Zdroj Zdroj: aktuality.sk     12.07.2019 (18:19)     Sekcia sport

Slovenská bežkyňa Simona Takácsová ukončila svoju púť na 100 m prekážok na ME do 23 rokov vo švédskom Gävle v semifinále. čítaj celý článok

Svetová letná univerziáda: Ledecká postúpila do finále na 400 m prekážok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.07.2019 (13:59)     Sekcia sport

Slovenská atlétka Daniela Ledecká sa prebojovala do finále behu na 400 m prekážok na 30. Svetovej letnej univerziáde v Neapole. V utorňajšom 1. semifinále obsadila štvrtú priečku výkonom 56,95 s a medzi najlepšiu osmičku postúpila s časom.

Šerm-ME: Michala Cellerová obsadila 32. priečku

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.06.2015 (22:31)     Sekcia sport

Slovenská fleuretistka Michala Cellerová obsadila na ME v šerme vo švajčiarskom Montreux celkovú 32. priečku.

ME: Skvelý Martin Kučera na 400 m prekážok do finále s limitom na OH

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     07.07.2016 (18:06)     Sekcia sport

Slovenský reprezentant Martin Kučera (BK HNTN Bratislava) obsadil na 23. ME v atletike v Amsterdame v I. semifinále na 400 m prekážok 4. miesto, druhým najlepším časom v slovenskej histórii 49,08 sekundy splnil olympijský limit 49,40 do Ria a senzačne postúpil do piatkového finále o 19.40 h. Kučera je celkovo už 16. slovenský atlét s miestenkou na hry a celkovo 52. športovec.

Skvelá Pešková, na juniorských MS piata vo finále na 400 m prekážok

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     22.07.2016 (21:35)     Sekcia sport

Slovenská reprezentantka Michaela Pešková (AŠK Slávia Trnava) obsadila na 16. juniorských majstrovstvách sveta v atletike v poľskom meste Bydgoszcz vo finále behu na 400 m prekážok výborné 5. miesto časom 58,17 sekundy.

Volko aj Kučera priamo postúpili do semifinále a kladivár Lomnický obháji piatu priečku

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     06.08.2018 (20:32)     Sekcia sport

Ján Volko na 100 m aj Martin Kučera na 400 m prekážok postúpili do utorkových semifinálových behov na 100, resp. 400 m prekážok na 24. majstrovstvách Európy v atletike v Berlíne. Volkov a ...

Dukátová obsadila vo finále v Krakove šieste miesto

Zdroj Zdroj: sme.sk     28.06.2015 (13:38)     Sekcia sport

Naša vodná slalomárka obsadila šiestu priečku aj v semifinále.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     23.01.2019 (15:28)     Sekcia sport

Celkovo pätnásť náročných prekážok čakalo päťstovku odvážnych žien a mužov v nemeckom mestečku Oberstdorf. Tamojší slávny skokanský areál Heini-Klopfer sa stal dejiskom jedných z najťažších zimných pretekov. Dva a pol kilometra zasneženej trate obsiahlo nielen beh, ale aj lezenie, rúčkovanie či nosenie ťažkého nákladu na ramenách. Z tepla domova sa na to pozerá dobre...

SR 19 prehrala s Kosovom a v kvalifikácii ME obsadila poslednú priečku

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     28.03.2018 (06:58)     Sekcia sport

Na snímke tréner slovenskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov Milan Malatinský.

Strelectvo-MS: Barteková mala medailu na dosah

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.09.2015 (18:55)     Sekcia sport

Slovenská skeetarka Danka Barteková obsadila na MS brokárov v Lonate piatu priečku. Na úspešnú kvalifikáciu nenadviazala v následnom semifinále, v ktorom nezvládla záverečné kvarteto výstrelov a po štyrách chybách celkovo sa neprebojovala do súbojov o cenné kovy.

Memoriál Václava Ježka: Slováci do 18 rokov 7., triumf USA

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.08.2016 (16:55)     Sekcia sport

Slovenská futbalová reprezentácia do 18 rokov obsadila na 23. ročníku Memoriálu Václava Ježka konečnú 7. priečku po výhre 5:0 nad Spojenými arabskými emirátmi. Z triumfu sa tešili hráči USA, ktorí vo finále zdolali domácich Čechov 4:2.

Družba Cup: Osemnástka SR obsadila druhú priečku

MS juniorov: Rýchlokorčuliarka Rusnáková obsadila 29. priečku na 1000 m, Filipovej 36. miesto

Fialková má parádnu formu, v šprinte si opäť vybojovala pódium

Fialková bojovala o miesto na pódiu, obsadila cennú 6. priečku

Development Cup: Slovenská „šestnástka“ prehrala s Walesom a obsadila štvrté miesto

Vlhovej nevyšiel obrák v Kronplatzi, víťazkou Brignoneová

Bartekovej prvý kvalifikačný deň nevyšiel: Môj výkon neodrážal formu, v ktorej som prišla

Slovenská šestnástka prehrala na turnaji v Salzburgu všetky tri zápasy

Diaľkarka Velďáková obsadila v Záhrebe piatu priečku, stovku vyhral Powell

Svetová letná univerziáda: Daniela Ledecká skončila piata vo finále na 400 m prekážok

Biatlon-SP: Soukalová triumfovala v šprinte v Presque Isle