Dinamo Moskva vyrovnal stav série s CSKA, Petrohrad druhýkrát za sebou triumfoval v play-off KHL

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     15.03.2019 (21:41)     Sekcia sport

Hokejisti Dinama Moskva zvíťazili nad hráčmi CSKA Moskva 1:0 po predĺžení v piatkovom druhom stretnutí semifinále Západnej konferencie a vyrovnali stav série hranej na štyri víťazstvá na 1:1. Jediný ... čítaj celý článok

SKA Petrohrad sa vrátil do hry, proti CSKA Moskva vyrovnal stav série

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.04.2019 (21:14)     Sekcia sport

okejisti SKA Petrohrad zvíťazili v stredajšom štvrtom finále play off Západnej konferencie KHL nad CSKA Moskva 3:1 a vyrovnali stav série na 2:2.

Petrohrad zdolal Jaroslavľ, Dinamo Moskva vyrovnalo stav série s CSKA

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.03.2019 (20:18)     Sekcia sport

Hráči Dinama Moskva so slovenským obrancom Michalom Čajkovským zvíťazili v piatkovom 2. zápase semifinále play off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy na ľade CSKA Moskva 1:0 po predĺžení. Hostia tak vyrovnali stav série na 1:1.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.02.2016 (18:50)     Sekcia sport

V utorkovom zápase 1. kola play-off hokejovej KHL zvíťazil obhajca Gagarinovho pohára SKA Petrohrad nad Lokomotivom Jaroslavľ na jeho ľade 3:2 a vyrovnal stav série na 1:1.

Petrohrad vyrovnal stav série, stačili mu na to iba dva góly

Zdroj Zdroj: sme.sk     31.03.2018 (18:43)     Sekcia sport

V prvom stretnutí triumfoval CSKA Moskva.

SKA Petrohrad vyrovnal sériu s CSKA Moskva, o finalistovi KHL rozhodne siedmy zápas

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     07.04.2019 (19:53)     Sekcia sport

Hráči SKA Petrohrad si v konferenčnom finále play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) proti CSKA Moskva vynútili siedmy zápas. V domácom prostredí v nedeľu zvíťazili 3:2 a stav série ...

Petrohrad znížil stav série, CSKA Moskva zdolal až v predĺžení

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     01.04.2019 (21:57)     Sekcia sport

Hokejisti SKA Petrohrad zvíťazili v pondelňajšom treťom finále play-off Západnej konferencie KHL nad CSKA Moskva 2:1 po predĺžení a znížili stav série na 1:2. O triumfe domácich rozhodol v 13. minúte extra času Nikolaj Prochorkin.

Petrohrad odvrátil aj tretí mečbal, stav série vyrovnal na 3:3

Zdroj Zdroj: sme.sk     05.04.2015 (20:22)     Sekcia sport

Finále play-off Západnej konferencie rozhodne siedmy duel na ľade CSKA Moskva.

Petrohrad vyrovnal stav série vo finále play-off Západnej konferencie KHL

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     03.04.2019 (21:54)     Sekcia sport

Hokejisti SKA Petrohrad v stredajšom štvrtom stretnutí finále play-off Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) zvíťazili na domácom ľade nad hráčmi CSKA Moskva ...

SKA Petrohrad natiahol sériu, oslavy CSKA sa nekonali

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     01.04.2015 (21:25)     Sekcia sport

Hokejisti SKA Petrohrad zvíťazili v stredajšom štvrtom finále play-off Západnej konferencie KHL na domácom ľade nad CSKA Moskva 4:1 a znížili tak stav série na 1:3.

Domáci triumf CSKA Moskva nad Petrohradom, stav série vyrovnaný

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     04.04.2018 (21:30)     Sekcia sport

Hokejisti CSKA Moskva zvíťazili na domácom ľade nad hráčmi SKA Petrohrad 2:1 v stredajšom štvrtom stretnutí finále Západnej konferencie play-off KHL.

Petrohrad znížil stav série

Petrohrad znížil stav série vo finále Západnej konferencie KHL, CSKA Moskva pokoril v predĺžení

Spartak Moskva s Hudáčkom zdolal Petrohrad, v play-off KHL triumfoval aj CSKA Moskva

Petrohrad znížili stav série

Petrohrad vyrovnal stav série so Spartakom Moskva, Jekaterinburg a CSKA zvládli série 1. kola

CSKA Moskva zdolalo Kazaň po predĺžení a znížilo stav série

Petrohrad zvíťazil v Moskve nad Dinamom, vedie 2:1

Analýza zápasu CSKA Moskva – Petrohrad: Bude aj v siedmom dueli platiť „môj dom, môj hrad“?

SKA Petrohrad prišiel o víťaznú sériu v play-off KHL, Dinamo s Čajkovským prehralo 0:4

CSKA Moskva vedie nad Petrohradom už o dva zápasy

Analýza zápasu Astana – Dinamo Moskva: Zdolá Astana Dinamo Moskva aj druhýkrát v sezóne?

Analýza zápasu Petrohrad – CSKA Moskva: Zdolá Petrohrad CSKA premiérovo v sezóne?