Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.03.2019 (07:00)     Sekcia sport

Marinčin si zapísal jeden mínusový bod. Slováci sa proti sebe postavili aj v súboji Arizona – Edmonton, ktorý Oilers vyhrali na ľade Coyotes 3:2 po predĺžení. Domáci útočník Richard Pánik zaznamenal jednu mínusku, Sekera za Oilers odohral vyše 12 minút. čítaj celý článok

V noci zasiahlo do bojov až osem slovenských hokejistov. Marinčin si zapísal jeden mínusový bod. Slováci sa proti sebe postavili aj v súboji Arizona – Edmonton, ktorý Oilers vyhrali na ľade Coyotes 3:2 po predĺžení. Domáci útočník Richard Pánik zaznamenal jednu mínusku, Sekera za Oilers odohral vyše 12 minút.

NHL: Černák gólom pomohol k výhre, Ovečkin prekonal Messiera

Zdroj Zdroj: ta3.sk     01.02.2020 (08:16)     Sekcia sport

Slovenský hokejový obranca Erik Černák pomohol jedným gólom k víťazstvu Tampy Bay 4:3 na ľade Anaheimu. Skóroval v druhom zápase NHL po sebe, v 48 tohtosezónnych dueloch nazbieral dokopy desať bodov (5+5). V ďalšom stretnutí Washington uspel v Ottawe 5:3 aj zásluhou dvoch presných zásahov Alexandra Ovečkina.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     10.02.2019 (09:30)     Sekcia sport

Slovenský obranca Erik Černák prispel gólom k víťazstvu hokejistov Tampy Bay Lightning nad Pittsburghom Penguins 5:4 v sobotňajšom stretnutí zámorskej NHL. Košický rodák odohral v zápase 21:31 ...

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.01.2020 (06:30)     Sekcia sport

Slovenský hokejový obranca Erik Černák prispel jednou asistenciou k víťazstvu Tampy Bay Lightning v noci na piatok na ľade Montrealu Canadiens 2:1.

Zdroj Zdroj: sme.sk     06.03.2019 (06:25)     Sekcia sport

Pozrite si výsledky zápasov NHL z noci na stredu 6. marca.

NHL: Černák asistoval pri výhre Tampy, Kučerov vytvoril rekord

Zdroj Zdroj: ta3.sk     10.03.2019 (07:39)     Sekcia sport

Hokejisti lídra zámorskej NHL z Tampy Bay zvíťazili na domácom ľade nad Detroitom 3:2. Jednou asistenciou k tomu prispel aj slovenský obranca Erik Černák.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     03.03.2019 (09:04)     Sekcia sport

Slovenský obranca Erik Černák strelil gól a pridal aj asistenciu v sobotňajšom zápase NHL Tampa Bay - Ottawa (5:1). Černák najprv v 8. min pasom cez šírku klziska prihral kolegovi z obrany Ryanovi ...

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.04.2019 (07:13)     Sekcia sport

Slovenský hokejový obranca Erik Černák skóroval pri víťazstve Tampy Bay Lightning na ľade Bostonu Bruins 6:3.

Černák pri výhre Tampy, Edmonton so Sekerom prehral po nájazdoch

Tatar v príprave prispel gólom k výhre nad Ottawou, Černák bol druhý najaktívnejší strelec Tampy

Lukáš Cingel prekonal Denisa Godlu a pomohol Hradcu k výhre

Černákov gól pomohol Tampe k víťazstvu, Ovečkin sa dostal pred legendárneho Messiera (video)

NHL: Tatar prispel k výhre Montrealu, Černák chýbal pre zranenie

Pospíšil pomohol k výhre svojho tímu gólom a asistenciou, bodovali aj ďalší Slováci

Lalkovič pomohol gólom k výhre Olomoucu, Slavia remizovala s Libercom

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ