Kwiatkowski, ktorý prišiel do cieľa so 48 sekundovou stratou v hlavnom balíku.

Paríž-Nice: Saganov tímový kolega víťazom 3. etapy

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.03.2019 (17:19)     Sekcia sport

Paríž-Nice: Triumf Bennetta, Kwiatkowski sa drží na čele

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.03.2019 (17:32)     Sekcia sport

Víťazom piatkovej 6. etapy cyklistických pretekov Paríž - Nice sa stal po záverečnom špurte Ír Sam Bennett z tímu Bora-hansgrohe.

Bernal vyhral Paríž - Nice, záverečná etapa pre Iona Izagirreho

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     17.03.2019 (18:07)     Sekcia sport

Egan Bernal, archívna snímka.

Vážna nehoda na Paríž - Nice odstavila dvoch jazdcov. Známy cyklista zostal v bezvedomí

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.03.2019 (08:55)     Sekcia sport

Francúzsky cyklista Warren Barguil nebude v dobrom spomínať na 2. etapu pretekov Paríž-Nice.

Paríž-Nice: Štvrtú etapu vyhral Magnus Cort, na čelo Kwiatkowski

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.03.2019 (17:22)     Sekcia sport

Dánsky cyklista Magnus Cort zvíťazil v stredajšej 4. etape na podujatí Paríž-Nice zaradeného do prestížneho kalendára World Tour.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.03.2019 (17:37)     Sekcia sport

Írsky cyklista Sam Bennett zvíťazil v utorkovej 3. etape na podujatí Paríž-Nice zaradeného do prestížneho kalendára World Tour. Dvadsaťosemročný jazdec tímu Bora-Hansgrohe sa presadil v ...

UCI bude trestať užívanie Tramadolu už od Paríž - Nice

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     22.01.2019 (17:20)     Sekcia sport

Medzinárodná cyklistická únia (UCI) zaradí 1. marca prípravok proti bolesti Tramadol na listinu zakázaných látok a prípadné tresty za jeho užitie bude dávať už na pretekoch Paríž - Nice (10. - 17. marca).

Paríž-Nice: Simon Yates víťazom 5. etapy, na čele sa udržal Kwiatkowski

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.03.2019 (17:14)     Sekcia sport

Britský cyklista Simon Yates zvíťazil vo štvrtkovej individuálnej časovke, ktorá bola 5. etapou pretekov Paríž-Nice zaradených do prestížneho kalendára World Tour.

Paríž-Nice: Kolumbijčan Daniel Felipe Martínez ovládol 7. etapu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     16.03.2019 (18:10)     Sekcia sport

Kolumbijský cyklista Daniel Felipe Martínez zvíťazil v sobotňajšej 7. etape pretekov Paríž-Nice, zaradených do prestížneho kalendára World Tour.

Paríž-Nice: Groenewegen zvíťazil aj v druhej etape

Barguil aj Urán museli odstúpiť z pretekov Paríž – Nice, po ťažkom páde došlo k zlomeninám kostí

Prvú etapu Paríž-Nice vyhral Groenewegen, Slováci neštartovali

Paríž - Nice: V prvej etape zvíťazil Groenewegen

Sprievodca Tour de France 2019: Profily etáp, čas dojazdu a šance Petra Sagana

7. etapa Tour de France 2019 - mapa, profil a favoriti na víťazstvo. Sagan dnes opäť zaútočí

ONLINE: 17. etapa Tour de France 2019. Peter Sagan s ďalšou šancou na víťazstvo

5. etapa Tour de France 2019 - mapa, profil a favoriti na víťazstvo. Sagan má ďalšiu šancu na triumf

6. etapa Tour de France 2019 - mapa, profil a favoriti na víťazstvo

19. etapa Tour de France 2019 - mapa, profil a favoriti na víťazstvo

11. etapa Tour de France 2019 - mapa, profil a favoriti na víťazstvo. Sagan je opäť v hre!

9. etapa Tour de France 2019 - mapa, profil a favoriti na víťazstvo. Čakajú nás ťažké kopce

ONLINE: 21. etapa Tour de France 2019

Cyklistická únia bude trestať užívanie Tramadolu už od Paríž - Nice

16. etapa Tour de France 2019 - mapa, profil a favoriti na víťazstvo

V prvej etape pretekov Paríž - Nice zvíťazil Holanďan Groenewegen

Rebríček WTA: Osaková na čele, Kužmovej kariérne maximum

V šiestej etape Paríž-Nice triumfoval Bennett, lídrom je stále Kwiatkowski

Tretiu etapu na Paríž - Nice vyhral Bennett z Bory, Groenewegen si udržal post lídra

Dán Nielsen sa stal víťazom štvrtej etapy na Paríž-Nice, novým lídrom je Kwiatkowski

Siedmu etapu na Paríž - Nice vyhral Martínez, Kwiatkowski prišiel o post lídra

Groenewegen vyhral na Paríž - Nice aj druhú etapu a udržal si post celkového lídra

Markíza11:00 Kung Fu Panda 2

Jednotka10:30 Slávnosť Sedembolestnej Panny Márie

Dvojka11:15 Chudobných rodičov syn

JOJ11:20 Knight Rider