NHL: Kerfoot a Ceci sa dohodli s Torontom na kontraktoch

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     05.07.2019 (08:38)     Sekcia sport

Hráč Cody Ceci (hore) a hráč Leon Draisaitl (dolu), archívna snímka. čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     05.07.2019 (07:58)     Sekcia sport

Dvojica hokejistov Alexander Kerfoot a Cody Ceci, ktorých získalo Toronto v pondelok prostredníctvom výmien, sa ako obmedzení voľní hráči dohodli s vedením Maple Leafs na zmluvách.

Kadri putuje z Toronta do Colorada, opačným smerom Kerfoot

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.07.2019 (08:22)     Sekcia sport

Tímy hokejovej NHL Colorado Avalanche a Toronto Maple Leafs si vymenili štyroch hráčov. Do kanadského mužstva prestúpili útočník Alexander Kerfoot a obranca Tyson Barrie, dres "lavín" si budú obliekať center Nazem Kadri a obranca Calle Rosén. Informovali o tom oba klubové weby.

Tretíkrát a opäť o rok. Marinčin predĺžil zmluvu s Torontom

Zdroj Zdroj: pravda.sk     11.01.2020 (16:42)     Sekcia sport

Slovenský hokejista Martin Marinčin a klub NHL Toronto Maple Leafs sa dohodli na predĺžení spolupráce.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.10.2019 (06:22)     Sekcia sport

Hokejisti Bostonu Bruins s kapitánom Zdeno Chárom vyhrali v nočnom zápase NHL nad Torontom 4:2. Slovenský obranca si štatistiky nevypelšil.

Analýza zápasu Colorado – Toronto: Poradí si Colorado s trápiacim sa Torontom?

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.11.2019 (15:16)     Sekcia sport

Z dnešného programu hokejovej NHL bude pre fanúšikov atraktívny aj súboj dvoch mužstiev s výbornou ofenzívou medzi Coloradom Avalanche a Torontom Maple Leafs.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     03.05.2019 (06:47)     Sekcia sport

Basketbalisti Philadelphie zvíťazili v noci na piatok v domácom treťom zápase 2. kola play off NBA nad Torontom 116:95. V sérii sa ujali vedenia 2:1.

NHL: Boston začal sériu 1. kola play off prehrou s Torontom

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.04.2019 (07:25)     Sekcia sport

Hokejisti Bostonu Bruins s kapitánom Zdenom Chárom vstúpili do štvrťfinálovej série play off Východnej konferencie zámorskej NHL domácou prehrou 1:4 s Torontom Maple Leafs. ...

NBA: Kyle Lowry sa dohodol s Torontom na predĺžení zmluvy

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.10.2019 (16:40)     Sekcia sport

Tím zámorskej basketbalovej NBA Toronto Raptors a Kyle Lowry sa dohodli na ročnom predĺžení zmluvy v hodnote 31 miliónov USD.

NBA: Bucks otočili v posledných minútach, zvíťazili nad Torontom

Zdroj Zdroj: ta3.sk     16.05.2019 (08:37)     Sekcia sport

Basketbalisti Milwaukee zvíťazili v prvom zápase finále Východnej konferencie zámorskej NBA doma nad Torontom 108:100. Bucks po troch štvrtinách prehrávali o 7 bodov, ale v poslednej 12-minútovke sa nadýchli k obratu a duel zakončili šnúrou 10:0.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.10.2019 (07:39)     Sekcia sport

Úradujúci víťaz Stanleyho pohára dosiahol siedme víťazstvo nad Torontom (3:2) v neprerušenej sérii. Víťazný gól strelil v 8. min tretej tretiny obranca a zároveň kapitán Alex Pietrangelo, zároveň to bol jeho štvorstý bod v najslávnejšej profilige (95+305).

NHL: Útočník Kerfoot z Toronta si nezahrá dva zápasy

NHL: Vancouver zvíťazil nad Marinčinovým Torontom po predĺžení

Kapitán St. Louis rozhodol zápas s Torontom a dosiahol významné jubileum

Marner sa zaradí medzi najlepšie platených hráčov NHL, dohodol sa s Torontom

Compher sa vyhne arbitráži, s Coloradom sa dohodli na novej zmluve

Basketbalisti Milwaukee zabrali v závere stretnutia s Torontom a ujali sa vedenia v sérii

Philadelphia vyrovnala sériu s Torontom, Denver začal proti Portlandu víťazne

Matthews podpísal s Torontom nový kontrakt, v NHL viac zarobí už len McDavid

Curry nazbieral takmer päťdesiat bodov, ale Golden State doma prehralo s Torontom

Boston s Chárom prehral na domácom ľade s Torontom, Colorado vyradilo ďalšieho víťaza konferencie