Senegal a Nigéria postúpili do semifinále Afrického pohára národov

Zdroj Zdroj: sme.sk     10.07.2019 (23:17)     Sekcia sport

Futbalisti Nigérie rozhodli minútu pred koncom riadneho hracieho času. čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.07.2019 (20:44)     Sekcia sport

Futbalisti Senegalu sa stali prvými semifinalistami Afrického pohára národov. V stredajšom štvrťfinále v Káhire zdolali Benin 1:0 zásluhou gólu Idrissu Gueyeho v 69. minúte. Benin dohrával v závere bez vylúčeného Oliviera Verdona. Senegal sa medzi najlepším kvartetom stretne s víťazom súboja medzi Madagaskarom a Tuniskom.

ONLINE: Senegal - Alžírsko (finále Afrického pohára národov)

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.07.2019 (00:00)     Sekcia sport

Kto sa po dnešnom zápase zapíše ako víťaz 32. edície Afrického pohára národov? Sledujte zápas o všetko medzi Senegalom a Alžírskom ONLINE na Šport.sk!

AFRICKÝ POHÁR NÁRODOV: Alžírsko postúpilo do semifinále

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     11.07.2019 (22:27)     Sekcia sport

Futbalisti Alžírska postúpili do semifinále Afrického pohára národov. Vo štvrťfinále v Sueze zdolali Pobrežie Slonoviny v rozstrele z bieleho bodu 4:3. V riadnom čase a po ...

Mané poslal Senegal do štvrťfinále Afrického pohára národov, vyzve ich Benin

Zdroj Zdroj: sme.sk     05.07.2019 (23:20)     Sekcia sport

Futbalisti Beninu postúpili premiérovo do štvrťfinále.

Senegal postúpil do finále, súper si dal v predĺžení vlastný gól

Zdroj Zdroj: sme.sk     14.07.2019 (21:07)     Sekcia sport

V druhom semifinále Afrického pohára národov 2019 nastúpi Alžírsko proti Nigérii.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     26.06.2019 (19:29)     Sekcia sport

Futbalisti Nigérie zvíťazili v stredajšom zápase B-skupiny Afrického pohára národov nad Guineou 1:0 a postúpili v predstihu do osemfinále.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2019 (21:00)     Sekcia sport

Futbalisti Senegalu sa stali prvými finalistami Afrického pohára národov v Egypte, keď v úvodnom nedeľnom semifinále zdolali Tunisko 1:0 po predĺžení. O výsledku rozhodol v 100. minúte vlastný gól Dylana Bronna.

Najväčšie prekvapenie Afrického pohára národov zastavilo až Tunisko

Zdroj Zdroj: ta3.sk     12.07.2019 (18:12)     Sekcia sport

Futbalistov Madagaskaru, ktorí boli najväčším prekvapením Afrického pohára národov, zastavilo na turnaji až Tunisko. To potvrdili úlohu favorita a po víťazstve 3:0 postúpilo do semifinále.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (21:19)     Sekcia sport

Futbalisti Madagaskaru sa výrazne priblížili k postupu do osemfinále Afrického pohára národov v Egypte.

Alžírsko a Tunisko skompletizovali zostavu semifinalistov Afrického pohára národov

Zdroj Zdroj: sme.sk     12.07.2019 (07:20)     Sekcia sport

Doplnili tak Senegal a Nigériu.

ONLINE: Senegal - Alžírsko (Africký pohár národov, finále)

Vrcholí Africký pohár národov, tréner Senegalu uznal silu súpera

Analýza Afrického pohára národov: Na titul radíme Senegal

Debutanti z Madagaskaru postúpili už do štvrťfinále Afrického pohára národov

Africký pohár národov: Alžírsko prídu podporiť špeciálnymi lietadlami stovky fanúšikov

Alžírske oslavy titulu sa vo Francúzsku obišli bez väčších incidentov

Pobrežie Slonoviny postúpilo do štvrťfinále Afrického pohára národov

Zaha bol jediným strelcom. Rozhodol o postupe svojho tímu do semifinále Afrického pohára národov