Priama reč Jána Michalíka: Skvelá Vlhová a po nej nič

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     16.03.2019 (00:00)     Sekcia sport

Počas majstrovstiev sveta v zjazdovom lyžovaní v Aare sme prežívali ošiaľ radosti zo zisku zlatej, striebornej a bronzovej medaily Petry Vlhovej. čítaj celý článok

Priama reč Jána Michalíka: Hlbšie sa už padnúť nedá

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.01.2018 (00:00)     Sekcia sport

V týchto dňoch by som nechcel byť v koži prezidenta Slovenskej lyžiarskej asociácie Ivana Ivaniča, ako aj trénera bežkyne na lyžiach Aleny Procházkovej Jána Valušku. Nastala hodina pravdy a sľubovaná výkonnosť Procházkovej je v nedohľadne.

Priama reč Jána Michalíka: Biatlon? Dobre už bolo...

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.11.2015 (10:05)     Sekcia sport

V minulosti som pôsobil ako reprezentačný tréner bežkýň na lyžiach. V tíme som mal Alžbetu Havrančíkovú, Vieru Klimkovú, či Zoru Kepeňovú-Honzlovú.

Priama reč Jána Michalíka: Máme dva supertalenty, chráňme si ich

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.12.2018 (00:00)     Sekcia sport

Kto sleduje dianie v slovenskom biatlone, určite postrehol, akú hystériu boli schopní zinscenovať funkcionári zväzu voči sestrám Paulíne a Ivane Fialkovým, keď odmietali podpísať pre nich nevýhodnú zmluvu.

Skvelá Vlhová bola ôsma v obrovskom slalome na šampionáte

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     16.02.2017 (14:11)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka Petra Vlhová obsadila 8. miesto vo štvrtkovom ...

Slalom-SP: Skvelá Vlhová predviedla tretí najrýchlejší výkon

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.12.2015 (14:30)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová potvrdila skvelú formu tretím miestom v slalome Svetového pohára v Lienzi.

Petra Vlhová zvíťazila v slalome žien vo Flachau

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     08.01.2019 (21:41)     Sekcia sport

Aktualizované: Skvelá Vlhová zdolala Shiffrinovú a vyhrala slalom Svetového pohára vo Flachau

Skvelá Petra Vlhová má na dosah ďalšie pódiové umiestnenie v pretekoch Svetového pohára

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     16.03.2019 (11:21)     Sekcia sport

Slovenka Petra Vlhová je na treťom mieste po prvom kole slalomu vo finále Svetového pohára 2018/2019 v zjazdovom lyžovaní v andorrskom Soldeu - El Tarter. Vlhová mala v cieli 1. kola o 1,22 s ...

SP: Skvelá Vlhová tretia pred Zuzulovou! Dominancia Shiffrinovej

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.11.2016 (14:00)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová obsadila tretie miesto v úvodnom slalome Svetového pohára. Vo fínskom Levi vyhrala v sobotu Američanka Mikaela Shiffrinová s náskokom 67 stotín pred Švajčiarkou Wendy Holdenerovou, Vlhová zaostala 75 stotín, Veronika Velez-Zuzulová skončila na 4. priečke (+1,60 s).

Skvelá Vlhová sa teší z bronzu, Velez-Zuzulová skončila šiesta

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     29.12.2015 (14:41)     Sekcia sport

Na snímke slovenská reprezentantka v alpskom lyžovaní Petra Vlhová na trati počas 1. kola slalomu žien Svetového pohára 29. decembra 2015 v rakúskom Lienzi.

Skvelá Vlhová skončila tretia v pretekoch Svetového pohára

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     29.12.2015 (14:24)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová obsadila fantastické tretie miesto v slalome Svetového pohára v rakúskom Lienzi. ...

Aktualizované: Skvelá Vlhová zdolala Shiffrinovú a vyhrala paralelný slalom Svetového pohára v Osle

Konečne som to prelomila a vyhrala, reagovala skvelá Vlhová po triumfe nad Shiffrinovou v Osle

Skvelá Petra Vlhová skončila druhá v obrovskom slalome

Deviaty triumf v kariére. Skvelá Vlhová dobyla čiernu zjazdovku

Analýza slalomu žien: Zaknihuje Vlhová v Semmeringu double?

Skvelá Vlhová vyhrala obrovský slalom Európskeho pohára v Jasnej

Skvelá správa pre slovenských fanúšikov. Vlhová odjazdí Európsky pohár v Jasnej

MS: Skvelá Petra Vlhová po 1. kole obrovského slalomu druhá

Skvelá Vlhová ovládla v Jasnej aj slalom Európskeho pohára

Skvelá Vlhová skončila v Levi tretia, Velez-Zuzulová štvrtá

Skvelá Vlhová je po prvom kole obrovského slalomu v Maribore na pódiovom umiestnení

Petra Vlhová vyhrala obrovský slalom v Maribore. Mikaela Shiffrinová mala rovnaký čas. Delené prvé miesto