Zdroj Zdroj: sme.sk     12.06.2019 (10:44)     Sekcia sport

Zlodej ho zobral zo strechy zaparkovaného servisného vozidla. čítaj celý článok

Pred pretekmi mu ukradli bicykel priamo z auta

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.06.2019 (10:20)     Sekcia sport

Utorková 3. etapa cyklistických pretekov Criterium du Dauphine sa nezačala dobre pre tím Jumbo-Visma.

Critérium du Dauphiné: Časovku ovládol Belgična Van Aert, novým lídrom Adam Yates

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.06.2019 (17:28)     Sekcia sport

íťazom stredajšej 4. etapy 71. ročníka cyklistických pretekov Criterium du Dauphine sa stal Belgičan Wout Van Aert. V časovke jednotlivcov na 26,1 kilometra v uliciach Roanne zajazdil jazdec tímu Jumbo-Visma čas 33:38 minúty.

Criterium du Dauphine: V 1. etape bol najrýchlejší nórsky cyklista Edvald Boasson Hagen

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.06.2019 (15:40)     Sekcia sport

Nórsky cyklista Edvald Boasson Hagen z tímu Dimension Data je po úvodnej etape na čele pretekov Criterium du Dauphine. Nedeľných 142 kilometrov z Aurillacu do Jussacu zvládol za 3:24:33 hodiny a zvíťazil v záverečnom špurte pred Belgičanmi Philippeom Gilbertom (Deceuninck-QuickStep) a Woutom Van Aertom (Jumbo-Visma).

Criterium du Dauphine: Alaphilippe zvíťazil v 6. etape pretekov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.06.2019 (17:27)     Sekcia sport

Domáci Francúz Julian Alaphilippe z tímu Deceuninck-QuickStep sa stal víťazom piatkovej šiestej etapy 71. ročníka cyklistických pretekov Criterium du Dauphine.

Okolo SAE: Tím Jumbo-Visma ovládol tímovú časovku

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     24.02.2019 (14:24)     Sekcia sport

Holandské zoskupenie Jumbo-Visma sa stalo víťazom nedeľňajšej tímovej časovky na 16 km v rámci 1. etapy na pretekoch Okolo Spojených arabských emirátov zaradených do prestížneho kalendára World Tour.

Criterium Du Dauphine: 2. etapu i celkové poradie ovládol Teuns

Zdroj Zdroj: ta3.sk     11.06.2019 (14:29)     Sekcia sport

Belgičan Dylan Teuns sa stal víťazom druhej etapy cyklistických pretekov Criterium Du Dauphine. 27 ročný jazdec tímu Bahrain Merida je preto novým celkovým lídrom pretekov. Druhý finišoval Francúz Guillame Martin.

Jumbo-Visma pôjde na Tour de France so štvornásobným majstrom sveta, no bez Slovinca Rogliča

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.06.2019 (16:40)     Sekcia sport

Cyklistický tím Jumbo-Visma povedie na Tour de France 2019 štvornásobný majster sveta v časovke Tony Martin.

Critérium du Dauphiné: Víťazom 2. etapy Belgičan Teuns, triumf ho vyniesol na čelo poradia

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.06.2019 (17:01)     Sekcia sport

Belgický cyklista Dylan Teuns vyhral 2. etapu 71. ročníka pretekov Critérium du Dauphiné.

Critérium du Dauphiné: Dán Fuglsang celkovým víťazom, posledná etapa pre Holanďana van Baarleho

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     16.06.2019 (18:11)     Sekcia sport

Holanďan Dylan van Baarle (Team Ineos) sa stal víťazom 8., záverečnej etapy cyklistických pretekov Critérium du Dauphiné z Cluses do Champery (113,5 km).

Critérium du Dauphiné ovládol Fuglsang, Yates odstúpil

Zdroj Zdroj: ta3.sk     16.06.2019 (22:56)     Sekcia sport

Cyklistické preteky Critérium du Dauphiné napísali svoju poslednú tohtoročnú etapu. Tá bola dosť náročná a spestrilo ju až sedem kopcov. V úvode sa dostal dopredu veľmi početný únik až 13-tich jazdcov.

Critérium du Dauphiné: Chris Froome spadol, odviezli ho do nemocnice

Critérium du Dauphiné: Van Aert zvíťazil aj v 5. etape pretekov, lídrom Adam Yates

Critérium du Dauphiné: Víťazom 3. etapy Criteria Ír Bennett, v žltom pokračuje Teuns

Critérium du Dauphiné: Víťazom 7. etapy Holanďan Poels, v žltom drese Fuglsang

Critérium du Dauphiné: Froome si zlomil nohu, na Tour de France štartovať nebude

Na Tour prekvapivo vyhrávajú, konkurencia upozorňuje na zázračný nápoj, ktorý pijú

Chris Froome absolvoval náročnú operáciu, na bicykel by sa mohol vrátiť do pol roka

Páči sa mu, ako tím pracuje. Priebežný líder Vuelty ostane v Jumbo-Visma

Bernal na Okolo Švajčiarska vyzliekol Sagana zo žltého dresu, etapu vyhral Tolhoek

Sagan prišiel o žltý dres, no udržal si vedenie v bodovacej súťaži

Roglič je po suverénnom triumfe v časovke novým lídrom Vuelty

Tímovú časovku na Okolo SAE vyhral Jumbo-Visma, Bora-Hansgrohe s Baškom skončila deviata

Paríž-Nice: Groenewegen zvíťazil aj v druhej etape

Holanďan Groenewegen ovládol šprint na pretekoch Driedaagse Brugge-De Panne

Van Aert zvíťazil aj v 5. etape pretekov Criterium du Dauphine

Tím Jumbo Visma šiel na trať ako posledný ale vyhral s náskokom. Pozrite si najlepšie momentky z druhej etapy

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:00 Správy RTVS

Dvojka18:30 Volejbal - ME 2019 - muži: Slovensko – Srbsko

JOJ19:00 KRIMI