Európske hry - rýchlostná kanoistika: Mládková šiesta v K1 na 200 m: Radšej byť na stupienku

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (15:41)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Ivana Mládková obsadila na II. európskych hrách v Minsku šieste miesto v K1 na 200 m. čítaj celý článok

Európske hry - kanoistika: Mládková piata vo finále K1

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (09:30)     Sekcia sport

Slovenská rýchlostná kanoistka Ivana Mládková obsadila vo štvrtkovom A-finále K1 na 500 metrov na II. európskych hrách v Minsku piatu priečku.

Európske hry - kanoistika: Mládková do finále K1, Ladičová zabojuje vo finále C1

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     26.06.2019 (17:15)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Ivana Mládková postúpila do A-finále K1 na 200 m na II. európskych hrách v Minsku.

Rýchlostná kanoistika: V K1 triumfovali Baláž, Gacsal, Petrušová a Mládková

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.05.2019 (18:55)     Sekcia sport

Kvalifikačné preteky v rýchlostnej kanoistike pokračovali na bratislavskom Zemníku súťažami druhého dňa.

Európske hry - kanoistika: Ivana Mládková postúpila do finále K1 na 500 m

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.06.2019 (17:40)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Ivana Mládková postúpila do finále K1 na 500 m na II. európskych hrách v Minsku. V jej utorňajšom semifinále skončila na treťom mieste.

Európske hry - rýchlostná kanoistika: Slovensko má ďalšiu medailu, Petrušová bronzová v K1 na 5000 m

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (15:47)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Mariana Petrušová získala na II. európskych hrách v Minsku bronz v K1 na 5000 m.

Rýchlostná kanoistika - MSR: Na najdlhšej trati triumfoval Maďar, v ostatných kategóriách uspeli Slováci

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     29.04.2019 (09:48)     Sekcia sport

Maďarský rýchlostný kanoistika Matthias Kruger sa stal víťazom nedeľňajších pretekov K1 mužov na majstrovstvách Slovenska v maratóne na bratislavskom Zemníku.

Európske hry - rýchlostná kanoistika: Baláž na 5000 m uzavrel top 15, triumfoval Maďar Kopasz

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (16:50)     Sekcia sport

Slovenský rýchlostný kanoista Samuel Baláž obsadil vo štvrtkovom finále K1 na 5000 m na II. európskych hrách v Minsku 15. priečku.

Petrušová v K1 na 1000 m štvrtá, Mládková na 200 m piata

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     25.05.2019 (13:19)     Sekcia sport

Na snímke rýchlostná kanoistka Jessica Zatlkajová.

Ladičová finišovala v C1 na 500 m na deviatom mieste, preteky skomplikovala búrka

Zdroj Zdroj: sme.sk     27.06.2019 (15:19)     Sekcia sport