Najväčšie prekvapenie Afrického pohára národov zastavilo až Tunisko

Zdroj Zdroj: ta3.sk     12.07.2019 (18:12)     Sekcia sport

Futbalistov Madagaskaru, ktorí boli najväčším prekvapením Afrického pohára národov, zastavilo na turnaji až Tunisko. To potvrdili úlohu favorita a po víťazstve 3:0 postúpilo do semifinále. čítaj celý článok

Alžírsko a Tunisko skompletizovali zostavu semifinalistov Afrického pohára národov

Zdroj Zdroj: sme.sk     12.07.2019 (07:20)     Sekcia sport

Doplnili tak Senegal a Nigériu.

Zaha bol jediným strelcom. Rozhodol o postupe svojho tímu do semifinále Afrického pohára národov

Zdroj Zdroj: sme.sk     09.07.2019 (07:25)     Sekcia sport

Tunisko zas zdolalo Ghanu.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2019 (21:00)     Sekcia sport

Futbalisti Senegalu sa stali prvými finalistami Afrického pohára národov v Egypte, keď v úvodnom nedeľnom semifinále zdolali Tunisko 1:0 po predĺžení. O výsledku rozhodol v 100. minúte vlastný gól Dylana Bronna.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2019 (23:00)     Sekcia sport

ONLINE: Senegal - Alžírsko (finále Afrického pohára národov)

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     19.07.2019 (00:00)     Sekcia sport

Kto sa po dnešnom zápase zapíše ako víťaz 32. edície Afrického pohára národov? Sledujte zápas o všetko medzi Senegalom a Alžírskom ONLINE na Šport.sk!

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     11.07.2019 (21:26)     Sekcia sport

Futbalisti Alžírska postúpili do semifinále Afrického pohára národov. Vo štvrtkovom štvrťfinále v Sueze zdolali Pobrežie Slonoviny v rozstrele z bieleho bodu 4:3. V riadnom čase i po predĺžení bol stav 1:1. V boji o finále sa Alžírsko stretne v nedeľu s Nigériou.

Zaha bol jediným strelcom. Rozhodol o postupe svojho tímu do štvrťfinále Afrického pohára

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     27.06.2019 (21:19)     Sekcia sport

Futbalisti Madagaskaru sa výrazne priblížili k postupu do osemfinále Afrického pohára národov v Egypte.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     22.06.2019 (07:50)     Sekcia sport

Futbalisti hostiteľského Egypta uspeli v otváracom stretnutí 32. Afrického pohára národov v Káhire nad Zimbabwe 1:0.

Africký pohár národov: Alžírsko prídu podporiť špeciálnymi lietadlami stovky fanúšikov

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     13.07.2019 (15:37)     Sekcia sport

Na nedeľňajšie semifinále Afrického pohára národov vo futbale pricestuje ďalších 1400 alžírskych fanúšikov.

Škandál! Kamerunskí reprezentanti odmietli odcestovať na Africký pohár národov

AFRICKÝ POHÁR NÁRODOV: Alžírsko postúpilo do semifinále

ONLINE: Senegal - Alžírsko (Africký pohár národov, finále)

Senegal postúpil do finále, súper si dal v predĺžení vlastný gól

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (19. júl): Individuálna časovka na TdF aj finále Afrického pohára národov