Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.07.2019 (21:26)     Sekcia sport

Futbalisti Alžírska postúpili do semifinále Afrického pohára národov. Vo štvrtkovom štvrťfinále v Sueze zdolali Pobrežie Slonoviny v rozstrele z bieleho bodu 4:3. V riadnom čase i po predĺžení bol stav 1:1. V boji o finále sa Alžírsko stretne v nedeľu s Nigériou. čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2019 (23:00)     Sekcia sport

Futbalisti Senegalu sa stali prvými finalistami Afrického pohára národov v Egypte, keď v úvodnom nedeľnom semifinále zdolali Tunisko 1:0 po predĺžení. O výsledku rozhodol v 100. minúte vlastný gól Dylana Bronna.

Analýza zápasu Tunisko – Nigéria: Africký pohár prinesie ďalší vyrovnaný duel

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.07.2019 (17:40)     Sekcia sport

Africký pohár národov vo futbale vrcholí a v dnešnom súboji o tretie miesto sa proti sebe postavia Tunisko a Nigéria.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.07.2019 (22:55)     Sekcia sport

Futbaloví reprezentanti Madagaskaru postúpili na Africkom pohári národov do štvrťfinále.

Alžírsko a Tunisko skompletizovali zostavu semifinalistov Afrického pohára národov

Zdroj Zdroj: sme.sk     12.07.2019 (07:20)     Sekcia sport

Doplnili tak Senegal a Nigériu.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (21:19)     Sekcia sport

Futbalisti Madagaskaru sa výrazne priblížili k postupu do osemfinále Afrického pohára národov v Egypte.

Africký pohár národov: Senegal na čele s Maném o historický titul

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.07.2019 (12:57)     Sekcia sport

Africký pohár národov priniesol v predošlých 31 edíciách štrnásť rôznych víťazov. V roku 2019 môžu rozšíriť tento zoznam už len futbalisti Senegalu, ktorí nechýbajú medzi semifinalistami tohto turnaja.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.07.2019 (23:05)     Sekcia sport

Reprezentanti Alžírska oslavujú triumf na Africkom pohári národov. Vo finálovom zápase zdolali Senegal najtesnejším rozdielom 1:0 po góle Bounedjaha už v druhej minúte stretnutia.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2019 (21:00)     Sekcia sport

Africký pohár národov: Tunisko postúpilo do štvrťfinále

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     09.07.2019 (07:30)     Sekcia sport

Ilustračná snímka.

Africký pohár národov: Alžírsko prídu podporiť špeciálnymi lietadlami stovky fanúšikov

ONLINE: Senegal - Alžírsko (Africký pohár národov, finále)

AFRICKÝ POHÁR NÁRODOV: Alžírsko postúpilo do semifinále

Africký pohár národov získalo Alžírsko

Gianni Infantino by chcel Africký pohár národov každé štyri roky

Pre koronavírus preložili Africký pohár národov

Africký pohár národov by sa mal presunúť na rok 2022

Africký pohár národov sa v roku 2021 odohrá v úvodných mesiacoch

Africký pohár národov: Brankár Senegalu Edouard Mendy si zlomil prst a na turnaji skončil

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ