Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.07.2019 (21:26)     Sekcia sport

Futbalisti Alžírska postúpili do semifinále Afrického pohára národov. Vo štvrtkovom štvrťfinále v Sueze zdolali Pobrežie Slonoviny v rozstrele z bieleho bodu 4:3. V riadnom čase i po predĺžení bol stav 1:1. V boji o finále sa Alžírsko stretne v nedeľu s Nigériou. čítaj celý článok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2019 (23:00)     Sekcia sport

Futbalisti Senegalu sa stali prvými finalistami Afrického pohára národov v Egypte, keď v úvodnom nedeľnom semifinále zdolali Tunisko 1:0 po predĺžení. O výsledku rozhodol v 100. minúte vlastný gól Dylana Bronna.

Analýza zápasu Tunisko – Nigéria: Africký pohár prinesie ďalší vyrovnaný duel

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.07.2019 (17:40)     Sekcia sport

Africký pohár národov vo futbale vrcholí a v dnešnom súboji o tretie miesto sa proti sebe postavia Tunisko a Nigéria.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.07.2019 (22:55)     Sekcia sport

Futbaloví reprezentanti Madagaskaru postúpili na Africkom pohári národov do štvrťfinále.

Alžírsko a Tunisko skompletizovali zostavu semifinalistov Afrického pohára národov

Zdroj Zdroj: sme.sk     12.07.2019 (07:20)     Sekcia sport

Doplnili tak Senegal a Nigériu.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (21:19)     Sekcia sport

Futbalisti Madagaskaru sa výrazne priblížili k postupu do osemfinále Afrického pohára národov v Egypte.

Africký pohár národov: Senegal na čele s Maném o historický titul

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.07.2019 (12:57)     Sekcia sport

Africký pohár národov priniesol v predošlých 31 edíciách štrnásť rôznych víťazov. V roku 2019 môžu rozšíriť tento zoznam už len futbalisti Senegalu, ktorí nechýbajú medzi semifinalistami tohto turnaja.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.07.2019 (23:05)     Sekcia sport

Reprezentanti Alžírska oslavujú triumf na Africkom pohári národov. Vo finálovom zápase zdolali Senegal najtesnejším rozdielom 1:0 po góle Bounedjaha už v druhej minúte stretnutia.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2019 (21:00)     Sekcia sport

Africký pohár národov: Tunisko postúpilo do štvrťfinále

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     09.07.2019 (07:30)     Sekcia sport

Ilustračná snímka.

Africký pohár národov: Alžírsko prídu podporiť špeciálnymi lietadlami stovky fanúšikov

AFRICKÝ POHÁR NÁRODOV: Alžírsko postúpilo do semifinále

ONLINE: Senegal - Alžírsko (Africký pohár národov, finále)

Africký pohár národov získalo Alžírsko

Africký pohár národov: Brankár Senegalu Edouard Mendy si zlomil prst a na turnaji skončil