Dunajská Streda uhrala doma sľubnú remízu proti Cracovii Krakov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.07.2019 (22:21)     Sekcia sport

Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda remizovali vo štvrtkovom úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej ligy na domácom štadióne s Cracoviou Krakov 1:1. V 40. minúte otvoril skóre vlastným gólom Dominik Kružliak, o štyri minúty neskôr vyrovnal Marko Divkovič, ktorý prekonal Slováka Michala Peškoviča v bránke hostí. čítaj celý článok

Futbal-EL: Šatka bude proti Cracovii kapitánom DAC: Veľká česť

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     10.07.2019 (21:14)     Sekcia sport

FC DAC 1904 Dunajská Streda zabojuje v úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej ligy (štvrtok 11. júla, 20.30 h) proti Cracovii Krakov už bez niektorých ...

DAC potrebuje gól, pred odvetou v Európskej lige je v nevýhode

Zdroj Zdroj: ta3.sk     17.07.2019 (22:57)     Sekcia sport

Dunajská Streda je pred odvetou 1. predkola Európskej ligy na ihrisku Krakovie Krakov v miernej nevýhode. Doma totiž inkasovala gól a uhrala iba remízu 1:1.

EURÓPSKA LIGA: Dunajská Streda remizovala s Cracoviou Krakov

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     11.07.2019 (22:36)     Sekcia sport

Na snímke gólová radosť hráčov FC DAC Dunajská Streda v zápase 1. predkola Európskej ligy FC DAC 1904 Dunajská Streda - Cracovia Krakov 11. júla 2019 v Dunajskej Strede.

Ľubomír Šatka sa s fanúšikmi proti Cracovii rozlúči ako kapitán: Je to pre mňa veľká česť

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.07.2019 (21:23)     Sekcia sport

FC DAC 1904 Dunajská Streda zabojuje v úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej ligy (štvrtok 11. júla, 20.30 h) proti Cracovii Krakov už bez niektorých kľúčových futbalistov. Káder fortunaligového vicemajstra v lete opustili Tomáš Huk, Souleymane Kone či Christián Herc, na Ľubomíra Šatku čaká rozlúčkový domáci zápas pred prestupom do Lechu Poznaň.

EL: DUNAJSKÁ STREDA VYRADILA V 1. PREDKOLE CRACOVIU

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     18.07.2019 (21:47)     Sekcia sport

Na snímke gólová radosť hráčov FC DAC Dunajská Streda v odvetnom zápase 1. predkola Európskej ligy vo futbale Cracovia Krakov - FC DAC 1904 Dunajská Streda 18. júla 2019 v Krakove.

Slovenské kluby sa chystajú na odvety EL, nie sú v ideálnej pozícii

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     17.07.2019 (10:51)     Sekcia sport

Na snímke vľavo Marko Divkovič (Dunajská Streda) a vpravo Michal Helik (Krakov) v zápase 1. predkola Európskej ligy FC DAC 1904 Dunajská Streda - Cracovia Krakov 11. júla 2019 v Dunajskej Strede.

EURÓPSKA LIGA: Dunajskostredský debut Kružliaka s vlastným gólom

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.07.2019 (12:12)     Sekcia sport

Dunajská Streda si vybojovala postup v Európskej lige, Cracoviu Krakov vyradila po predĺžení

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     18.07.2019 (21:57)     Sekcia sport

Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda postúpili do 2. predkola Európskej ligy 2019/2020. Zverenci nemeckého trénera Petra Hyballu v 1. predkole vyradili poľskú Cracoviu Krakov, keď po minulotýždňovej remíze ...

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     18.08.2019 (19:58)     Sekcia sport

Futbalisti DAC 1904 Dunajská Streda remizovali v nedeľňajšom dueli 5. kola Fortuna ligy doma s MFK Zemplín Michalovce 1:1. Dunajská Streda tak nevyhrala už v treťom ligovom dueli za sebou.

Analýza zápasu Dun. Streda – Cracovia Krakov: Ako vstúpi DAC do EL?

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.07.2019 (14:01)     Sekcia sport

Slovenský vicemajster DAC Dunajská Streda narazí v 1. predkole Európskej ligy na štvrtý tím uplynulej sezóny v poľskej Ekstraklase Cracoviu Krakov.

DAC uhral v predkole Európskej ligy na vlastnom trávniku remízu s Cracoviou Krakov

Parma doma uhrala cennú remízu s AC Miláno, Kucka odohral celý zápas

Dortmund doma so Schalke zaváhal v boji o titul, Hertha s Dudom uhrala cennú remízu

ONLINE: Dunajská Streda privíta v Európskej lige Cracoviu Krakov

FL: Kapitán DAC Kalmár ide pod skalpel, vráti sa o 6 týždňov

Analýza zápasu Atromitos – Dunajská Streda: Uvidíme slovenský postupový zázrak?