Viking ako čierny kôň. Verím si, burcuje Kristoff pred štartom

Zdroj Zdroj: pravda.sk     13.04.2019 (13:37)     Sekcia sport

Výhra na Gent-Wevelgem, tretie miesto na Okolo Flámska. Alexander Kristoff je pred štartom Paríž-Roubaix v skvelej forme. čítaj celý článok

Na cyklistické preteky Okolo Slovenska prídu aj Démare či Kristoff

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     07.08.2019 (12:12)     Sekcia sport

Nórsky cyklista Alexander Kristoff.

Kristoff triumfoval na Gent-Wevelgem, P. Sagan je mimo prvej desiatky

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     31.03.2019 (17:43)     Sekcia sport

Na archívnej snímke nórsky cyklista Alexander Kristoff (vpravo)

Tréner Dundalku pred odvetou so Slovanom burcuje Írsko: Potrebujeme veľký večer

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.08.2019 (10:15)     Sekcia sport

Tréner Dundalku Vincent Perth burcuje pred odvetou proti Slovanu Bratislava všetkých fanúšikov, no nie len svojho klubu, ale aj celého írskeho futbalu. Chce totiž veľký európsky večer s úspešným koncom.

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     31.03.2019 (16:55)     Sekcia sport

Nórsky cyklista Alexander Kristoff z tímu UAE Emirates zvíťazil na jednorazových ...

Odvážny únik stál Sagana sily. Triumf vo Wevelgeme uchmatol Kristoff

Zdroj Zdroj: pravda.sk     31.03.2019 (17:02)     Sekcia sport

Nórsky cyklista Alexander Kristoff z tímu UAE Emirates zvíťazil na jednorazových pretekoch Gent - Wevelgem v Belgicku.

Okolo Ománu: Kristoff ovládol úvodnú etapu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     16.02.2019 (12:52)     Sekcia sport

Nórsky cyklista Alexander Kristoff sa stal víťazom sobotňajšej 1. etapy na pretekoch Okolo Ománu (2.HC).

Alexander Kristoff víťazom Gent - Wevelgem, Peter Sagan pri obhajobe zaostal

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     31.03.2019 (17:36)     Sekcia sport

Priama reč Adriána Guľu: Pred štartom s ružovými okuliarmi

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.07.2019 (00:00)     Sekcia sport

Zajtra sa začína nový ročník najvyššej súťaže, od ktorého máme všetci určité očakávania. Ja verím, že liga bude pestrá, súťaživá a energická. Zároveň by som bol z pohľadu mojej pozície rád, keby bola taká mladá, aby dokázala nachystať ďalších zaujímavých adeptov pre reprezentáciu do 21 rokov.

Alexander Kristoff sa chce na Paríž-Roubaix udržať v skupine favoritov a zaútočiť na triumf

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     13.04.2019 (15:52)     Sekcia sport

Paríž-Roubaix je cyklistická klasika, na ktorej Alexander Kristoff ešte len čaká na výraznejší výsledkový prienik. V rokoch 2014 a 2015 ovládol tento robustný Nór tzv. monumenty Miláno - San ...

DAC od začiatku dominoval, generálka pred štartom ligy sa vydarila

Zdroj Zdroj: ta3.sk     09.02.2019 (22:52)     Sekcia sport

Generálka pred jarným štartom Fortuna ligy sa podarila Dunajskej Strede na výbornú. Nad rakúskym SV Mattersburg zvíťazila 3:0.

Dva tímy hlásia tesne pred štartom šampionátu ofenzívne posily

"Dvadsaťjednotka" pred štartom kvalifikácie s vysokým víťazstvom a tesnou prehrou

Čierny deň favoritov, v Indian Wells skončili Djokovič, Osaková i Halepová

Kristoff vyhral úvodnú etapu na Okolo Ománu, prešprintoval Coquarda a Bouhanniho

Slovan má pred sebou výnimočný rok, ambíciou je získať titul

V kempoch pred novou sezónou NHL je 20 Slovákov, jednocestnú zmluvu má iba sedem

Viviani, Pinot či Kristoff. Na Slovensko prídu obrovské hviezdy cyklistiky

Svetový pohár - preteky s hromadným štartom so Slovenkami

Európska únia strčila futbal na čierny zoznam. Pochybné sumy sa vymykajú spod kontroly

Rusi išli pred MS v hokeji 2019 na Slavín, do tímu pribudnú dvaja obrancovia

ME: Kapitánka Sloveniek burcuje svoje spoluhráčky pred osemfinále: Botasky ešte nebalím

Dva týždne pred štartom La Ligy panuje chaos v termínoch, rozhodne súd

Preteky s hromadným štartom pre Wiererovú, Slovenkám nevyšla streľba

Na Okolo Slovenska prídu známe mená. Predstavia sa Pinot, Démare či Kristoff

Svetový pohár: Fenomén sezóny Nór Bö ovládol aj preteky s hromadným štartom v Osle

BAM Poprad pred štvrťfinále play-off bez trénerky

Djokovič pred štartom v Monte Carle: Kým je Rafa na okruhu, na antuke nemá konkurenciu

Barcelone sa pred štartom sezóny zranila nová posila, môže chýbať až osem týždňov

Letný biatlon: Kuzminová v nemeckom Wiesbadene šiesta, preteky s hromadným štartom ovládla Vittozziová

Budoval si sebavedomie, našiel svoju hru. Daňo verí, že tlak zostane v kabíne

Nadýchni sa a uži si to, víta Shiffrinová záver sezóny. Triumfy sú jej splneným snom

Fenomén sezóny Bö vyhral v Osle aj preteky s hromadným štartom a prekonal rekord