Veľkú cenu Kremnice ovládli Poliaci, najlepší Slováci na štvrtej priečke

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.03.2019 (18:24)     Sekcia sport

V prvej časti Veľkej ceny Kremnice FIS v behu na lyžiach klasickou technikou dominovali Poliaci, ktorí zvíťazili na 10 km mužov aj 5 km žien. Medzi mužmi dominoval Dominik Bury časom 28:04,8 min, najlepší zo Slovákov bol 4. Ján Koristek so stratou 1:08,9 min. čítaj celý článok

Finále SP: Vlhová po prvom kole na tretej priečke

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     16.03.2019 (11:22)     Sekcia sport

Švédka Anna Swennová Larssonová mala na štvrtej priečke odstup 1,26 s na Holdenerovú

Formula 1 - kvalifikácia na Veľkú cenu Azerbajdžanu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.04.2019 (14:30)     Sekcia sport

Kto si na štvrtej Veľkej cene sezóny vybojuje pole position? Sledujte kvalifikačné preteky ONLINE na Šport.sk!

Poliaci ovládli „mamutí“ mostík v Planici a pripísali si tretie tímové prvenstvo v sezóne

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     23.03.2019 (12:55)     Sekcia sport

Reprezentanti Poľska ovládli na "mamuťom" mostíku HS-240 v slovinskej Planici záverečnú siedmu súťaž mužských družstiev v rámci Svetového pohára (SP) v skokoch na lyžiach ...

Vlhová predviedla skvelú jazdu napriek problémom, skončila štvrtá

Zdroj Zdroj: ta3.sk     29.02.2020 (11:47)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová dosiahla svoj najlepší výledok v super-G Svetového pohára v kariére. V talianskom stredisku La Thuile skončila tesne za pódiom na štvrtej priečke s mankom 39 stotín sekundy na víťazku Ninu Ortliebovú z Rakúska.

F1: Kvalifikáciu na VC Číny ovládli jazdci Mercedesu

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     13.04.2019 (09:40)     Sekcia sport

Na snímke Alexander Albon z tímu Toro Rosso po havárii počas tretieho tréningu na Veľkú cenu Číny monopostov F1 13. apríla 2019 v Šanghaji.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.12.2019 (11:05)     Sekcia sport

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa po elitnej pätnástke 1. kola utorkového obrovského slalomu Svetového pohára usadila na štvrtej priečke. Od vedúcej Nórky Miny Fuerst Holtmannovej ju delilo 16 stotín, ale na svoju veľkú rivalku Mikaelu Shiffrinovú získala 1,20 s.

Veľká cena Kremnice: Koristek štvrtý, Procházková druhá

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     24.03.2019 (15:54)     Sekcia sport

Poľskí pretekári dominovali aj v nedeľnej časti Veľkej ceny Kremnice FIS v behu na lyžiach voľnou technikou.

Krasokorčuľovanie: Rusi vládli v domácom prostredí

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     16.11.2019 (16:49)     Sekcia sport

Ruskí krasokorčuliari ovládli domácu Veľkú cenu ISU v Moskve, z prvenstva sa tešil Alexander Samarin súčtom bodov 264,45 pred Dmitrijom Alievom (259,88) a Makarom Ignatovom 252,87. Všetci traja pretekári si udržali umiestnenie po piatkovej voľnej jazde.

Vedenie F1 zrušilo aj Velkú cenu Azerbajdžanu

Zdroj Zdroj: ta3.sk     23.03.2020 (20:11)     Sekcia sport

Po zrušení úvodných siedmich podujatí sezóny MS Formuly 1 odložilo vedenie F1 aj Veľkú cenu Azerbajdžanu 7. júna v Baku. Dôvodom je samozrejme šíriaca sa pandémia koronavírusu.

ONLINE: Formula 1 - kvalifikácia na Veľkú cenu Mexika

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     26.10.2019 (00:00)     Sekcia sport

Sledujte kvalifikačné boje o pole position na Veľkú cenu Mexika ONLINE na Šport.sk!

Najlepší Európania v histórii NHL? V rebríčku miešajú karty aj Slováci

Organizátori zrušili Veľkú cenu Japonska

Bottas na Mercedese začne Veľkú cenu Azerbajdžanu z prvého miesta, hneď za ním bude Hamilton

F1 odloží aj Veľkú cenu Azerbajdžanu, začať sa má až v Kanade

Hamilton odštartuje Veľkú cenu Monaka z prvého miesta, Bottas v kvalifikácii skončil druhý

Veľkú cenu USA cestných motocyklov preložili na koniec roka

Veľká cena Singapuru: Hamilton bol najrýchlejší v druhom tréningu

Jazdec Mercedesu Bottas odštartuje jubilejnú Veľkú cenu Číny z prvého miesta

Márquez vyhral Veľkú cenu Aragónska, zostáva lídrom šampionátu

Formula 1 oslávi tisíce preteky, na programe má Veľkú cenu Číny

Kvalifikáciu na Veľkú cenu Abú Zabí formuly 1 vyhral Lewis Hamilton

Nováčik tímu Ferrari vyhral kvalifikáciu na Veľkú cenu Bahrajnu, Hamilton neskončil druhý

Veľká cena Singapuru: Verstappen bol najrýchlejší v úvodnom tréningu

Hokejbal: Slováci ovládli prípravný turnaj v Plzni

Hamilton vyhral kvalifikáciu v Hockenheime, Vettel odštartuje Veľkú cenu Nemecka ako posledný

Veľká cena Rakúska: V prvom tréningu Hamilton pred Vettelom

Leclerc vyhral kvalifikáciu na Veľkú cenu Ruska, Hamiltona zdolal po šiesty raz v kariére

Sledujte Veľkú cenu Španielska a hrajte o zájazd na Formulu 1

Vedenie F1 chce zorganizovať Veľkú cenu v Hockenheime, tá nebola v pôvodnom kalendári

Škriniar je bez trénera. Médiá majú v Spalettiho nástupcovi jasno

Verstappen ovládol Veľkú cenu Rakúska, ukončil nadvládu Mercedesu

Miešané štafety biatlonistov v slovinskej Pokljuke ovládli Francúzi, Slováci sa nepresadili

Mužskú biatlonovú štafetu v Östersunde ovládli Nóri, Slováci absolvovali štyri trestné okruhy

V záverečnom tréningu na Veľkú cenu Rakúska bol najrýchlejší Hamilton

MFK Ružomberok - FK Senica

Virtuálnu Veľkú cenu Španielska vyhral Brit Russell na Williamse

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ