NHL: Kerfoot a Ceci sa dohodli s Torontom na kontraktoch

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     05.07.2019 (08:38)     Sekcia sport

Hráč Cody Ceci (hore) a hráč Leon Draisaitl (dolu), archívna snímka. čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     05.07.2019 (07:58)     Sekcia sport

Dvojica hokejistov Alexander Kerfoot a Cody Ceci, ktorých získalo Toronto v pondelok prostredníctvom výmien, sa ako obmedzení voľní hráči dohodli s vedením Maple Leafs na zmluvách.

Kadri putuje z Toronta do Colorada, opačným smerom Kerfoot

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.07.2019 (08:22)     Sekcia sport

Tímy hokejovej NHL Colorado Avalanche a Toronto Maple Leafs si vymenili štyroch hráčov. Do kanadského mužstva prestúpili útočník Alexander Kerfoot a obranca Tyson Barrie, dres "lavín" si budú obliekať center Nazem Kadri a obranca Calle Rosén. Informovali o tom oba klubové weby.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.05.2019 (06:47)     Sekcia sport

Basketbalisti Philadelphie zvíťazili v noci na piatok v domácom treťom zápase 2. kola play off NBA nad Torontom 116:95. V sérii sa ujali vedenia 2:1.

NHL: Boston začal sériu 1. kola play off prehrou s Torontom

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.04.2019 (07:25)     Sekcia sport

Hokejisti Bostonu Bruins s kapitánom Zdenom Chárom vstúpili do štvrťfinálovej série play off Východnej konferencie zámorskej NHL domácou prehrou 1:4 s Torontom Maple Leafs. ...

NBA: Bucks otočili v posledných minútach, zvíťazili nad Torontom

Zdroj Zdroj: ta3.sk     16.05.2019 (08:37)     Sekcia sport

Basketbalisti Milwaukee zvíťazili v prvom zápase finále Východnej konferencie zámorskej NBA doma nad Torontom 108:100. Bucks po troch štvrtinách prehrávali o 7 bodov, ale v poslednej 12-minútovke sa nadýchli k obratu a duel zakončili šnúrou 10:0.

NHL: Vancouver zvíťazil nad Marinčinovým Torontom po predĺžení

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     07.03.2019 (06:58)     Sekcia sport

Hokejisti Vancouvru Canucks, archívna snímka.

Marner sa zaradí medzi najlepšie platených hráčov NHL, dohodol sa s Torontom

Zdroj Zdroj: sme.sk     14.09.2019 (07:59)     Sekcia sport

Dohode predchádzali niekoľkomesačné naťahovačky.

Compher sa vyhne arbitráži, s Coloradom sa dohodli na novej zmluve

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.07.2019 (09:25)     Sekcia sport

Hokejový klub NHL Colorado Avalanche a T.J. Compher sa dohodli na predĺžení zmluvy a vyhnú sa arbitráži.

Basketbalisti Milwaukee zabrali v závere stretnutia s Torontom a ujali sa vedenia v sérii

Zdroj Zdroj: sme.sk     16.05.2019 (08:45)     Sekcia sport

Druhý zápas je na programe v piatok.

Matthews podpísal s Torontom nový kontrakt, v NHL viac zarobí už len McDavid

Zdroj Zdroj: sme.sk     05.02.2019 (22:07)     Sekcia sport

Pri svojom debute v NHL zažiaril štyrmi gólmi.

Philadelphia vyrovnala sériu s Torontom, Denver začal proti Portlandu víťazne

Curry nazbieral takmer päťdesiat bodov, ale Golden State doma prehralo s Torontom

Boston s Chárom prehral na domácom ľade s Torontom, Colorado vyradilo ďalšieho víťaza konferencie

Boston vyrovnal sériu s Torontom, obhajca s ďalším tesným triumfom

Analýza zápasu Boston – Toronto: Uspeje v siedmom súboji opäť Boston?

Facka na úvod. Chára a spol. prehrali prvý domáci duel play off

NBA: Philadelphia s Torontom postúpili do semifinále Východnej konferencie

NHL: Pánik bodoval pri výhre Arizony, Hawks ukončili sériu prehier

NBA: Basketbalisti Hornets sa nevzdávajú sna, zdolali Toronto

NBA: Brooklyn prehral s Torontom a skomplikoval si boj o play off

Real Madrid a Paríž Saint Germain sa dohodli na výmene brankárov, Navas do PSG a opačným smerom Areola

Analýza zápasu Toronto – Boston: Vyrovná Boston stav série?

Markíza11:00 Kung Fu Panda 2

Jednotka10:30 Slávnosť Sedembolestnej Panny Márie

Dvojka11:15 Chudobných rodičov syn

JOJ11:20 Knight Rider