Slovák skončil na Valašskej rely v prvej päťke, zvíťazil Čech

Zdroj Zdroj: ta3.sk     01.04.2019 (22:22)     Sekcia sport

Víťazom Valašskej rely sa stal český pretekár Jan Kopecký na automobile Škoda Fabia R5. Na úvodnom podujatí seriálu majstrovstiev Slovenska skončil zo Slovákov najlepšie Martin Koči, ktorý finišoval na štvrtej priečke. čítaj celý článok

Valašská rely: Martin Koči na 4. mieste, vyhral Čech Kopecký

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     31.03.2019 (15:50)     Sekcia sport

Čech Jan Kopecký na automobile Škoda Fabia R5 sa stal víťazom Valašskej rely, úvodného podujatia tohtoročného seriálu majstrovstiev Slovenska v tomto odvetví.

Získal jeden set. Martin v Taliansku podľahol bývalej svetovej päťke

Zdroj Zdroj: sme.sk     19.09.2019 (18:31)     Sekcia sport

Slovák skončil v osemfinále.

Prvá etapa Rely Argentíny už pozná svojho víťaza

Zdroj Zdroj: ta3.sk     26.04.2019 (18:16)     Sekcia sport

Estónsky pretekár Ott Tänak zvíťazil v prvej rýchlostnej skúške na Rely Argentíny v rámci piateho podujatia seriálu majstrovstiev sveta.

Svitko skončil v prvej etape Rely Dakar na 19. mieste, Jakeš dostal 40-minútovú penalizáciu

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     05.01.2020 (17:43)     Sekcia sport

Slovenský motocyklista Štefan Svitko skončil v nedeľňajšej úvodnej etape 42. ročníka pretekov Rely Dakar v Saudskej Arábii na 19. mieste. Tridsaťsedemročný Žaškovčan pôvodne figuroval na 20. ...

Rely Dakar: Návrat československej posádky do prvej dvadsiatky celkového poradia

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.01.2020 (17:00)     Sekcia sport

Československá posádka Fordu F150 EVO, Čech Miroslav Zapletal a Slovák Marek Sýkora v siedmej etape Rallye Dakar 2020 dojazdili na 25 mieste. To zároveň znamenalo pre nich posun a návrat na 19 miesto priebežného poradia.

Svitko skončil sedemnásty, v celkovom poradí Rely Dakar sa drží v prvej desiatke

Zdroj Zdroj: sme.sk     14.01.2020 (13:15)     Sekcia sport

Vyhral Čiľan Quintanilla.

Rely Dakar: Sýkora so Zapletalom sa vrátili do prvej dvadsiatky priebežného poradia

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.01.2020 (18:12)     Sekcia sport

Slovák, navigátor Marek Sýkora sa spoločne s českým jazdcom Miroslavom Zapletalom posunuli v priebežnom poradí naspäť do prvej dvadsiatky, pričom im po štvrtej etape patrí devätnáste miesto.

De Gendt zvíťazil v prvej etape Volta Ciclista a Catalunya

Zdroj Zdroj: sme.sk     25.03.2019 (20:06)     Sekcia sport

V pretekoch bojuje aj Slovák Baška.

Gelle vybojoval miestenku na olympiádu, skončil v prvej päťke

Zdroj Zdroj: ta3.sk     24.08.2019 (15:38)     Sekcia sport

Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Peter Gelle obsadil v A-finále K1 na 1000 m na MS v Szegede štvrté miesto. Získal tak olympijskú miestenku na OH 2020 v Tokiu. Zo zisku zlata sa tešil Maďar Bálint Kopász.

Ogier zvíťazil na Rely Turecka, Tänak skončil až na 16. mieste

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     15.09.2019 (15:04)     Sekcia sport

Na snímke Sebastien Ogier

Slovák Šima skončil v šprinte na ME v druhej desiatke

Svitkovi na Dakare tesne ušla najlepšia desiatka. V poslednej etape skončil trinásty

Majstrovstvá sveta v rely WRC pokračujú, lídrom je Ogier

Rely Dakar: Svitko sa snažil pomôcť pri tragickej nehode, nakoniec skončil na 14. mieste

V Oberstdorfe zvíťazil Zajc, Kobajaši skončil až štrnásty

Ott Tanäk triumfoval na Rely Švédska, úradujúci majster sveta Ogier obsadil až 29. miesto

Roglič zvíťazil v úvodnej časovke

Rely Čile 2019 ovládol Tänak, lídrom šampionátu je obhajca Ogier

Ivan Jakeš skončil na Rely Dakar

Ivan Jakeš definitívne skončil na Rely Dakar

V predposlednej etape Rely Dakar skončil Svitko na 15. mieste

Svitko je na Rely Dakar stále v top desiatke, v 7. etape bol pri tragickej nehode Goncalvesa (video)

Ivan Jakeš na Rely Dakar skončil, zradila ho prevodovka

Estónsky jazdec Ott Tänak triumfoval na Rely Portugalska, líder poradia Ogier skončil tretí

Ott Tänak je po nehode v poriadku, na Rely Monte Carlo ale skončil

Rely Korziky: Belgičan Thierry Neuville s Hyundaiom i20 vyhral celé podujatie

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ