Európske hry - kanoistika: V K1 na 200 m triumf Beaumonta, Zalka v B-finále šiesty

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (15:44)     Sekcia sport

Francúzsky rýchlostný kanoista Maxime Beaumont triumfoval vo štvrtkovom A-finále K1 na 200 metrov na II. európskych hrách v Minsku. čítaj celý článok

Európske hry - kanoistika: Slovenská K4 priamo do finále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.06.2019 (13:50)     Sekcia sport

Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Erik Vlček, Adam Botek, Csaba Zalka postúpil na II. európskych hrách v Minsku priamo do finále K4 na 500 m.

Európske hry - kanoistika: Mládková do finále K1, Ladičová zabojuje vo finále C1

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     26.06.2019 (17:15)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Ivana Mládková postúpila do A-finále K1 na 200 m na II. európskych hrách v Minsku.

Európske hry - kanoistika: Mládková piata vo finále K1

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (09:30)     Sekcia sport

Slovenská rýchlostná kanoistka Ivana Mládková obsadila vo štvrtkovom A-finále K1 na 500 metrov na II. európskych hrách v Minsku piatu priečku.

Európske hry - kanoistika: Gelle po postupe do finále: Jedna z najlepších jázd

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.06.2019 (14:25)     Sekcia sport

Slovenskí reprezentanti v rýchlostnej kanoistike Peter Gelle s Adamom Botekom postúpili na II. európskych hrách v Minsku priamo do finále K2 na 1000 m.

Európske hry - kanoistika: Ivana Mládková postúpila do finále K1 na 500 m

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.06.2019 (17:40)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Ivana Mládková postúpila do finále K1 na 500 m na II. európskych hrách v Minsku. V jej utorňajšom semifinále skončila na treťom mieste.

Európske hry: Slovenský štvorkajak vybojoval medailu!

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (09:50)     Sekcia sport

Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Erik Vlček, Adam Botek a Csaba Zalka vybojoval na II. európskych hrách v Minsku bronz vo finále K4 na 500 m. Za víťazným ruským kvartetom zaostal o 1,345 sekundy.

Európske hry - kanoistika: Gelle s Botekom postúpili priamo do finále K2

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.06.2019 (09:40)     Sekcia sport

Európske hry - kanoistika: Ladičová deviata v C1 na 500 m: Nevyšlo mi to podľa predstáv

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (15:56)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Gabriela Ladičová obsadila v A-finále C1 na 200 metrov na II. európskych hrách v Minsku 9. miesto.

Európske hry - rýchlostná kanoistika: Baláž na 5000 m uzavrel top 15, triumfoval Maďar Kopasz

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (16:50)     Sekcia sport

Slovenský rýchlostný kanoista Samuel Baláž obsadil vo štvrtkovom finále K1 na 5000 m na II. európskych hrách v Minsku 15. priečku.

Kanoistika-SP: Dvojkanoe Valová, Mikéciová v A-finále na 9. mieste

Vlček by nemenil zloženie "káštvorky", olympijskú atmosféru môže zažiť šiesty raz v kariére

Španielsko porazilo Kanadu a vyhralo Davis Cup

NBA: San Antonio ťahá víťaznú šnúru, pripísalo si už šiesty triumf

Rýchlostná kanoistika-MEJ: Dve slovenské lode na 200 m priamo do finále

Európske hry - kanoistika: Neuveriteľný pocit, hovorí medailistka Petrušová

Európske hry - strelectvo: V mix skeete triumf Talianov Rossettiho s Cainerovou

Najdlhšie finále histórie. Aké boli reakcie na Djokovičov triumf

Európske hry - rýchlostná kanoistika: Mládková šiesta v K1 na 200 m: Radšej byť na stupienku

Rýchlostná kanoistika-MEJ: Botek s Balážom postúpili priamo do finále K2 na 1000m

Európske hry - rýchlostná kanoistika: Slovensko má ďalšiu medailu, Petrušová bronzová v K1 na 5000 m

Rýchlostná kanoistika - MSR: Na najdlhšej trati triumfoval Maďar, v ostatných kategóriách uspeli Slováci

NBA: Philadelphia zdolala Boston a dosiahla šiesty triumf za sebou

Liverpool pridal šiesty triumf v Lige majstrov. Ako zdolal Tottenham?

Trojskokan Veszelka šiesty vo finále, zlato pre Babajeva

Slovensko má ďalší cenný kov, štvorkajak vybojoval v Minsku bronz

Kanoistika nie je komerčne úspešná. Európske hry sú šanca zviditeľniť sa, vraví vedúci slovenskej výpravy

Riiber vyhral preteky združenárov v Ramsau. Pripísal si šiesty triumf v sezóne

Jednorázovku Miláno - Turín vyhral Woods, víťaz tohtoročnej Tour skončil šiesty

Rýchlostná kanoistika-MEJ: Priamo do finále postúpilo šesť slovenských lodí

Slovenský štvorkajak obsadil v pretekoch na 500 metrov v Duisburgu skvelé druhé miesto

Ďalšie double Mercedesu. Hamilton má šiesty triumf v sezóne.

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ