Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.06.2019 (13:57)     Sekcia sport

Ilustračná snímka. čítaj celý článok

Na Slovakia Open v Čunove postúpilo 26 slovenských lodí do semifinále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.08.2019 (14:10)     Sekcia sport

Dovedna 26 slovenských lodí si vybojovalo postup z piatkovej kvalifikácie do sobotňajších semifinálových jázd v bratislavskom Čunove na pretekoch Slovakia Open, ktoré sú vyvrcholením seriálu európskeho Slalomového pohára a zároveň v nich pretekári môžu získavať body do rebríčka Medzinárodnej kanoistickej federácie (ICF).

Golf: 3M Open: Rory Sabbatini neprešiel cez cut po 2. kole

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     06.07.2019 (07:10)     Sekcia sport

Slovenský golfista Rory Sabbatini neprešiel cez cut po 2. kole turnaja 3M Open v Minnesote, ktorý je zaradený do prestížneho seriálu PGA Tour. Druhú sadu osemnástich jamiek zvládol za 71 úderov, čo je par ihriska. Celkovo bol však štyri nad par, cut bol -3.

Chystajú sa významné preteky, štartuje Škoda Bike Open Tour

Zdroj Zdroj: ta3.sk     03.04.2019 (14:35)     Sekcia sport

13. apríla sa začína šiesty ročník série Škoda Bike Open Tour. Najvýznamnejšie preteky v horskej cyklistike na Slovensku odštartuje tradične Svätojurský maratón.

Kerberová prehrala v 1. kole dvojhry s Potapovovou

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     26.05.2019 (12:42)     Sekcia sport

Tenisová loptička na kurte štadióna Roland Garros v Paríži 25. mája 2018. Grandslamový tenisový turnaj French Open sa začína v nedeľu 27. mája.

Berrettini postúpil do semifinále turnaja ATP v Stuttgarte

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     14.06.2019 (12:48)     Sekcia sport

Federer má na dosah ďalší rekord, môže byť historicky najstarším grandslamovým semifinalistom

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.09.2019 (16:05)     Sekcia sport

Švajčiarsky tenista Roger Federer prechádza tohtoročným US Open bez väčších zaváhaní a v utorok môže načať druhú desiatku semifinálových účastí na dvorcoch vo Flushing Meadows.

Slovák Sabbatini prešiel cutom na The Open Championship

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     20.07.2019 (07:08)     Sekcia sport

Na snímke topánky slovenského golfistu Roryho Sabbatiniho so slovenskou vlajkou počas druhého kola na turnaji British Open (The Open) 19. júla 2019 v Portrushi.

Majstrovstvá Európy ťahačov na okruhu Slovakia Ring

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.06.2019 (14:45)     Sekcia sport

Jedno z vrcholných podujatí motoristickej sezóny na okruhu SLOVAKIA RING prichádza začiatkom júla: FIA Majstrovstvá Európy preteky ťahačov (FIA ETRC) ako OMV MaxxMotion TRUCK RACE OF SLOVAKIA spoja obrovské, vyše päťtonové pretekárske ťahače so svetom najrýchlejších formúl na svete v podobe seriálu Maxx Formula.

S Rumunskom výhra a prehra. V máji čaká futbalistov Slovakia Cup

Zdroj Zdroj: ta3.sk     11.04.2019 (19:16)     Sekcia sport

Slovenská futbalová reprezentácia do 18 rokov odohrala prípravný dvojzápas s rumunskými rovesníkmi. V generálke na májový Slovakia Cup raz vyhrala i prehrala.

Slovakia Cup 2019 hráčov do 18 rokov: Mladí Slováci za obhajobou prvenstva

Paralympijské: Slovakia Cup: Slováci zdolali Nemcov po nájazdoch a obsadili druhé miesto

Najlepší jazdci sa stretli na Slovakia Ring, otvorili jubilejnú sezónu

Máš nadváhu, berieme ti podporu. Američanka na US Open zdolala Halepovú

Andy Murray nevyužil voľnú kartu na US Open. Teraz to ľutuje

V Trnave sa uskutočnil 27. medzinárodný turnaj v tenise na vozíku

Pri okruhu Slovakia Ring vyrastá nové motokárové centrum

Challenger Bratislava Open 2019 so silnou slovenskou účasťou

Rusnáka st. kvalitou prekvapilo zloženie Slovakia Cupu 2019. Každý zápas bude ostrý, tvrdí

ATP Miami: Nestarnúci Roger Federer načal druhú stovku triumfov