Ladičová finišovala v C1 na 500 m na deviatom mieste, preteky skomplikovala búrka

Zdroj Zdroj: sme.sk     27.06.2019 (15:19)     Sekcia sport

Mládková skončila na 200 m šiesta. čítaj celý článok

G. Ladičová vybojovala striebro v C1 do 23 rokov na 500 m

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     14.07.2019 (10:08)     Sekcia sport

Na snímke slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Gabriela Ladičová.

Rýchlostná kanoistika-MEJ: Ladičová strieborná v C1

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2019 (10:33)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka Gabriela Ladičová získala v nedeľu striebornú medailu v C1 na 500 m v kategórii do 23 rokov na ME juniorov v rýchlostnej kanoistike v Račiciach.

Európske hry - kanoistika: Ladičová deviata v C1 na 500 m: Nevyšlo mi to podľa predstáv

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (15:56)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Gabriela Ladičová obsadila v A-finále C1 na 200 metrov na II. európskych hrách v Minsku 9. miesto.

EH 2019: Mládková a Ladičová po postupe: Problémy robil vietor

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     26.06.2019 (19:09)     Sekcia sport

Na snímke slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Gabriela Ladičová v rozjazde C1 na 200 metrov na II. Európskych hrách v Minsku 26. júna 2019.

Kuzminová finišovala v prvej päťke, predviedla skvelý beh

Zdroj Zdroj: ta3.sk     26.01.2019 (15:58)     Sekcia sport

V stíhacích pretekoch 6. kola Svetového pohára v talianskej Anterselve finišovala slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová na 5. mieste, keď na víťaznú Talianku Dorotheu Wiererovú stratila 46,5 sekundy. Druhá skončila Nemka Laura Dahlmeierová (+6,0) a tretia ďalšia Talianka Lisa Vittozziová (+16,2).

Gabriela Ladičová si vypádlovala striebro na európskom šampionáte v rýchlostnej kanoistike

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     14.07.2019 (12:14)     Sekcia sport

O tretiu medailu pre Slovensko na majstrovstvách Európy juniorov a pretekárov do 23 rokov v rýchlostnej kanoistike v českých Račiciach sa postarala kanoistka Gabriela Ladičová. V pretekoch C1 na 500 ...

Sahajda vyhral preteky v Poľsku, Pejpková finišovala v Čechách tretia

Zdroj Zdroj: sme.sk     11.11.2019 (14:42)     Sekcia sport

Slovák zvíťazil s náskokom 20 sekúnd.

Kuzminová opäť finišovala famózne. Slovenky zopakovali v štafete 6. miesto

Zdroj Zdroj: pravda.sk     19.01.2019 (15:48)     Sekcia sport

Slovenská štafeta biatlonistiek finišovala šiesta v pretekoch Svetového pohára v Ruhpoldingu.

Medveďová finišovala v bodovacích pretekoch na trinástom mieste, Michalička nedokončil

Zdroj Zdroj: sme.sk     27.06.2019 (20:19)     Sekcia sport

Zlato vybojovala Ukrajinka Solovejová.

Gajdošová finišovala na ME v triatlone na 16. mieste, Michaličková skončila medzi juniorkami v Top 30

Zdroj Zdroj: sme.sk     31.05.2019 (20:59)     Sekcia sport

Víťazkou sa stala Britka Beth Potterová.

Johaugová s prehľadom triumfovala v Novom Měste na Morave, Procházková finišovala na 59. mieste

Sabbatinimu sa na Valspar Championship darí, je na deviatom mieste

Volko postúpil na stovke i dvojstovke do finále, Slováci sú zatiaľ na deviatom mieste

Rajičová je po deviatom mieste spokojná: Vedela som, že to bude makačka

Kanoistika-SP: Dvojkanoe Valová, Mikéciová v A-finále na 9. mieste

HME: Šprintérka Weigertová v rozbehu na 60 m neuspela

Triatlon: Varga v elitnej desiatke, Jesenská finišovala na 54. mieste

Herrmannová vyhrala šprint v Novom Meste na Morave, Slovenkám sa bez divákov nedarilo

Roglič odolal nástupu Valverdeho, premiérové víťazstvo Američana

Druhá sezóna Fortuna ligy ťažšia ako prvá, Sereď odvolala trénera

Triatlon: Testovacie preteky žien v Tokiu skrátili pre vysoké horúčavy, Gajdošová na 45. mieste

Trenčín potrebuje všetko vyhrať a nemusí to stačiť. Odišla mu jedna z opôr

Ladičová pridala ďalšiu medailu pre Slovensko na ME do 23 rokov, získala striebro

Prvú etapu na Vuelta a San Juan vyhral rýchlik Gaviria. Sagan špurt vypustil

Svitko sa postupne zlepšuje, v šiestej etape skončil deviaty

Okolo Slovenska: Démare vyhral v Hlohovci pred zrakom svojho otca, ktorý prišiel z Paríža na bicykli za desať dní

Útočník Trenčína má nahradiť Emiliana Salu. Čo všetko to preňho znamená?

V deviatom štarte na Okolo Flámska trojnásobný majster sveta štvrtý raz mimo elitnej desiatky

V daždivej VC Nemecka triumfoval Verstappen, Hamilton finišoval až na 11. mieste

Veľká cena USA: Hamilton sa stal šiestykrát majstrom sveta, preteky vyhral Bottas

Marquez triufoval aj v Montegi, v historickom rebríčku je na 3. mieste

Rozhodli tri desatiny. Kubacki vyhral v Titisee-Neustadte aj druhé preteky

Sánkarka Ivanovová sa stala majsterkou Európy, Šimoňáková preteky nedokončila

Bažány už nie je trénerom Nitry, bodku urobila prehra v Zámkoch

Juniorským majstrom sveta sa stal po sólovom úniku Simmons, Bugár finišoval na 62. mieste

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ