ME do 23 rokov: Gajanová a trojskokanka Ďurkechová postúpili do finále svojich disciplín

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.07.2019 (19:04)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka Gabriela Gajanová sa na atletických ME do 23 rokov vo švédskom Gävle prebojovala do finále v behu na 800 m. Vo štvrtok vyhrala prvý rozbeh časom 2:06,80 min., keď Rumunku Balanovú diskvalifikovali. Finále bude na programe v sobotu večer. čítaj celý článok

ME do 23 rokov: Gabriela Gajanová postúpila do finále na 800 m

Slovenská reprezentantka Gabriela Gajanová sa na atletických ME do 23 rokov vo švédskom Gävle prebojovala do finále v behu na 800 m.

Gajanová postúpila do juniorského finále na 800 metrov

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     11.07.2019 (18:50)     Sekcia sport

Na snímke slovenská reprezentantka Gabriela Gajanová.

ME do 23 rokov: Gajanová získala na 800 m bronz

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     13.07.2019 (19:11)     Sekcia sport

Gajanová získala bronz v osemstovke na európskom šampionáte do 23 rokov

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     13.07.2019 (19:17)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka Gabriela Gajanová vo švédskom Gävle na ME do 23 rokov v atletike v behu na 800 m napokon vybojovala bronzovú medailu. Devätnásťročná gymnazistka pochádzajúca z Bobrovca a ...

ME do 23 rokov: Gajanovej vo finále na 800 m neušiel bronz i keď skončila až štvrtá

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.07.2019 (19:05)     Sekcia sport

Slovenská atlétka Gabriela Gajanová získala v behu na 800 metrov na majstrovstvách Európy do 23 rokov bronzovú medailu. Na šampionáte vo švédskom Gävle finišovala v sobotňajšom finále na štvrtej pozícii, ale pôvodne tretiu Nadiu Powerovú z Írska diskvalifikovali.

ME18: Dievčatá SR postúpili do finále, chlapci budú hrať o bronz

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     06.08.2019 (22:39)     Sekcia sport

Slovenské tenistky postúpili do finále majstrovstiev Európy družstiev do 18 rokov vo francúzskom Granville.

Vodný slalom-MEJ: Grigar a Gonsenica postúpili do finále K1 do 23 rokov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.07.2019 (12:22)     Sekcia sport

Slovenské vodnoslalomárky Monika Škáchová a Simona Maceková postúpili na ME juniorov do finále C1 do 23 rokov. Škáchová sa dostala do boja o medaily z piateho miesta, Maceková bola siedma. Nedeľné semifinále v Liptovskom Mikuláši nevyšlo Soni Stanovskej, ktorá obsadila 11. pozíciu a za finále zaostala o necelú sekundu.

Botek s Balážom postúpili na MEJ priamo do finále K2 na 1000m

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     11.07.2019 (15:04)     Sekcia sport

Slovenskí reprezentanti v rýchlostnej kanoistike Samuel Baláž s Adamom Botekom postúpili na ME juniorov v Račiciach do finále K2 na 1000 m v kategórii do 23 rokov. Vo štvrtkovej ...

Ďurkechová získala v trojskoku dvanástu priečku na ME do 23 rokov

Zdroj Zdroj: sme.sk     12.07.2019 (21:17)     Sekcia sport

Prekážkarka Michaela Pešková nepostúpila na 400 m z prvého rozbehu.

Gajanová bude mať v piatok premiéru v Diamantovej lige

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     04.07.2019 (19:50)     Sekcia sport

Na piatkovom ôsmom podujatí prestížneho atletického seriálu, 44. ročníku mítingu Athletissima v Lausanne, sa v behu na 800 m predstaví o 20.18 h slovenská reprezentantka Gabriela Gajanová, pre ktorú to bude záverečný test pred budúcotýždňovými ME do 23 rokov vo švédskom Gävle.

Rýchlostná kanoistika-MEJ: Botek s Balážom postúpili priamo do finále K2 na 1000m

Gajanová štvrtá na 800 m v interkontinentálnom súboji Európa - USA

Svetová letná univerziáda: Ledecká a Volko postúpili do finále vo svojich disciplínach

ATP Cincinnati: Polášek a Dodig postúpili do deblového finále

Gajanová na atletickom súboji Európa – USA predviedla pekný výkon, od bronzu ju delilo päť stotín

Rusi si hladko poradili s Bielorusmi a postúpili do semifinále MS do 18 rokov

MS: Gajanová až 7. v rozbehu na 800 m, do semifinále nepostúpila

Nemci porazili Rumunov a postúpili do finále ME vo futbale do 21 rokov

Gelle s Botekom postúpili na európskych hrách do finále, o medailu zabojuje aj slovenský štvorkajak

Slovenská bežkyňa Gajanová bude mať v Lausanne premiéru v Diamantovej lige

Európske hry - kanoistika: Gelle s Botekom postúpili priamo do finále K2

Liiga: Do finále play-off postúpili Oulu a Hämeenlinna, Záborského gól Tappare nestačil

Gajanová si na MS v Dauhe nezabezpečila postup do semifinále, v rozbehu obsadila až siedme miesto