TV hity: Sagan na Tour, finále Wimbledonu, britská F1

Zdroj Zdroj: pravda.sk     12.07.2019 (16:44)     Sekcia sport

Pozrite si prehľad najzaujímavejších športových prenosov, ktoré počas víkendu ponúknu televízne stanice. čítaj celý článok

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (13. júl): Sagan na Tour a ženské finále Wimbledonu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.07.2019 (00:00)     Sekcia sport

Aj dnes Vám prinášame prehľad toho najzaujímavejšieho, čo budeme počas dňa sledovať na ŠPORT.sk!

TV hity: Sagan na Tour, česko-slovenský Superpohár a finále Copa América

Zdroj Zdroj: pravda.sk     05.07.2019 (13:06)     Sekcia sport

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (15. júla): Veľkolepe finále MS a Wimbledonu, obávaná trasa na Tour

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.07.2018 (00:00)     Sekcia sport

Aj dnes vám prinášame prehľad toho najzaujímavejšieho, čo budeme počas dňa na ŠPORT.sk sledovať ONLINE. Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 píšu svoju poslednú kapitolu, v ktorej sa dozvieme meno nových majstrov sveta. Okrem toho nás čaká aj 9. etapa na Tour de France s Petrom Saganom a mužské finále Wimbledonu.

ŠTÚDIO TA3: E. Csarnakovics o finále Wimbledonu 2019

Zdroj Zdroj: ta3.sk     15.07.2019 (14:22)     Sekcia sport

V štúdiu sme privítali tenisové trénera Erika Csarnakovicsa, s ktorým sme sa rozprávali o tohtoročnom finále Wimbledonu.

Murray vo finále Wimbledonu zbúral Raonica, píšu médiá

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     10.07.2016 (20:10)     Sekcia sport

Britský tenista Andy Murray zvíťazil vo finále mužskej dvojhry Wimbledonu 6:4, 7:6 (3), 7:6 (2) nad ...

Keď bude Cibulková vo finále Wimbledonu, svadbu presunie

Zdroj Zdroj: sme.sk     19.06.2016 (19:30)     Sekcia sport

Dominika Cibulková štartuje tento týždeň v Eastbourne a v deň finále Wimbledonu sa plánuje vydávať.

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (14. júla): Zápas o bronz na MS, Sagan v 8. etape

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2018 (00:00)     Sekcia sport

Aj dnes vám prinášame prehľad toho najzaujímavejšieho, čo budeme počas dňa na ŠPORT.sk sledovať ONLINE. Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 píšu svoju predposlednú kapitolu, v ktorej sa dozvieme kto odíde z Ruska s bronzovými medailami. Okrem toho nás čaká aj 8. etapa na Tour de France s Petrom Saganom a ženské finále Wimbledonu.

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (14. júl): Tour de France a finále Wimbledonu

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2019 (00:00)     Sekcia sport

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     17.01.2019 (07:13)     Sekcia sport

Slovenský cyklista Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) sa stal víťazom 3. etapy pretekov Tour Down Under v Južnej Austrálii, ktoré sú prvým podujatím prestížneho seriálu WorldTour. Sagan v ...

ONLINE: Rybáriková hrá s niekdajšou finalistkou Wimbledonu

Zdroj Zdroj: sme.sk     28.06.2016 (16:38)     Sekcia sport

Kanaďanka Eugenie Bouchardová prehrala pred dvoma rokmi vo finále Wimbledonu.

TOUR: Sagan po páde nemá zlomeninu, tím rozhodne vo štvrtok ráno

Na Tour rozdelili milióny, Sagan si odniesol bohatú nádielku

Peter Sagan sa predstaví na ďalšej Grand Tour: Perfektná príprava na MS

Sagan ide na Tour prepísať históriu, Froome sa chcel vysmrkať a zlomil si nohu (+ podcast)

Sagan vyhral piatu etapu Tour de France, špurt prišiel po kopcoch

Sagan v 13. etape Tour nestačil na Van Avermaeta, skončil druhý

Tour, 3. deň: Sagan ju vytiahol, no pre Boru-Hansgrohe už je len jedným z viacerých

Obrazom: V prvej etape Tour sa padalo, Sagan nastúpil skoro

Novak Djokovič sa stal víťazom Wimbledonu

Víťaz Dennis je na Tour rekordérom, Sagan zdolal favoritov

J. Sagan bez Tour: Nie som bohvieaký časovkár, nefigurujem ani ako rezerva

D. Hrbatý o finále Wimbledonu a triumfe Novaka Djokoviča

Tour de France 2019: Peter Sagan po etapovom triumfe: Bol som trpezlivý a víťazstvo prišlo

ONLINE: Súboj o kráľa Wimbledonu. Anderson vyzve Djokoviča

Doráňaný Sagan sa postaví na štart, na Tour de France pokračuje

Peter Velits: Otázky, či raz Sagan vyhrá Tour, mi zmysel nedávajú. Pri Alaphilippovi je to iné

Sagan sa pred etapou zabával. Ukázal zákulisie Tour aj krásne dievčatá

Bora-Hansgrohe dostala za Vueltu štvorku, Sagan po troch rokoch nevyhral etapu na Grand Tour

Sagan prišiel o najväčšieho súpera, kráľovská etapa Tour bola pohromou pre šprintérov. Zvíťazil Thomas

ONLINE: Súboj o kráľovnú Wimbledonu. Serena siaha na rekord Courtovej

ANKETA: Triumf z Paríža mu chýba. Mal by Sagan v dojazde Tour špurtovať?