Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.05.2019 (00:00)     Sekcia sport

Nový tréner HC Košice bude od nasledujúcej sezóny Nemec Peter Draisaitl. V minulých dňoch v Steel aréne pozorne sledoval najmä výkony syna Leona, hviezdy NHL a hráča Edmontonu Oilers. Sadli sme si s Petrom Draisaitlom na kus reči a porozprávali sa nielen o hokejových MS. čítaj celý článok

Ďalší kolaps v závere. Slováci stratili náskok a prehrali s Nemeckom

Zdroj Zdroj: pravda.sk     15.05.2019 (22:41)     Sekcia sport

Slováci ešte dve minúty pred koncom viedli 2:1, napokon skončili bez bodu. Ich šance na štvrťfinále sa rapídne znížili.

Slováci definitívne nepostúpia do štvrťfinále, potvrdila to prehra Nemecka s USA

Zdroj Zdroj: dennikn.sk     19.05.2019 (18:21)     Sekcia sport

V košickej Steel aréne sa v nedeľu fandilo Nemecku. Väčšina fanúšikov na zápase proti USA bola zo Slovenska a vedela, že jedine akékoľvek víťazstvo Nemecka (aj po predĺžení či nájazdoch) dáva teoretickú šancu na postup do štvrťfinále slovenským hokejistom. Nemci však prehrali 1:3 a Američania majú v nekompletnej tabuľke A-skupiny 14 bodov. Posunuli sa na prvé miesto, kým Slováci sú […]

Slovensko-český paradox. Najlepšia strelkyňa je z tímu, ktorý ani raz nevyhral

Zdroj Zdroj: sme.sk     16.04.2019 (10:55)     Sekcia sport

Na čele mala veľký náskok.

Obhajoba striebra nevyšla. Slováci bez Vlhovej skončili vo štvrťfinále

Zdroj Zdroj: pravda.sk     12.02.2019 (17:07)     Sekcia sport

Soňa Moravčíková, Petra Hromcová, Matej Falat a Adam Žampa nestačili na favorizovaných Rakúšanov a prehrali hladko 0:4.

Hrali ako z partesu. Česi deklasovali Brazíliu o 22 bodov, zabojujú o štvrťfinále

Zdroj Zdroj: pravda.sk     07.09.2019 (12:34)     Sekcia sport

Českí basketbalisti, ktorí na MS štartujú prvýkrát od účasti Československa v roku 1982, si o postup do štvrťfinále zahrajú proti Grécku.

Sane-MEJ: Šampiónmi v dvojiciach Nemci, Slováci tesne za pódiom

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.01.2019 (14:24)     Sekcia sport

Slovenskí juniorskí reprezentanti Tomáš Vaverčák - Matej Zmij skončili na jubilejných 40. majstrovstvách Európy sánkarov tejto vekovej kategórie vo švajčiarskom St. Moritzi tesne za pódiom, keď v piatkovej súťaži dvojíc obsadili 4. miesto (+0,850).

Omladení Nemci hrali so Srbmi nerozhodne, Löw bol spokojný

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     21.03.2019 (11:21)     Sekcia sport

Na archívnej snímke tréner nemeckej futbalovej reprezentácie Joachim Löw.

Debakel na úvod turnaja. Slováci nestačili na favoritov z USA

Zdroj Zdroj: pravda.sk     14.08.2019 (08:17)     Sekcia sport

Všetkých dvanásť gólov padlo v hre 5 na 5, Američania mali pritom k dispozícii päť presiloviek, Slováci hrali v početnej prevahe trikrát.

Slováci v prípravnom zápase neuspeli, Nemci otočili skóre

Zdroj Zdroj: ta3.sk     11.04.2019 (21:49)     Sekcia sport

Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali v rámci Euro Hockey Challenge v Kaufbeurene s domácim Nemeckom 1:2. V zápase, ktorý obom výberom slúžil ako záverečná príprava pred MS, sa do vedenia dostali Slováci už po 29 sekundách gólom Matúša Sukeľa, Nemci v druhej tretine otočili skóre zásluhou Stephana Daschnera a Marca Michaelisa.

Deutschland, budú kričať Slováci. Ramsaymu niekto povie, ako to dopadlo

Zdroj Zdroj: sme.sk     19.05.2019 (00:53)     Sekcia sport

Slováci dúfajú, že im Nemci pomôžu.

ONLINE: Slovenskú nádej na štvrťfinále držia Nemci. Musia zdolať Američanov

USA nedali Dánom šancu, Nemecko a Fínsko sú vo štvrťfinále

In-line-MS: Slováci neuspeli vo štvrťfinále s ČR, postúpili však do „Áčka”

Nad Tatrou sa zablýskalo. Slováci majú za sebou skvelý štart, píšu o nás zahraničné médiá

Slovinsko ovládlo súťaž družstiev vo Vikersunde, jeho ťahúňom bol Domen Prevc

Gelle s Botekom skončili vo finále K2 piaty, od medaily ich delilo 0,315 sekundy

Ramsay o nezvládnutom závere: Nič by som nemenil, hráčom by som kázal to isté

Nemci utŕžili prvú prehru na šampionáte, debaklom sa o to postarala Kanada

NAŽIVO: Slovensko - Taliansko (MS v hokejbale 2019, štvrťfinále)

MS: Senzácia na svete. Obhajcovia z USA skončili už vo štvrťfinále

Nemci v súťaži družstiev zdolali Rakúšanov o jedinú desatinu bodu, tretí boli Poliaci

Slováci potrebujú zaváhania favoritov. Ako môžu postúpiť do štvrťfinále?

Tímšprint severskej kombinácie vyhrali Nemci, Frenzel získal siedmu medailu z majstrovstiev sveta

Liga majstrov: Slováci s Chaumontom končia vo štvrťfinále

Nespĺňali pokyny trénera. Sme Slováci, hrali sme to, čo sme chceli, priznal Hudáček

Slováci neuspeli vo štvrťfinále s Českom

Slovenskí lyžiari neobhájili striebro z tímovej súťaže MS, vo štvrťfinále ich zdolali Rakúšania

Prečo Slováci končia? Môže za to aj štatistika, v ktorej sú horší iba Briti

Bartyová a Keysová postúpili do štvrťfinále Roland Garros

Analýza zápasu Slovensko – Dánsko: Slováci sa rozlúčia víťazstvom

Slováci naložili Britom poltucet. Tatar: Systémovo sme hrali perfektne

Náš postup bol v rukách Nemcov, v zápase podľahli Američanom

Slováci prehrali s Francúzskom a skončili poslední

Žilina strelila štyri góly Spartaku Trnava, nováčik Fortuna ligy prehral 1:5 v Dunajskej Strede

Slováci do 20 rokov skončili na ME 15., zdolali Severné Macedónsko

Slováci skončili na Hlinka Gretzky Cupe siedmy

Bartyová a Keysová postúpili do štvrťfinále Roland Garros, Halepová súperke nedala šancu

Slováci ako tím vyrástli, Marinčin patril k najlepším a Ramsay sa vyjadril aj ku chybám v hokeji

Nórski biatlonisti zvíťazili v štafete 5. kola, Slováci skončili 13.

Dobré zápasy aj najviac gólov a bodov, ale Slováci na MS v hokeji opäť nepostúpili do štvrťfinále