Dinamo Moskva vyrovnal stav série s CSKA, Petrohrad druhýkrát za sebou triumfoval v play-off KHL

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     15.03.2019 (21:41)     Sekcia sport

Hokejisti Dinama Moskva zvíťazili nad hráčmi CSKA Moskva 1:0 po predĺžení v piatkovom druhom stretnutí semifinále Západnej konferencie a vyrovnali stav série hranej na štyri víťazstvá na 1:1. Jediný ... čítaj celý článok

Petrohrad zdolal Jaroslavľ, Dinamo Moskva vyrovnalo stav série s CSKA

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.03.2019 (20:18)     Sekcia sport

Hráči Dinama Moskva so slovenským obrancom Michalom Čajkovským zvíťazili v piatkovom 2. zápase semifinále play off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy na ľade CSKA Moskva 1:0 po predĺžení. Hostia tak vyrovnali stav série na 1:1.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.02.2016 (18:50)     Sekcia sport

V utorkovom zápase 1. kola play-off hokejovej KHL zvíťazil obhajca Gagarinovho pohára SKA Petrohrad nad Lokomotivom Jaroslavľ na jeho ľade 3:2 a vyrovnal stav série na 1:1.

Petrohrad vyrovnal stav série, stačili mu na to iba dva góly

Zdroj Zdroj: sme.sk     31.03.2018 (18:43)     Sekcia sport

V prvom stretnutí triumfoval CSKA Moskva.

Petrohrad odvrátil aj tretí mečbal, stav série vyrovnal na 3:3

Zdroj Zdroj: sme.sk     05.04.2015 (20:22)     Sekcia sport

Finále play-off Západnej konferencie rozhodne siedmy duel na ľade CSKA Moskva.

SKA Petrohrad natiahol sériu, oslavy CSKA sa nekonali

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     01.04.2015 (21:25)     Sekcia sport

Hokejisti SKA Petrohrad zvíťazili v stredajšom štvrtom finále play-off Západnej konferencie KHL na domácom ľade nad CSKA Moskva 4:1 a znížili tak stav série na 1:3.

Domáci triumf CSKA Moskva nad Petrohradom, stav série vyrovnaný

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     04.04.2018 (21:30)     Sekcia sport

Hokejisti CSKA Moskva zvíťazili na domácom ľade nad hráčmi SKA Petrohrad 2:1 v stredajšom štvrtom stretnutí finále Západnej konferencie play-off KHL.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     05.04.2015 (20:40)     Sekcia sport

Hokejisti SKA Petrohrad majú na dosah historický obrat. V nedeľňajšom šiestom finále play off Západnej konferencie zvíťazili nad CSKA Moskva 2:1 po predĺžení a stav série vyrovnali na 3:3, hoci v nej prehrávali už 0:3.

Petrohrad znížil stav série

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.04.2015 (21:35)     Sekcia sport

Hokejisti Petrohradu zvíťazili v piatom stretnutí finále play-off Západnej konferencie KHL na ľade CSKA Moskva 6:2 a znížili stav série na 2:3.

Spartak Moskva s Hudáčkom zdolal Petrohrad, v play-off KHL triumfoval aj CSKA Moskva

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     26.02.2019 (22:11)     Sekcia sport

Hokejisti Spartaka Moskva prekvapujúco triumfovali v utorňajšom úvodnom stretnutí štvrťfinále Západnej konferencie v play-off KHL na ľade SKA Petrohrad. Hudáček zneškodnil všetky strely ...

Petrohrad znížili stav série

Petrohrad vyrovnal stav série so Spartakom Moskva, Jekaterinburg a CSKA zvládli série 1. kola

CSKA Moskva zdolalo Kazaň po predĺžení a znížilo stav série

Petrohrad zvíťazil v Moskve nad Dinamom, vedie 2:1

SKA Petrohrad prišiel o víťaznú sériu v play-off KHL, Dinamo s Čajkovským prehralo 0:4

Skúsený CSKA Moskva túži po Gagarinovom pohári

Analýza zápasu Astana – Dinamo Moskva: Zdolá Astana Dinamo Moskva aj druhýkrát v sezóne?

Zvolen vyrovnal sériu so Žilinou, Nitra aj druhýkrát zdolala Nové Zámky

Petrohrad končí, do finále CSKA Moskva

Analýza zápasu Jokerit Helsinki – Dinamo Moskva: Odnesie si Dinamo z Helsínk dve víťazstvá?