Djokovič kráľom Wimbledonu. Zdolal Federera a obhájil titul

Zdroj Zdroj: ta3.sk     14.07.2019 (20:14)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič sa stal piatykrát v kariére víťazom wimbledonskej dvojhry a získal 16. grandslamový titul. Najvyššie nasadený obhajca trofeje zdolal v najdlhšom finále v histórii turnajovú dvojku Švajčiara Rogera Federera po päťsetovej bitke 7:6 (5), 1:6, 7:6 (4), 4:6, 13:12 (3). čítaj celý článok

Djokovič obhájil titul v mužskej dvojhre

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     14.07.2019 (20:20)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič sa stal piatykrát v kariére víťazom wimbledonskej dvojhry a získal 16. grandslamový titul. Najvyššie nasadený obhajca trofeje zdolal v najdlhšom finále v histórii turnajovú dvojku Švajčiara Rogera ...

Dráma až po poslednej loptičky. O víťazovi rozhodlo nové pravidlo

Zdroj Zdroj: pravda.sk     14.07.2019 (20:11)     Sekcia sport

Srb Novak Djokovič zdolal v päťsetovom finále Wimbledonu Švajčiara Rogera Federera.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2019 (20:10)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič sa stal piatykrát v kariére víťazom wimbledonskej dvojhry a získal 16. grandslamový titul.

Hrbatého nadchlo finále Wimbledonu: Rogerovi som veľmi prial titul

Zdroj Zdroj: sme.sk     14.07.2019 (21:14)     Sekcia sport

Novak Djokoviča zdolal Rogera Federera po veľkej dráme.

Piaty set rozhodol tajbrejk za stavu 12:12. Aké bolo finále Wimbledonu

Zdroj Zdroj: sme.sk     14.07.2019 (20:12)     Sekcia sport

Pozrite si fotogalériu z finále mužov vo Wimbledone 2019. Novak Djokovič v ňom zdolal Rogera Federera.

Novak Djokovič priznal, že odohral psychicky najťažšie finále v kariére

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     15.07.2019 (12:25)     Sekcia sport

Mužské finále dvojhry prestížneho grandslamového Wimbledonu ponúklo v nedeľu popoludní viacero pamätných momentov. V najdlhšom finále v histórii londýnskeho podujatia (4:57 h) zdolal najvyššie nasadený Srb Novak Djokovič turnajovú dvojku Švajčiara Rogera Federera po päťsetovej bitke 7:6 (5), 1:6, 7:6 (4), 4:6, 13:12 (3).

Veterný súboj titanov. Nadal po päť a pol roku zdolal Federera

Zdroj Zdroj: pravda.sk     07.06.2019 (15:37)     Sekcia sport

Španielsky tenista Rafael Nadal zabojuje o svoj dvanásty titul na Roland Garros. Rogera Federera zdolal v semifinále 6:3, 6:4, 6:2.

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2019 (22:01)     Sekcia sport

Najvyššie nasadený Djokovič zdolal vo finále na tráve londýnskeho All England Clubu turnajovú dvojku Švajčiara Rogera Federera v ľútom päťsetovom boji 7:6 (5), 1:6, 7:6 (4), 4:6,13:12 (3). Bolo to najdlhšie finále v histórii Wimbledonu, trvalo bez 5 minút 5 hodín.

Djokovič má siedmy titul z AO

Zdroj Zdroj: ta3.sk     27.01.2019 (12:06)     Sekcia sport

Srbský tenista Novak Djokovič vyhral ako prvý hráč v histórii siedmykrát Australian Open v Melbourne. Vo finále dvojhry zdolal v pozícii nasadenej jednotky turnajovú dvojku Španiela Rafaela Nadala po výbornom výkone hladko 6:3, 6:2, 6:3. Djokovič získal 15. grandslamový titul v kariére, tretí za sebou.

Nurmagomedov obhájil titul UFC v ľahkej váhe

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.09.2019 (22:09)     Sekcia sport

Rus Chabib Nurmagomedov obhájil v najprestížnejšej organizácii miešaných bojových umení titul v ľahkej váhe. Na sobotňajšom galavečere UFC 242 v Abú Zabí zdolal dočasného šampióna Dustin Poiriera z USA technikou rear naked choke v treťom kole z piatich vypísaných.

Djokovič zdolal Millmana, má titul vo dvojhre na turnaji ATP v Tokiu

Nadal po rokoch porazil Federera, vo finále si zahrá o dvanásty titul na Roland Garros

Nadal chváli Federera: Na kurte sa stále dokáže pohybovať rýchlejšie ako ktokoľvek iný

Falat obhájil titul v slalome, najlepšou Slovenkou bola Jančová

Bližšie k rekordu Federera. Kráľom US Open je po boji Nadal

Box: Vargas zdolal Kamedu a obhájil titul organizácie WBC

Djokovič zdolal vo finále Millmana a získal titul na turnaji ATP v Tokiu

Wawrinka na Wimbledone skončil, Djokovič hladko postúpil do tretieho kola a Anderson vypálil 24 es

Vargas zdolal Kamedu a obhájil titul organizácie WBC

Djokovič postúpil po šiesty raz do finále Wimbledonu

Marián Vajda po finále Wimbledonu: S Novakom sme sa objali, slová neboli potrebné

Analýza finále Wimbledonu: Djokovič obháji titul

Obhajca Djokovič po deviaty raz v semifinále Wimbledonu, Goffinovi povolil iba šesť gemov

Na kurte sa dlho nezdržal. Djokovič suverénne postúpil do semifinále

Športové celebrity nešetria superlatívmi na adresu Djokoviča a Federera, finále bolo strhujúce

Sahajda obhájil titul na 10 km, Valovej premiérové slovenské zlato

Bojovník MMA Kozma vybodoval Krištofiča a obhájil titul

Djokovič zdolal Tsitsipasa a tretí raz v kariére zvíťazil na turnaji ATP v Madride

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

Jednotka19:00 Správy RTVS

Dvojka19:00 Veselá farma

JOJ19:00 KRIMI