Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.05.2019 (00:00)     Sekcia sport

Nový tréner HC Košice bude od nasledujúcej sezóny Nemec Peter Draisaitl. V minulých dňoch v Steel aréne pozorne sledoval najmä výkony syna Leona, hviezdy NHL a hráča Edmontonu Oilers. Sadli sme si s Petrom Draisaitlom na kus reči a porozprávali sa nielen o hokejových MS. čítaj celý článok

ME: Nemci Slovákom nepomohli, Kravárik: Hrali na dvadsať percent

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.09.2019 (20:28)     Sekcia sport

Slovenskí volejbalisti skončili na 31. ME v Belgicku v základnej skupine, do osemfinále postúpilo kvarteto Belgicko, Srbsko, Nemecko a Španielsko.

Ďalší kolaps v závere. Slováci stratili náskok a prehrali s Nemeckom

Zdroj Zdroj: pravda.sk     15.05.2019 (22:41)     Sekcia sport

Slováci ešte dve minúty pred koncom viedli 2:1, napokon skončili bez bodu. Ich šance na štvrťfinále sa rapídne znížili.

Slováci definitívne nepostúpia do štvrťfinále, potvrdila to prehra Nemecka s USA

Zdroj Zdroj: dennikn.sk     19.05.2019 (18:21)     Sekcia sport

V košickej Steel aréne sa v nedeľu fandilo Nemecku. Väčšina fanúšikov na zápase proti USA bola zo Slovenska a vedela, že jedine akékoľvek víťazstvo Nemecka (aj po predĺžení či nájazdoch) dáva teoretickú šancu na postup do štvrťfinále slovenským hokejistom. Nemci však prehrali 1:3 a Američania majú v nekompletnej tabuľke A-skupiny 14 bodov. Posunuli sa na prvé miesto, kým Slováci sú […]

ZOHM-skialpinizmus: Černek a Kovárová skončili vo štvrťfinále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.01.2020 (13:58)     Sekcia sport

Slovenskí reprezentanti v skialpinizme Matúš Černek a Laura Kovárová skončili svoju púť v šprinte na olympijských hrách mládeže v Lausanne vo štvrťfinále.

Slovensko-český paradox. Najlepšia strelkyňa je z tímu, ktorý ani raz nevyhral

Zdroj Zdroj: sme.sk     16.04.2019 (10:55)     Sekcia sport

Na čele mala veľký náskok.

Obhajoba striebra nevyšla. Slováci bez Vlhovej skončili vo štvrťfinále

Zdroj Zdroj: pravda.sk     12.02.2019 (17:07)     Sekcia sport

Soňa Moravčíková, Petra Hromcová, Matej Falat a Adam Žampa nestačili na favorizovaných Rakúšanov a prehrali hladko 0:4.

Hrali ako z partesu. Česi deklasovali Brazíliu o 22 bodov, zabojujú o štvrťfinále

Zdroj Zdroj: pravda.sk     07.09.2019 (12:34)     Sekcia sport

Českí basketbalisti, ktorí na MS štartujú prvýkrát od účasti Československa v roku 1982, si o postup do štvrťfinále zahrajú proti Grécku.

Sane-MEJ: Šampiónmi v dvojiciach Nemci, Slováci tesne za pódiom

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.01.2019 (14:24)     Sekcia sport

Slovenskí juniorskí reprezentanti Tomáš Vaverčák - Matej Zmij skončili na jubilejných 40. majstrovstvách Európy sánkarov tejto vekovej kategórie vo švajčiarskom St. Moritzi tesne za pódiom, keď v piatkovej súťaži dvojíc obsadili 4. miesto (+0,850).

Omladení Nemci hrali so Srbmi nerozhodne, Löw bol spokojný

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     21.03.2019 (11:21)     Sekcia sport

Na archívnej snímke tréner nemeckej futbalovej reprezentácie Joachim Löw.

Debakel na úvod turnaja. Slováci nestačili na favoritov z USA

Zdroj Zdroj: pravda.sk     14.08.2019 (08:17)     Sekcia sport

Všetkých dvanásť gólov padlo v hre 5 na 5, Američania mali pritom k dispozícii päť presiloviek, Slováci hrali v početnej prevahe trikrát.

Slováci v prípravnom zápase neuspeli, Nemci otočili skóre

Deutschland, budú kričať Slováci. Ramsaymu niekto povie, ako to dopadlo

ONLINE: Slovenskú nádej na štvrťfinále držia Nemci. Musia zdolať Američanov

USA nedali Dánom šancu, Nemecko a Fínsko sú vo štvrťfinále

In-line-MS: Slováci neuspeli vo štvrťfinále s ČR, postúpili však do „Áčka”

Nad Tatrou sa zablýskalo. Slováci majú za sebou skvelý štart, píšu o nás zahraničné médiá

Duel oslabených veľmocí bez víťaza. Nemci neudržali dvojgólový náskok

Slovinsko ovládlo súťaž družstiev vo Vikersunde, jeho ťahúňom bol Domen Prevc

Slováci mieria do štvrťfinále. Ale bolo to väčšie trápenie, než čakali

Mladí Slováci spoznali súpera vo štvrťfinále MS. Pozrite si všetky dvojice

Ak Slováci vyhrajú, postup na EURO bude blízko. Inak majú veľký problém

Gelle s Botekom skončili vo finále K2 piaty, od medaily ich delilo 0,315 sekundy

Ramsay o nezvládnutom závere: Nič by som nemenil, hráčom by som kázal to isté

Nemci utŕžili prvú prehru na šampionáte, debaklom sa o to postarala Kanada

NAŽIVO: Slovensko - Taliansko (MS v hokejbale 2019, štvrťfinále)

MS: Senzácia na svete. Obhajcovia z USA skončili už vo štvrťfinále

Malý futbal-MS: Slováci zdolali Moldavsko až v rozstrele, vo štvrťfinále ich čaká Brazília

Nemci v súťaži družstiev zdolali Rakúšanov o jedinú desatinu bodu, tretí boli Poliaci

Slováci potrebujú zaváhania favoritov. Ako môžu postúpiť do štvrťfinále?

Tímšprint severskej kombinácie vyhrali Nemci, Frenzel získal siedmu medailu z majstrovstiev sveta

Liga majstrov: Slováci s Chaumontom končia vo štvrťfinále

Nespĺňali pokyny trénera. Sme Slováci, hrali sme to, čo sme chceli, priznal Hudáček

Slováci neuspeli vo štvrťfinále s Českom

Slavia uspela vďaka skvelému obratu, Slovák Schranz bol hrdinom Českých Budějoviec

Slovenskí lyžiari neobhájili striebro z tímovej súťaže MS, vo štvrťfinále ich zdolali Rakúšania

Prečo Slováci končia? Môže za to aj štatistika, v ktorej sú horší iba Briti

Bartyová a Keysová postúpili do štvrťfinále Roland Garros

Analýza zápasu Slovensko – Dánsko: Slováci sa rozlúčia víťazstvom

NHL: Calgary sa ponárajú čoraz hlbšie, Vegas ich zničili šiestimi gólmi

Slováci naložili Britom poltucet. Tatar: Systémovo sme hrali perfektne

Náš postup bol v rukách Nemcov, v zápase podľahli Američanom

Malý futbal-MS: Slováci sa lúčia s turnajom, vo štvrťfinále im vystavili stopku Brazílčania

Markíza08:40 Zámena manželiek

Jednotka09:00 Na krok od neba IV.: Vlčí muž 13/20

Dvojka08:45 Regina

JOJ08:30 SÚDNA SIEŇ