Mladé Slovenky prehrali s Rumunskom 24:27 a obsadili 12. miesto

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     10.08.2019 (18:53)     Sekcia sport

Ilustračná snímka. čítaj celý článok

ME18: Slováci po prehre s Rumunskom obsadili 22. miesto

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     04.08.2019 (14:50)     Sekcia sport

Slovenskí basketbalisti do 18 rokov obsadili na turnaji B-kategórie majstrovstiev Európy v rumunskej Oradei konečné 22. miesto, v záverečnom vystúpení prehrali s domácou reprezentáciou 57:91.

ME17: Mladé Slovenky si poradili s Rumunskom

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     02.08.2019 (21:20)     Sekcia sport

Slovenské hádzanárky zvíťazili v piatkovom zápase na ME do 17 rokov v Slovinsku nad Rumunskom 31:30.

Basketbalisti SR do 18 rokov prehrali s Rumunskom

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     04.08.2019 (15:03)     Sekcia sport

Slovenskí basketbalisti do 18 rokov obsadili na turnaji B-kategórie majstrovstiev Európy v rumunskej Oradei konečné 22. miesto, v záverečnom vystúpení prehrali s domácou ...

ME19: Slovenky prehrali so Slovinkami a skončili posledné

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.07.2019 (12:45)     Sekcia sport

Slovenské hádzanárky do 19 rokov prehrali v sobotnom zápase o 15. miesto na ME tejto vekovej kategórie v Györi so Slovinsko 23:27 a na šampionáte obsadili poslednú 16. priečku.

Univerziáda: Slovenky obsadili konečné 12. miesto

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     10.07.2019 (12:44)     Sekcia sport

Slovenské basketbalistky obsadili na 30. Svetovej letnej univerziáde v Neapole 12. miesto.

ME18: Slovenky desiate, na záver prehrali s Írkami

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     14.07.2019 (18:33)     Sekcia sport

Slovenské basketbalistky do 18 rokov obsadili na turnaji B-kategórie majstrovstiev Európy v Skopje desiate miesto, v nedeľnom záverečnom súboji na šampionáte prehrali s rovesníčkami z Írska 48:61.

Turnaj šiestich krajín: Slovenky prehrali s Dánskom a obsadili v Michalovciach 4. miesto

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     09.11.2019 (22:21)     Sekcia sport

Slovenskej ženskej hokejovej reprezentácii sa nevydaril záverečný zápas na domácom Turnaji šiestich krajín v Michalovciach. V súboji o konečné 3. miesto prehrali zverenky trénera Mateja Ševčíka s Dánskom vysoko 0:4.

Mladé Slovenky nepostúpili do elitnej kategórie na ME v pozemnom hokeji

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     20.01.2019 (15:50)     Sekcia sport

Mladé slovenské reprezentantky v pozemnom hokeji za účasti štyroch krajín obsadili 2. miesto na halových majstrovstvách Európy do 21 rokov (Championship II) v chorvátskom meste Sveti Ivan Zelina a nepostúpili do elitnej kategórie (Championship), kde sa kvalifikovali len hráčky Švédska.

UNIVERZIÁDA: Slovenky na konečnom 12. mieste

Zdroj Zdroj: 24hod.sk     10.07.2019 (14:02)     Sekcia sport

Slovenské basketbalistky obsadili na 30. Svetovej letnej univerziáde v Neapole 12. miesto. Vo svojom záverečnom vystúpení prehrali v stredu s Rumunkami ...

Svetová letná univerziáda: Slovenky prehrali s Maďarskom, budú hrať o 11. miesto

Zdroj Zdroj: aktuality.sk     08.07.2019 (16:02)     Sekcia sport

Slovenské basketbalistky prehrali v súboji v skupine o 9. – 12. miesto na Svetovej letnej univerziáde v Neapole s Maďarskom 50:70.

Hokejbal-MS: Slovenky prehrali v súboji o bronz s Češkami 0:5

Plážový volejbal-WT: Slovenky v Číne v Top 10, pred štvrťfinále ich zastavila Brazília

Turnaj štyroch krajín: Slováci do 20 rokov zdolali Nórsko a obsadili 3. miesto

Synchronizované plávanie-MS: Slovenky v kvalifikácii kombinovaných zostáv na 13. mieste

ME18: Slováci zdolali Luxemburčanov a zahrajú si o 21. miesto

Syn. plávanie-MS: Slovenky v kvalifikácii voľných zostáv na 21. mieste, Romašinová vyhrala sólové voľné zostavy

Nemecký pohár: Slovensko sa lúči s turnajom výhrou nad domácim tímom, obsadili sme posledné miesto

ME20: Slováci prehrali s Bieloruskom, budú hrať o 15. miesto

Slovenskí hokejisti obsadili na olympijskom festivale mládeže piate miesto, zdolali Švajčiarsko