Rýchlostná kanoistika-MEJ: Dve slovenské lode na 200 m priamo do finále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.07.2019 (18:28)     Sekcia sport

Štyri slovenské lode si na ME juniorov rýchlostnej kanoistike v Račiciach vybojovali v piatok predpoludním postup do A-finále. čítaj celý článok

Rýchlostná kanoistika-MEJaU23: Vo štvrtok štyri slovenské lode do A-finále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     28.06.2018 (15:45)     Sekcia sport

Štyri slovenské lode postúpili do bojov o medaily z úvodného bloku rozjázd na majstrovstvách Európy v rýchlostnej kanoistike juniorov a pretekárov do 23 rokov v talianskom Auronze (28. 6. - 1.7.).

Kanoistika-ME: Štyri slovenské lode priamo do A-finále vrátane oboch mužských štvorkajakov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.06.2018 (16:29)     Sekcia sport

Dovedna štyri slovenské lode si v piatok vybojovali postup priamo do A-finále na majstrovstvách Európy v rýchlostnej kanoistike v srbskom Belehrade. Podarilo sa to štvorkajaku v zložení Erik Vlček, Csaba Zalka, Juraj Tarr a Tibor Linka na 500 m trati aj posádke K4 na jednom kilometri v zložení Samuel Baláž, Milan Fraňa, Gábor Jakubík, Tibor Linka.

Rýchlostná kanoistika-MEJ: Priamo do finále postúpilo šesť slovenských lodí

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.07.2019 (15:16)     Sekcia sport

Až šesť slovenských lodí postúpilo vo štvrtok z rozjázd priamo do finále na ME juniorov a do 23 rokov v rýchlostnej kanoistike v Račiciach.

Rýchlostná kanoistika-MEJ: Botek s Balážom postúpili priamo do finále K2 na 1000m

Slovenskí reprezentanti v rýchlostnej kanoistike Samuel Baláž s Adamom Botekom postúpili na ME juniorov v Račiciach do finále K2 na 1000 m v kategórii do 23 rokov. Vo štvrtkovej rozjazde obsadili suverénne prvé miesto, keď belgický dvojkajak zdolali o 1,457 sekundy.

Rýchlostná kanoistika: Slovákom tesne ušlo pódium

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     01.06.2019 (13:00)     Sekcia sport

Slovenskí reprezentanti v rýchlostnej kanoistike na pretekoch Svetového pohára v nemeckom Duisburgu nedosiahli na pódiové umiestnenia v dvojkajaku mužov na 500 m napriek tomu, že v A-finále sa predstavili až dve lode spod Tatier.

Slovenské štvorkajaky sa dostali do A-finále na ME v Belehrade, o medailu zabojuje aj dvojkajak

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     08.06.2018 (15:37)     Sekcia sport

Dovedna štyri slovenské lode si v piatok vybojovali postup priamo do A-finále na majstrovstvách Európy v rýchlostnej kanoistike v srbskom Belehrade. Podarilo sa to štvorkajaku v zložení Erik ...

Európske hry - kanoistika: Slovenská K4 priamo do finále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     25.06.2019 (13:50)     Sekcia sport

Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Erik Vlček, Adam Botek, Csaba Zalka postúpil na II. európskych hrách v Minsku priamo do finále K4 na 500 m.

Európske hry - kanoistika: Mládková piata vo finále K1

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (09:30)     Sekcia sport

Slovenská rýchlostná kanoistka Ivana Mládková obsadila vo štvrtkovom A-finále K1 na 500 metrov na II. európskych hrách v Minsku piatu priečku.

Rýchlostná kanoistika: Kohlová v K1 na 500 m iba do B-finále

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     17.08.2016 (16:45)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Martina Kohlová nepostúpila do A-finále K1 na 500 m na OH v Riu de Janeiro. V druhom semifinále finišovala piata s vyše trojsekundovou stratou na víťaznú Maďarku Danutu Kozákovú a vo štvrtok popoludní SELČ sa predstaví v B-finále.

ME v rýchlostnej kanoistike: Štyri lode SR priamo do A finále MEJ

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     12.07.2019 (14:16)     Sekcia sport

Štyri slovenské lode si na ME juniorov rýchlostnej kanoistike v Račiciach vybojovali postup do A-finále. V piatkových predpoludňajších semifinálových jazdách si postup v ...

ONLINE: Rýchlostná kanoistika - Martina Kohlová o česť v B-finále

Rýchlostná kanoistika-SP: A-finále K4 bez slovenských lodí

Rýchlostná kanoistika - Martina Kohlová druhá v B-finále

Rých. kanoistika-MSJaU23: Ladičová na 200 m priamo do finále, ostatné SR lode do semifinále

Kanoistika-ME: Slovenský štvorkajak mieri priamo do finále

Rýchlostná kanoistika: Junior Zalka piaty na MS vo finále K1

Kanoistika-SP: Slovenské posádky v Duisburgu do B-finále

Rýchlostná kanoistika - MSR: Na najdlhšej trati triumfoval Maďar, v ostatných kategóriách uspeli Slováci

Rýchlostná kanoistika: Vincent Farkas tretí v B-finále

Európske hry - kanoistika: Gelle s Botekom postúpili priamo do finále K2

Rýchlostná kanoistika: Medaila je na dosah, štvorkajak je vo finále

Rýchlostná kanoistika: Kohlová nepostúpila do A-finále K1 na 200 m

Rýchlostná kanoistika: Slovenský štvorkajak vo finále ôsmy

Rýchlostná kanoistika: Martina Kohlová celkovo desiata