Európske hry - kanoistika: Gelle po postupe do finále: Jedna z najlepších jázd

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.06.2019 (14:25)     Sekcia sport

Slovenskí reprezentanti v rýchlostnej kanoistike Peter Gelle s Adamom Botekom postúpili na II. európskych hrách v Minsku priamo do finále K2 na 1000 m. čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     26.06.2019 (11:00)     Sekcia sport

Slovenskí rýchlostní kanoisti Peter Gelle s Adamom Botekom obsadili v stredajšom finále K2 na 1000 m na II. európskych hrách v Minsku piatu priečku. Zvíťazili Nemci pred Ukrajincami a Rusmi, na štvrtej pozícii skončila Litva.

Rýchlostná kanoistika-MSR: Peter Gelle vyhral v K1 i K2 na 1000 m

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.08.2019 (18:31)     Sekcia sport

Peter Gelle si vybojoval dva tituly na majstrovstvách Slovenska v rýchlostnej kanoistike na bratislavskom Zemníku.

Európske hry - kanoistika: Mládková do finále K1, Ladičová zabojuje vo finále C1

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     26.06.2019 (17:15)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Ivana Mládková postúpila do A-finále K1 na 200 m na II. európskych hrách v Minsku.

Európske hry - kanoistika: V K1 na 200 m triumf Beaumonta, Zalka v B-finále šiesty

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (15:44)     Sekcia sport

Francúzsky rýchlostný kanoista Maxime Beaumont triumfoval vo štvrtkovom A-finále K1 na 200 metrov na II. európskych hrách v Minsku.

Európske hry - kanoistika: Mládková piata vo finále K1

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (09:30)     Sekcia sport

Slovenská rýchlostná kanoistka Ivana Mládková obsadila vo štvrtkovom A-finále K1 na 500 metrov na II. európskych hrách v Minsku piatu priečku.

Európske hry - kanoistika: Slovenská K4 priamo do finále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.06.2019 (13:50)     Sekcia sport

Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Erik Vlček, Adam Botek, Csaba Zalka postúpil na II. európskych hrách v Minsku priamo do finále K4 na 500 m.

Európske hry: Gelle s Botekom si na kilometri medailu nevypádlovali

Zdroj Zdroj: pravda.sk     26.06.2019 (10:45)     Sekcia sport

Vo finále K2 na 1000 zvíťazili Nemci pred Ukrajincami a Rusmi, na štvrtej pozícii skončila Litva.

Európske hry - kanoistika: Ivana Mládková postúpila do finále K1 na 500 m

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.06.2019 (17:40)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Ivana Mládková postúpila do finále K1 na 500 m na II. európskych hrách v Minsku. V jej utorňajšom semifinále skončila na treťom mieste.

Gelle s Botekom postúpili na európskych hrách do finále, o medailu zabojuje aj slovenský štvorkajak

Kanoistika-SP: Dvojkajak s Petrom Gellem a Adamom Botekom v Duisburgu na 9. mieste

Európske hry - kanoistika: Ladičová deviata v C1 na 500 m: Nevyšlo mi to podľa predstáv